لباس بافتنی را با چه لباس‌هایی بپوشیم؟ (ویدئو آموزش بافتنی)

مدل لباس بافتنی دخترانه جدید

مدل لباس بافتنی دخترانه جدید

با فرا رسیدن فصل سرما مدل لباس‌هایمان عوض می‌شود و باید لباس‌های ضخیم‌تری بپوشیم تا خودمان را از سرما محافظت کنیم و به سرما خوردگی دچار نشویم. در فصل سرما هم می‌شود خوش‌تیپ بود و لباس‌های زیبا و شیک پوشید. برای منزل معمولا انواع ژاکت ، لباس بافتنی و … می‌پوشیم. لباس بافتنی در این فصل‌ها طرفداران زیادی دارد چون هم زیبا است و هم گرم نگه می‌دارد فقط باید دقت کنید که لباس بافتنی را با چه لباس‌ها و حتی کیف و کفش‌هایی می‌توانید ست کنید تا در نهایت ترکیب زیبایی ایجاد شود. در ادامه این مطلب از مجله بانوان و دخترانه صورتی‌ها ، مدل لباس بافتنی دخترانه جدید را مشاهده می‌کنید و نحوه ست کردن آن‌ها با لباس‌های دیگر و همچنین ترکیب رنگ در لباس‌های بافتنی را بررسی خواهیم کرد. تا آخر این مطلب همراه ما باشید.

مدل لباس بافتنی دخترانه جدید

به ترکیب رنگ بافتنی‌ها دقت کنید

معمولا اکثر خانم‌های به بافتنی علاقه دارند و حتی بعضی از خانم‌ها از بیرون کاموا می‌خرند و خودشان هنرنمایی می‌کنند و می‌بافند. اگر لباس تک رنگ دوست دارید که هیچ ولی اگر لباس بافتنی با چند رنگ دوست دارید باید برای شروع بافتنی بدانند که چه ترکیب رنگی کنار هم زیبا دیده می‌شود و حتی اگر لباس بافتنی خود را از بیرون تهیه می‌کنند باید به ترکیب رنگ آن دقت کنند. اگر یک بافتنی ترکیب رنگ زیبایی داشته باشد خودش هم زیباست و اگر ترکیب رنگ آن صحیح نباشد زشت دیده خواهد شد. چه رنگ‌هایی را می‌توانیم کنار هم به کار ببریم؟ چه رنگ‌هایی مکمل هم هستند؟

کاموا انواع رنگ‌های مختلفی دارند در واقع می‌توان گفت طیف رنگ گسترده‌ای دارند ولی از بین آن همه رنگ شما باید رنگ‌هایی را انتخاب کنید که پیش هم زیبا دیده شوند.

انتخاب لباس بافتنی دخترانه

رنگ‌های مشابه:

می‌توان رنگ‌های مشابه را کنار هم استفاده کرد مثلا رنگ‌های زرد ، نارنجی ، آجری که در کنار هم ترکیب رنگ فوق‌العاده زیبایی ایجاد خواهد کرد یا مثلا به کار بردن تن‌های مختلف رنگ آبی مثلا آبی تیره و روشن و یا تن‌های مشابه رنگ‌های دیگر.

رنگ‌های مکمل:

باید اطلاعات بیشتری را راجع به رنگ‌های مکمل به دست آورید چون قانون خاصی دارد مثلا رنگ‌های بنفش و زرد مکمل هم هستند یکی رنگ تیره و دیگری روشن. آبی و نارنجی ، قرمز و سبز نیز مکمل هم هستند.

اگر دوست دارید تعداد رنگ‌های بیشتری را انتخاب کنید مثلا ۴ رنگ ، انتخاب رنگ شما سخت‌تر می‌شود و باید دو به دو رنگ‌های مکمل را انتخاب کنید و در کنار هم به کار ببرید. اگر خودتان کاموا تهیه می‌کنید تا ببافید بهتر است ابتدا کامواها را کنار هم قرار دهید تا ترکیب رنگ آن را مشاهده کنید و در صورت نیاز تغییرات لازم را اعمال کنید مثلا ترکیب رنگ قرمز ، سبز ، نارنجی و آبی گزینه مناسبی است چون قرمز و سبز مکمل هم هستند و نارنجی و آبی هم مکمل هم.

مدل لباس بافتنی دخترانه جدید و نحوه ست کردن آن‌ها

تیپ پاییزی دخترانه

بعد از انتخاب لباس بافتنی تازه کار شما آغاز می‌شود که با چه لباس‌های دیگری آن را ست کنید تا در نهایت شیک و جذاب دیده شوید. باید با توجه به مدل لباس بافتنی تصمیم بگیرید که چه تیپی برای این لباس بافتنی مناسب است و زیبا دیده می‌شود. کار سختی است؟ نه نیست فقط نیازمند کمی فکر کردن است.

بافتنی ممکن است بلند باشد و یا کوتاه. بلند مانند مانتو که بیرون از خانه هم می‌شود پوشید و کوتاه مانند پلیور و … همچنین یقه و آستین بافتنی‌ها با یکدیگر کاملا متفاوت است یک بافتنی ممکن است یقه اسکی داشته باشد و یک بافتنی یقه به شکل هفت. پس ابتدا باید به مدل بافتنی توجه کنید و سپس شلوار و بقیه اکسسوری را انتخاب کنید.

هنگام خریدن بافتنی باید به اندامتان هم توجه کنید و بافتنی تهیه کنید که ایرادهای اندام شما را یپوشاند و شما را خوش اندام نشان دهد. مثلا اگر بیش از حد لاغر هستید باید مدل بافتنی گشادی را انتخاب کنید تا شما را چاق‌تر از آن چه هستید ، نشان دهد. اگر نیاز دیدید و بافتنی شما بلند بود می‌توانید کمربندی نازکی را ببندید تا کمرتان را باریک نشان دهد و بافتنی هم زیباتر دیده شود.

مدل لباس بافتنی دخترانه جدید

ست با بلوز بافتنی دخترانه

 

دقت کنید که اگر مدل بافتنی گشادی را انتخاب کردید ، دیگر شلوار گشادی هم انتخاب نکنید اگر بافتنی شما گشاد است باید دامن یا شلواری که می‌پوشید مانند آن نباشد و تنگ باشد (نه در حدی که زشت دیده شود.)

می‌توانید انواع اکسسوری را با توجه به مدل بافتنی انتخاب کنید مثلا انتخاب یک گردنبند ، دستبند و حتی شال گردن نیز می‌توانید زیبایی لباس بافتنی را چند برابر کند.

اگر بافتنی که خریدید یقه بسیار بزرگی داشت می‌توانید از زیر آن یک پیراهن یقه دار بپوشید ، دیده شدن پیراهن مانند تصویر زیر تیپ زیبایی ایجاد می‌کند فقط باید دقت داشته باشید که ترکیب رنگ زیبایی ایجاد کند و مدل لباس بافتنی دخترانه جدید شما زیاد طرح شلوغی نداشته باشد.

مدل بافتنی دخترانه

در ادامه این مطلب ویدئو آموزش بافتنی پا گنجشکی را مشاهده می‌کنید:

ویدئو آموزش بافتنی پا گنجشکیدانلود فیلم آموزش بافتنی

امیدوارم از این مطلب “مدل لباس بافتنی دخترانه جدید” و روش ست کردن آن و همچنین ترکیب رنگ لباس‌های بافتنی لذت برده باشید و مورد استفاده شما دوستان عزیز مجله قرار گرفته باشد. از این که همراه ما هستید خوشحالیم.

7 دیدگاه برای “لباس بافتنی را با چه لباس‌هایی بپوشیم؟ (ویدئو آموزش بافتنی)

  1. سمیرا گفته:

    چقد مطالب مجله گنددد شده اه یکم مطالب بدرد بخور تر بزاربن ک کاربردی تر باشن

  2. poopak گفته:

    با این حرکت سریع کی می فهمه این چی بافته…???
    کاش می زاشتین رو حرکت اهسته…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.