لاغر به نظر رسیدن با انتخاب مدل لباس مناسب

مدل لباس مناسب برای افراد چاق

مدل لباس مناسب برای لاغر دیده شدن

لباس مناسب لباسی است که ایرادهای اندام شما را بپوشاند. مثلا اگر شکم بزرگی دارید از مدل لباسی استفاده کنید که شکم را نمایان نکند ، اگر باسن بزرگی دارید مدل لباسی را انتخاب کنید که توجه را به باسن شما جلب نکند. ولی اگر در کل چاق هستید پس باید نکاتی را در مورد انتخاب مدل لباس رعایت کنید لاغرتر به نظر بیایید. این نکات ساده و کاربردی را به خاطرتان بسپارید و هنگام خرید لباس به آن توجه کنید. در ادامه نکات مهم در انتخاب مدل لباس برای لاغر دیده شدن و مدل لباس مناسب برای افراد چاق را می‌خوانید. با مجله صورتی‌ها همراه باشید.

مدل لباس مناسب برای افراد چاق

مدل لباس مناسب برای افراد چاق

دامن به شکل A

طراحان مد و زیبایی به این نتیجه رسیده‌اند که دامن به فرم A ، شما را لاغر و بلندقد نشان می‌دهد قد این دامن باید تا زانو باشند و به وسیله آن ران‌ها پوشانده شود.

کت راه دار اندامی

پوشیدن یک کت راه‌دار ، اندام شما را کشیده نشان می‌دهد. همچنین برای این که اندامتان ظریف دیده شود ، می‌توانید لباسی را انتخاب کنید که طرح‌های ریز ، چهارخانه ، اشکال هندسی و … داشته باشد. دز کل طرح شلوغ ولی به رنگ تیره انتخاب کنید.

تونیک تا بالای باسن

وقتی تونیک شما بالای باسنتان قرار بگیرد ، نه تنها اندامتان را بزرگ نشان نمی‌دهد بلکه استخوان بندیتان را هم ریز و ظریف نشان می‌دهد. هر لباسی که دور تا دور استخوان باسن شما قرار بگیرد، جثه شما را بزرگ نشان می‌دهد.

تونیک راسته با کمربند

تونیک راسته شما را لاغر نشان می‌دهد. برای زیبایی بیشتر این لباس یک کمربند استفاده کنید و بالای باسنتان ببندید.

انتخاب مدل لباس با توجه به فرم بدن

انتخاب مدل لباس 2017

بلوز کشی در ناحیه کمر

کش دور کمر این بلوز نه تنها باعث می‌شود دور کمر و شکم شما را بپوشاند. آستین‌های سه ربع این بلوز اندامتان را بزرگ نشان نمی‌دهد. قسمت پایین این بلوز از بزرگ نشان دادن کمر و باسنتان جلوگیری می‌کند. مطمئن شوید که پایین بلوز باسنتان را پوشانده و سعی کنید که مرتب باشد.

شلوار جین راسته

پارچه انعطاف پذیر آن شکم را تخت می‌کند ، باسن را صاف و ران‌ها را یک دست و صاف نشان می‌دهد. درزهای پهلوی شلوار ، رنگ سایه روشن آن و جیب‌های پهلوی آن اندام را لاغرتر و مرتب و منظم جلوه می‌دهد.

مدل لباس مناسب برای افراد چاق

شلوار پارچه‌ای بلند

توجه داشته باشید که هر چه قدر شلواری که می‌پوشید بلندتر باشد شما را لاغرتر نشان می‌دهند. همچنین برای لاغر دیده شدن ، می‌توانید لباس تک رنگ بپوشید. رنگ‌هایی مانند مشکی ، قهوه‌ای ، خاکستری و … هم شما را لاغر نشان می‌دهد.

شلوار کمری کشی

اگر شلواری بپوشید که کمر کشی دارد این شلوار شما را لاغر و باریک جلوه می‌دهد.

7 دیدگاه برای “لاغر به نظر رسیدن با انتخاب مدل لباس مناسب

  1. بانو گفته:

    احساس میکنم کسی برای این مطلب کامنت نمیذاره چون دوست ندارن کسی بفهمه چاقن نــــــع یعنی چیزه اندامشون درشته ،،،موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.