مدل‌های شیک مانتو سفید برای عقد محضری

مدل مانتو سفید برای عقد

زیبا بودن در مراسم عقد برای دختران و اهمیت بسیار زیادی دارد به همین دلیل هم در انتخاب لباس بخصوص مانتو برای این مراسم بسیار حساس هستند. در این مطلب از مجله بانوان صورتی‌ها برای کاربران عزیز گالری از مدل مانتو سفید برای عقد محضری را آماده کرده‌ایم که امیدواریم با دنبال کردن این مطلب مانتو دلخواه خودتان را پیدا کنید. در ادامه با ما همراه باشید.

مدل مانتو سفید برای عقد

مدل مانتو سفید برای عقد

برای انتخاب بهترین مدل مانتو سفید برای عقد محضری بهتر است به نکات زیر توجه کنید تا بهترین و شیک‌پوش‌ترین عروس در مراسم خود باشید.

۱- برای انتخاب مانتو عقد محضری ابتدا باید رنگ مانتو را انتخاب کنید، رنگ مانتو می‌تواند صورتی روشن، آبی روشن و یا سفید باشد. سپس رنگ دیگر لباس‌هایتان را انتخاب کنید ولی بهتر است در مراسم عقد از رنگ سفید برای تمام لباس‌ها استفاده کنید.

۲- بعد از انتخاب رنگ لباس نوبت به انتخاب مدل مانتو می‌رسد اگر قد بلندی دارید سعی کنید از خرید مانتوهای قد کوتاه خودداری کنید چون این نوع مانتوها شما را بلندتر از آنچه هستید نشان می‌دهند و اگر قد کوتاهی دارید سعی کنید از مانتوهای بلند استفاده نکنید چون این نوع مانتوها قد شما را کوتاه‌تر نشان خواهد داد.

۳- بعد از انتخاب مدل مانتو برای عقد محضری نوبت به انتخاب کفش می‌رسد. شما باید اندازه کفش را نسبت به قد آقای داماد انتخاب کنید که قدتان بلندتر از داماد و یا خیلی کوتاه‌تر از او نباشد.

مدل مانتو سفید برای مراسم عقد

مدل مانتو سفید برای مراسم عقد محضری

جدیدترین مدل مانتو برای عقد

جدیدترین مدل مانتو برای عقد

مدل مانتو سفید برای عقد

مدل مانتو سفید

مانتو سفید برای مراسم عقد

مانتو سفید برای مراسم عقد

مدل مانتو جدید برای عقد محضری

مدل مانتو جدید برای عقد محضری

مانتو سفید برای عقد محضری

مانتو سفید برای عقد محضری

مدل مانتو سفید برای عقد محضری

مدل شیک و جذاب مانتو سفید

مدل مانتو زیبا و مدرن به رنگ سفید برای مراسم عقد

مدل مانتو زیبا و مدرن

مدل جدید مانتو سفید

مدل جدید مانتو سفید

گالری مدل مانتو سفید برای عقد محضری به پایان رسید. امیدواریم از این مدل مانتوها خوش‌تان آمده باشد. ممنون که همراه ما بودید. منتظر نظرات و پیشنهادات شما کاربران عزیز هستیم.

10 دیدگاه برای “مدل‌های شیک مانتو سفید برای عقد محضری

  1. sana گفته:

    من یازدهم عقد پسر داییمه خییییلی دوس دارم لباس عروس خانمو ببینم !!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.