ایده‌های خاص جدید برای انتخاب مدل مانتو عید ۹۸

مدل مانتو جدید ۹۸

امروزه یکی از ضروری‌ترین پوشاک زنان و دختران ایرانی مانتو می‌باشد، بنابراین انتخاب مانتو می‌تواند در زیبایی استایل و در نتیجه شیک پوشی شما، تاثیر زیادی داشته باشد. مانتو‌ها معمولاً دارای طرح‌ها و رنگ‌ها و حتی سبک‌های مختلفی می‌باشند که می‌توانند هر سلیقه و رنج سنی را پوشش دهند. به طور دقیق نمی‌توان گفت که انتخاب مانتو سخت است یا نه؟ زیرا برای برخی از افراد بسیار آسان بوده و برای برخی از خانم‌ها، خرید مانتو یک کابوس می‌باشد زیرا به سختی می‌توانند مانتوی مورد علاقه خود را پیدا کنند. در ادامه این مطلب مجله بانوان و دختران صورتی‌ها قصد داریم در مورد معیارهای انتخاب مدل مانتو عید ۹۸ بحث کنیم و گالری از مانتوهای به روز و جدید سال ۹۸ را برای شما دوستان عزیز نمایش دهیم همراه ما باشید.

مدل مانتو عید ۹۸

مدل مانتو عید

کلمه مد برای بسیاری از خانم‌ها با ارزش می‌باشد و برای این که همیشه مد روز و شیک دیده شوند، سعی می‌کنند مد را دنبال کنند و این باعث اشتباهات بسیاری در انتخاب مانتو می‌گردد. همه می‌دانیم که مد روز بودن مهم است ولی به چه قیمتی؟ آیا هر لباسی برای هر سنی مناسب است؟ آیا مانتو‌های مد روز مناسب تمام اندام‌ها هستند؟ در جواب سوال‌ها باید بگوییم که قطعا نخیر.

پس همیشه نمی‌توانیم چشم بسته تابع مد باشیم چون مد، بعضی اوقات ما را دچار اشتباه می‌کند و در نهایت یک استایل نامناسب برای خود رقم می‌زنیم برای جلوگیری از این اشتباه باید به معیارهای خرید مانتو، دقت زیادی به خرج دهیم و در نهایت مانتویی انتخاب کنیم که هم مد روز به نظر بیاییم و هم خوش استابل و متناسب.

شما هنگام خرید یک مانتو چه معیارهایی را در نظر می‌گیرید؟ آیا فقط روز بودن برایتان کافی است؟ یا معیار‌های دیگری هم در نظر می‌گیرید؟

خرید مانتو نیز مانند هر لباس دیگری، معیار‌های خاص خودش را دارد که ما باید هنگام خرید همین معیارها را در نظر داشته باشیم تا بتوانیم بهترین مانتو برای اندام رنگ پوست و در عین حال مد روز تهیه کنیم.

معیارهای انتخاب رنگ مانتو سال ۹۸

مدل مانتو عید 98

شاید اولین معیاری که برای خرید یک مانتو در نظر می‌گیریم،  رنگ آن باشد. بله این معیار بسیار مهمی‌است زیرا رنگ مانتو اهمیت خیلی زیادی دارد.

هنگام نگاه کردن به مانتو‌ها اولین گزینه‎ای که توجه ما را به خود جذب می‌کند رنگ مانتو است . بعد از این که مرحله انتخاب رنگ مانتو به پایان رسید باید معیارهای دیگر را بررسی نمایید.

طبیعی است که باید هنگام انتخاب رنگ مانتو ابتدا رنگ سال ( در حقیقت مد روز ) را در نظر بگیریم. ولی بعد از دانستن رنگ سال باید ببینیم که آیا این رنگ به پوست شما می‌آید یا نه؟؟

می‌دانید که رنگ سال ۲۰۱۹ رنگ مرجانی می‌باشد همانطور که در مقاله قبل بررسی کردیم معیارهای زیادی برای انتخاب رنگ سال وجود دارد و حتما هم انتخاب رنگ مرجانی به عنوان رنگ سال، بدون دلیل نیست.

مانتو رنگ مرجانی می‌تواند گزینه خوبی برای انتخاب مانتو عید نوروز ۹۸ باشد زیرا رنگ بسیار انرژی‌بخش و شادی می‌باشد و تقریبا می‌توان گفت که مورد پسند همه افراد واقع می‌شود.

سوال این است آیا رنگ مرجانی با اندام من سازگار است و یا رنگ پوست من با رنگ مانتو مرجانی ترکیب خوبی ایجاد می‌کند یا نه؟ همان که می‌دانید مانتو مرجانی رنگ مانتو بسیار پر ادعایی می‌باشد که شاید هر کسی جرات نکند که آن را انتخاب نماید.

شما تاکنون توجه کرده‌اید که آیا رنگ مرجانی به پوست شما می‌آید یا نه؟ بنابراین باید رنگ و تناژ پوست را بررسی کنیم. بلکه فقط توصیه کوتاه ما این است که هنگام خرید هر رنگی، برای این که مطمئن باشید که به رنگ پوست شما می‌آید یا نه؟ بهتر است آن را جلوی آینه کنار صورت خود نگه دارید و خودتان قضاوت کنید که آیا این رنگ مانتو با رنگ پوست شما همخوانی دارد یا نه؟

شما می‌توانید جدیدترین مدل‌های مانتو با رنگ مرجانی را در لینک زیر مشاهده کنید.

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

در مورد مانتو رنگ سال بیشتر بخوانید:

مانتو سال جدید را با رنگ مرجانی انتخاب کنید

[/box]

بعد از مرحله انتخاب رنگ، نوبت به بررسی اندام ‌خودتان می‌رسد، همانطور که می‌دانید رنگ‌های روشن شما را چاق‌تر از آن چه هستید نشان خواهد داد و بر عکس، رنگ‌های تیره اندام شما را جمع و جورتر نشان می‌دهند

اگر رنگ پوست تیره‌ای دارید بهتر است از رنگ‌های روشن استفاده نمایید و اگر رنگ پوست روشنی دارید رنگ‌های تیره گزینه مناسبی برای شما هستند. شاید با خودتان بگویید که در ایران رنگ سال اهمیت چندانی ندارد موقع گشت و گذار در بازار به چشم نمی‌خورد، بله حق با شماست ایران زیاد پیرو رنگ سال جهانی نیست و هر سال رنگ‌های خاصی در ایران مد می‌شوند و اکثر مردم و خانم‌ها از آن استفاده می‌کنند

اگر رنگ سال یعنی رنگ مرجانی با سلیقه شما همخوانی ندارد نگران نباشید، رنگ‌های دیگری هم برای جایگزینی وجود خواهد داشت. رنگ‌هایی که امسال، بیشتر در از رنگ‌های دیگر در بازار خواهیم دید رنگ‌های شادی مانند: قرمز، کاربنی، خردلی و … هستند.  رنگ‌های خنثی، سفید، مشکی، کرمی جزو رنگ‌هایی هستند که شما همیشه می‌توانید آن‌ها را در خرید مانتو عید ۹۸ نظر داشته باشید.

همانطور که می‌دانید رنگ‌های بدون ریسک انتخاب ایده‌آل برای مانتو هستند، زیرا به راحتی ست شده و در تنِ بسیاری از خانم‌ها زیبا دیده می‌شوند.

مدل مانتو و توجه به تناسب اندام

مدل مانتو 98

بعد از رنگ مانتو نوبت به مدل آن می‌رسد. برای انتخاب مدل هم اولین معیاری که در نظر می‌گیریم مدل مانتو جدید ۹۸ است، فقط باید دقت کنبم که آیا مدل جدید با اندام ما تناسب لازم را برقرار می‌کند یا نه؟ در انتخاب مدل مانتو عید ۹۸ باید به قد، میزان چاقی و لاغری و در حالت کلی به تناسب اندامتان توجه نمایید. هدف از انتخاب مانتوی عالی، این است که ایرادهای اندام شما را بپوشاند.

مثلا اگر قد کوتاهی دارید، بهتر است مانتوی بلند را انتخاب کنید تا قدتان کشیده‌تر دیده شود ولی اگر قد بلند هستید و نیازی ندارید که کشیده دیده شوید، مدل مانتو کوتاه گزینه مناسبی است.

همانطور که می‌دانید امروزه مانتوهای جلوباز و مانتوهایی که حالت کت دارند و یا مانتوهایی که کلا مدل ساده‌ای دارند مد هستند که در ادامه این مطلب ایده‌های بیشتری را از مدل مانتو جدید عید ۹۸ مشاهده خواهید نمود.

استایل مناسب با مدل مانتو عید ۹۸

مدل مانتو عید 98

بعد از انتخاب مدل مانتو جدید ۹۸ نوبت به تکمیل استایل شما می‌رسد، شما باید نسبت به رنگ و مدل مانتویی که خریده‌اید، استایل خود را تکمیل کنید و همانطور که می‌دانید، تکمیل استایل اهمیت زیادی در زیبا دیده مانتو و در حالت کلی تیپ شما دارد پس باید دقت به خرج دهید.

نسبت به رنگ مانتوی خریداری شده، شما باید ترکیب رنگ دیگر لباس‌های خود را در نظر بگیرید مثلا می‌توانید پالت رنگ مانتوی خود را پیدا کرده و بقیه اکسسوری و لباس‌هایتان را نسبت به آن تکمیل نمایید. سعی کنید بیش از سه رنگ در استایل خود استفاده ننمایید. همچنین استفاده از یک رنگ نیز جالب دیده نخواهد شد.

در ادامه گالری از مدل مانتو جدید عید ۹۸ را مشاهده خواهید نمود همراه ما باشید :

مدل مانتو عید ۹۸

مدل مانتو جدید ۹۸

مدل مانتو جدید ۹۸

مدل مانتو جدید ۹۸

مدل مانتو جدید برای عید امسال ۹۸

مدل مانتو جدید برای عید امسال ۹۸

مدل مانتو جدید برای عید ۹۸

مدل مانتو جدید برای عید ۹۸

مدل مانتو ۹۸عید

مدل مانتو جدید برای عید ۹۸

مانتو دخترانه ۹۸

مانتو دخترانه ۹۸

مدل مانتو جدید برای عید امسال ۹۸

مدل مانتو جدید برای عید امسال ۹۸

مدل مانتو جدید برای عید

مدل مانتو جدید برای عید

عکس مانتو برای عید نوروز  ۹۸

عکس مانتو برای عید نوروز

مدل مانتو جدید برای عید ۹۸

مدل مانتو جدبد

ایده مانتو برای سال جدید

ایده مانتو برای سال جدید

مدل مانتو عید ۹۸

مدل مانتو عید 98

مدل مانتو جدید سال ۹۸

مدل مانتو جدید سال 98

مدل مانتو جدید

مدل مانتو جدید

مدل مانتو جدید برای عید ۹۸

مدل مانتو جدید برای عید امسال 98

مدل مانتو جدید برای عید امسال

مدل مانتو جدید برای عید امسال

عکس مانتو جدید

عکس مانتو جدید

مدل مانتو عید ۹۸

مدل مانتو عید 98

عکس مانتوی جدید

عکس مانتوی جدید

عکس مانتو جدید با طرح سنتی برای عید نوروز ۹۸

عکس مانتو 2019

مدل مانتو شیک و جدید

مدل مانتو شیک و جدید

مدل مانتو جدید برای عید امسال ۹۸

مدل مانتو جدید برای عید امسال 98

عکس مانتو شیک برای عید نوروز ۹۸

عکس مانتو شیک

گالری از عکس‌های مدل مانتو عید ۹۸ را مشاهده کردید. شما برای عید امسال چه مدل مانتویی را خریداری کرده‌اید؟ ممنون که با این مطلب همراه ما بودید ♥

9 دیدگاه برای “ایده‌های خاص جدید برای انتخاب مدل مانتو عید ۹۸

 1. تارا گفته:

  مانتوهای امسال اصلا خوشکل و خاص نیستن امیدوارم تا چن ماه دیگه یکم مدل بهتر بیاد به بازار

 2. zyzy گفته:

  اتفاقا امسال مانتوهاشوون خییییییلی بیشتزازپارسال قشنگتره

 3. کیانا گفته:

  چرا همه آستیناشون گشادن.من دوس ندارم این مدلی که آستیناشون گشادن.لطفا اگه میشه مدل مانتو بیشتر بزارید

 4. رزا گفته:

  من مانتوي عيدم تقريبا مثل ايناست تارا خانوم و کياناخانوم به من ربطي نداره که شما از چه مانتوهايي خوشتون مياد ولي مدلاشو مسخره نکنيد لطفا صورتي ها درج لطفاااااااااااااااااااااااااااااااا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.