مجله صورتی‌ها

 
مدل لباس تولوم ترکیه

مدل لباس تولوم ترکیه: لباس تولوم ترکیه برای دختران و بانوان

صورتی‌ها: مدل لباس تولوم ترکیه یکی از جذابترین مدل‌های لباس دخترانه و زنانه است که معمولا دختران جوانی که پوشیدن کت و شلوار و یا کت و دامن را ترجیح نمی‌دهند از آن استفاده می‌کنند. لباس تولم برای مراسمات مختلط می‌تواند بسیار مناسب باشد چرا کخ هم بسیار زیبا دیده می‌شود و هم لباسی پوشیده و متین است. در ادامه این مطلب مدل‌های جدید تولوم دخترانه و زنانه ترکیه را مشاهده خواهید کرد. جدیدترین مدل‌های لباس تولوم ترکیه که مربوط به سال ۲۰۱۸ می‌باشند.

مدل لباس تولوم ترکیه

مدل لباس تولوم ترکیه

لباس‌های تولوم ترکیه می‌توانند باعث متفاوت به نظر رسیدن ظاهر و تیپ خانم‌ها شوند. این لباس شیک برای همه‌ی خانم‌ها با اندام‌های مختلف مناسب است. تولوم در انواع طرح‌های ساده و شلوغ موجود است که هر بانوییی با توجه به سلیقه و اندام خود می‌تواند مناسب‌ترین تولوم را برای خود انتخاب کرده و در مجالس مختلف استفاده کند.

اگر شما تمایل دارید که ظاهر و استایل کلاسیک خود را حفظ کنید بهتر است به همراه لباس های سرهمی یک کت بلیزر هم بپوشید.

عکس لباس تولوم ترکیه

عکس لباس تولوم ترکیه

لباس تولوم را می‌توانید برای زیبایی بیشتر با کفش پاشنه بلند ست کنید تا هم قدتان بلندتر از آنچه که هست دیده شود و هم جذاب‌تر شوید. سعی کنید رنگ کفش‌هایتان با رنگ لباس تولوم یکی نباشد.

جدیدترین مدل تولوم ترکیه دخترانه

مدل لباس تولوم ترکیه

تولوم شیک دخترانه ۲۰۱۸

تولوم شیک دخترانه 2018

مدل تولوم ساده و شیک ۲۰۱۸

مدل تولوم ساده و شیک

تولوم بیشتر برای بانوان و دختران بزرگ مناسب می‌باشد پس اگر در دوره نوجوانی و یا اوایل دوره جوانی خود به‌سر می‌برید بهتر است که از این مدل لباس استفاده کنید چرا که سن شما را بیشتر نشان خواهد داد.

مدل جدید لباس تولوم ترکیه مناسب برای مجالس رسمی

مدل لباس تولوم ترکیه

اگر از لباس تولوم استفاده می‌کنید باید اکسسوری‌های خود را با دقت بیشتری انتخاب کنید. چرا که بدن شما در این لباس پوشیده خواهد بود و اکسسوری‌ها بیشتر در چشم.

مدل لباس تولوم ترکیه ۲۰۱۸

مدل لباس تولوم ترکیه

ممنون که در این مطلب از صورتی‌ها همراه ما بودید. امیدواریم مدل‌های جدید تولوم را پسندیده باشید.

اپلیکیشن اندروید صورتی‌ها