مانتو سال جدید را با رنگ مرجانی انتخاب کنید

مدل مانتو رنگ مرجانی

مانتو اصلی‌ترین انتخاب خانم‌ها و بانوان برای تشکیل یک استایل مناسب و شیک می‌باشد. هیچ کس نمی‌تواند تاثیر مانتو را در زیبا دیده شدن را نادیده بگیرید. بهتر است مانتوی جدیدی که می‌خرید مد روز باشد تا بروز بودنتان را نشان دهد. در مقاله‌ی قبلی دانستیم که رنگ سال ۲۰۱۹ چه رنگی است، برای این که مدرن دیده شوید مانتوی خود را به رنگ سال یعنی رنگ مرجانی انتخاب نمایید. هنگام خرید مانتو چه ملاکی را در نظر می‌گیرید؟ اگر الان تصمیم به خرید مانتو رنگ مرجانی بگیرید ابتدا چه معیاری به ذهنتان می‌رسد؟ در ادامه این مطلب از مجله بانوان و دخترانه صورتی‌ها، در مورد انتخاب مدل مانتو رنگ مرجانی اطلاعاتی را به شما منتقل خواهیم کرد. همراه ما باشید.

مدل مانتو رنگ مرجانی

مدل مانتو رنگ مرجانی

هرساله یک موسسه به نام پنتون رنگی را به عنوان رنگ سال انتخاب می‌کند. امسال نیز بر طبق روال سال‌های قبلی رنگی به عنوان رنگ سال ۲۰۱۹ انتخاب شد، این رنگ رنگ مرجانی می‌باشد. همانند هر سال شما بعد از این رنگ مرجانی را بیشتر از گذشته در لباس‌ها و دنیای مد و زیبایی خواهید دید. شرکت‌های بزرگ لباس، از فرصت استفاده کرده و لباس‌هایی با رنگ مرجانی را تولید می‌کنند. شما نیز اگر می‌خواهید با مد روز همراه شوید باید در لباس‌های خودتان بیشتر از رنگ مرجانی استفاده کنید.

بهتر است امسال برای خرید مانتو از رنگ مرجانی استفاده کنید. بهتر است پیش از خرید کانتو خد هم نکاتی بیان می‌کنیم را بخوانید و هم اینکه گالری مدل مانتو رنگ مرجانی را مشاهده کنید.

عکس‌های مدل مانتو رنگ مرجانی

مدل مانتو رنگ مرجانی

اگر قد کوتاهی دارید بهتر است قد مانتو شما از روی زانو بوده و بسیار بلند نباشد، (لباس‌های بسیار گشاد نیز انتخاب ننمایید). یادتان باشد که هر چه لاغرتر به نظر برسید، قدتان کشیده دیده خواهد شد پس سعی کنید لاغر به نظر برسید.

اگر قد بسیار بلندی دارید، بهتر است مانتویی را انتخاب کنید که قدتان را کوتاه‌تر نشان دهد. برای این کار بهتر است از مانتو چند تکه استفاده کنید؛ به طوری که پایین تنه و بالا تنه‌تان رنگ متفاوتی داشته باشد. مانتوهای خیلی کوتاه هم نپوشید؛ زیرا پاهایتان را بیش از حد کشیده نشان خواهد داد. بهتر است مانتوهای کمردار بپوشید تا اندام شما را زیباتر از آن چه هست نشان دهد.

مدل مانتو مرجانی جدید 98

اگر لاغر هستید بهتر است مدل مانتو مرجانی گشادتری بپوشید و برعکس، اگر چاق هستید اصلا مانتو گشاد را انتخاب نکنید زیرا شما را از آن چه هستید، چاق‌تر نشان خواهد داد. پس هنگام خرید مانتو رنگ مرجانی توجه به اندام را در اولویت خود قرار دهید.

مدل مانتو رنگ مرجانی

همانطور که می‌دانید یکی از معیارهای انتخاب مانتو، جنس پارچه می‌باشد. جنس مانتو هم در ظاهر آن نقش مهمی دارد و هم در میزان ماندگاری و استفاده آن.

سن شما نیز در انتخاب جنس پارچه تاثیر زیادی دارد، برخی از جنس‌ها، مناسب برای جوانان هستند و برخی دیگر مناسبِ میانسالان‌ها. پس هنگام خرید مانتو مرجانی رنگ حتما به جنس پارچه توجه کنید.

مدل مانتو مرجانی سال 2019

بعد از انتخاب مدل مانتو رنگ مرجانی نوبت به انتخاب کیف و کفش می‌رسد. ابتدا باید رنگ کیف و کفش را انتخاب نمایید. برای انتخاب کیف و کفش بهتر است پالت رنگی مناسب با رنگ مرجانی را پیدا کرده و سپس از بین آن‌ها رنگ مورد علاقه خود را انتخاب کنید. رنگ مرجانی با رنگ‌های آبی روشن، آبی تیره، سفید، توسی و … به راحتی ست می‌شود.

بعد از انتخاب رنگ، با توجه به مدل مانتوی انتخابی، اندازه و طرح کیف را انتخاب نمایید، اگر مدل مانتو رنگ مرجانی اسپرت است باید کیف و کفشتان را نیز اسپرت تهیه کنید ولی اگر حالت مجلسی دارد، کیف و کفش نیز باید متناسب با آن باشد.

انتخاب شال و یا روسری زیبا برای مانتو رنگ مرجانی

مدل مانتو رنگ مرجانی

بعد از انتخاب کیف و کفش، نوبت به انتخاب شال و یا روسری می‌رسد، برای این که تصمیم بگیرید شال را انتخاب کنید و یا روسری را؛ باید نگاهی به یقه مدل مانتو رنگ مرجانی بیندازید و ببنیید شال با تیپ شما سازگارتر است یا روسری. رنگ آن را نیز باید بر اساس پالت رنگی که برای تیپتان در نظر گرفته‌اید؛ انتخاب نمایید. برای این که مدرن‌تر دیده شوید، می‌توانید شال و یا روسری را با مدل خاصی ببیندید. (این مدل باید با مدل مانتوی انتخابی سازگار باشد)

اگر پارچه مانتوی انتخابی، ساده است شاید بهتر باشد شال و یا روسری‌تان را طرح‌دار انتخاب کنید تا نوعی تناسب ایجاد شود، ولی اگر مانتوی شما طرح دار است، پس باید شال و روسری بدون طرح و ساده را انتخاب نمایید.

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

مطلب پیشنهادی برای شما:

 مدل‌های جدید روسری زنانه و دخترانه

[/box]

انتخاب شلوار مناسب برای زیبا دیده شدن مانتو مرجانی

مدل مانتو رنگ مرجانی

می‌توانید با مدل مانتو رنگ مرجانی شلوار سفید و یا شلوار آبی روشن را برای تکمیل استایل خود انتخاب نمایید. میزان تنگ بودن شلوار را باید با توجه به لاغر و یا چاق بودن پاهایتان انتخاب نمایید ولی در حالت کلی سعی کنید، نه شلوار خیلی گشاد را انتخاب کنید و نه شلوار بسیار تنگ. جنس شلوار هم از جمله مواردی است که باید به آن توجه کافی داشته باشید، جنس شلوار هم به جنس مانتوی انتخابی بستگی دارد.

اکسسوری و آرایش مناسب با مانتو رنگ مرجانی

مدل مانتو با رنگ مرجانی

بعد از انتخاب لباس‌ها، نوبت به آرایش و انتخاب اکسسوری می‌رسد، می‌توانید آرایش خود را نیز به رنگ مرجانی انتخاب نمایید، لاک نیز از جمله مواردی است که می‌توانید با رنگ سال انتخاب کنید.

اکسسوری‌هایتان را نیز می‌توانید به رنگ مرجانی تهیه کنید، مثلا یک گوشواره یا گردنبند با رنگ مرجانی و یا حتی یک ساعت شیک با رنگ مرجانی هم انتخاب مناسبی است. فقط دقت داشته باشید که تناسب را در انتخاب رنگ مرجانی رعایت کنید، بیش از حد رنگ مرجانی نباید به چشم بخورد زیرا رنگ جذابی است که اگر بیش از حد در استایل استفاده شود، زیبایی‌اش را از دست خواهد داد.

در ادامه چند نمونه از مدل مانتو رنگ مرجانی را مشاهده خواهید کرد:

مدل مانتو رنگ مرجانی

مانتو رنگ مرجانی بلند

مدل مانتو جدید سال ۲۰۱۹ با رنگ مرجانی

مدل مانتو جدید سال 2019 با رنگ مرجانی

مدل مانتو با طرح جدید سال ۹۸ با رنگ مرجانی

مدل مانتو رنگ مرجانی

مدل مانتو رنگ مرجانی

مدل مانتو کاملا اسپرت متاسب برای ورزش

عکس مانتو رنگ مرجانی مناسب برای سال ۲۰۱۹

عکس مانتو رنگ مرجانی مناسب برای سال 2019

عکس مانتو با رنگ مرجانی بلند مناسب برای خانم‌های میانسال

عکس مانتو با رنگ مرجانی

عکس مدل مانتو با رنگ مرجانی بلند سال ۲۰۱۹

عکس مدل مانتو با رنگ مرجانی

مدل مانتو رنگ مرجانی مناسب برای خانم‌های مدرن با ست سفید

مدل مانتو رنگ مرجانی مناسب برای خانم‌های مدرن

عکس مدل مانتو ۲۰۱۹ با رنگ سال

عکس مدل مانتو 2019 با رنگ سال

مدل مانتو رنگ مرجانی ۹۸

مدل مانتو رنگ مرجانی

گالری مدل مانتو رنگ مرجانی را نیز مشاهده کردید. امیدواریم که بعد از مشاهده این عکس‌ها و خواندن نکات، خرید مانتو برایتان آسان‌تر شده باشد. ممنون که با این مطلب نیز همراه ما بودید، منتظر نظرات شما هستیم.

6 دیدگاه برای “مانتو سال جدید را با رنگ مرجانی انتخاب کنید

  1. نفس گفته:

    اونایی که نارنجی هستن یا مایل هستن اره عزیزم .مرجانی هستن ..ولی قرمز دیگه ن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.