مدل مانتو خود را چگونه انتخاب کنیم؟ (راهنمای خرید مانتو + مدل‌های مانتو تابستانی)

مدل مانتو تابستانی 2017

مدل مانتو

یکی از مهم‌ترین و ضروری‌ترین لباس‌های زنانه و دخترانه ، مانتو می‌باشد ، بخصوص در ایران. خانوم‌ها و دختران تقریبا در هر ۴ فصل سال از مانتو استفاده می‌کنند به همین دلیل هم انتخاب مدل مانتو برای خانوم‌ها بسیار مهم می‌باشد. به همین منظور در این مطلب از مجله بانوان صورتی‌ها برای شما راهنمای خرید مانتو و انتخاب مدل مناسب مانتو را آماده کرده‌ایم همچنین عکس‌هایی از مدل مانتو تابستانی ۲۰۱۷ که امیدواریم برای شما دوستان مفید باشد.

راهنمای خرید مانتو

خرید مانتو در صورتی‌که نکات مهم برای خرید مانتو را بدانید کار آسانی است که ما در این مطلب این نکات برای شما بیان خواهید کرد.

راهنمای خرید مانتو برای افراد قد بلند :

افراد قد بلند باید این را بدانند که اگر مانتو خود را به صورت تک رنگ انتخاب کنند قدشان بلندتر دیده خواهد شد پس اگر قد خیلی بلندی دارید از این نوع مانتو‌ها (مانتو‌های تک رنگ یک دست) استفاده نکنید و یا اگر این مدل مانتوها را می‌پسندید حتما از شلوار و مدل کفش‌های دخترانه و زنانه‌‌ای استفاده کنید که رنگ‌های متفاوتی دارد. این کار باعث می‌شود که قد شما به چند ناحیه مختلف تقسیم بندی شود و زیاد از حد بلند دیده نشوید. حتما دقت کنید که رنگ‌هایی که برای مدل شلوار و کفش خود انتخاب می‌کنید با یک‌دیگر هماهنگ باشند نه هم رنگ.
همچنین این نکته را نیز درنظر داشنه باشید که مانتو‌های کوتاه پاهای شما را بلندتر نشان خواهد پش از پوشیدن مانتو‌های خیلی کوتاه نیز خودداری کنید.

مدل مانتو تابستانی جدید

مدل مانتو تابستانی جدید

راهنمای خرید مانتو برای افراد قد کوتاه :

افرادی که قد کوتاهی دارند باید از مانتوهای تن پوش و تنگ استفاده کنند اما نباید بیش از حد تنگ باشد ، زیرا در این صورت هم بدن شما تحت فشار قرار می‌گیرد و هم اشکالات اندام شما آشکار می‌شود.
افراد قد کوتاه نباید از مانتوهایی که دارای دامن گشاد هستند استفاده کنند زیرا این کار باعث می‌شود کوتاه قدتر دیده شوند. افراد کوتاه قد باید از مانتو‌های یک دست و کوتاه استفاده کنند.

مدل مانتو تابستانی ۲۰۱۷

مدل مانتو تابستانی 2017

راهنمای خرید مانتو برای افراد چاق :

افرادی که دارای اندامی درشت و چاق هستند نباید از مانتو‌های کشی و تنگ استفاده کنند همچنین این افراد نباید از مانتو‌هایی که دارای کمربند هستند استفاده کنند زیرا کمر باعث ایجاد جمع شدگی در ناحیه شکم شده و در نتیجه بزرگی شکم بیشتر از آنچه که هست نمایان می‌شود.

اگر افراد چاق دوست دارند از مانتو‌های راه راه استفاده کنند ، نباید شیار‌های آن به صورت افقی باشد زیرا باعث می‌شود شما عریض‌تر و چاق‌تر دیده شوید.
این افراد باید به دنبال مانتو‌هایی باشند که دارای شکاف زیر پهلو هستند همچنین پایین تنه گشادی دارند.

مدل مانتو دخترانه تابستانی

مدل مانتو دخترانه تابستانی

این نکته ار نیز بدانید که مهم‌ترین فاکتور هنگام خرید مانتو سایز آن است که فقط خود شما می‌توانید سایز مناسب را پیدا کنید.

امیدواریم این راهنمای خرید مانتو به شما در خرید مانتو مناسب کمک کند ، در ادامه مدل‌های جدید مانتو دخترانه و زنانه تابستانی را مشاهده خواهید کرد. با ما همراه باشید.

مدل مانتو تابستانی ۲۰۱۷

مدل مانتو تابستانی 2017

مدل مانتو تابستانی جدید

مدل مانتو تابستانی

مدل مانتو تابستانی ۹۶

مدل مانتو تابستانی 2017

مدل مانتو تابستانی با پارچه نخی

مدل مانتو تابستانی 2017

مدل مانتو دخترانه تابستانی

مدل مانتو جدید زنانه تابستانی

مدل مانتو جدید زنانه تابستانی

مدل مانتو جدید

مدل مانتو جدید

مدل مانتو تابستانی 2017

5 دیدگاه برای “مدل مانتو خود را چگونه انتخاب کنیم؟ (راهنمای خرید مانتو + مدل‌های مانتو تابستانی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.