مدل طراحی ناخن با لاک صورتی ۲۰۱۹

طراحی ناخن با لاک صورتی ۲۰۱۹

صورتی‌ها: شما همواره می‌توانید با کوچک‌ترین کارها خودتان را بسیار شیک و زیباتر کنید. یکی از این راه‌های بسیار کارآمد لاک ناخن است. شما با استفاده از لاک ناخن می‌توانید طرح‌های بسیار زیادی را برای هر موقعیت یا زمان خاصی اجرا کنید. ما در این مقاله از مجله صورتی‌ها قصد داریم تا مجموعه‌ی جدیدترین مدل طراحی ناخن با لاک صورتی ۲۰۱۹ را برای شما عزیزان معرفی کرده و یک گالری از عکس‌های طراحی ناخن با لاک صورتی را برای شما عزیزان به نمایش بگذاریم. پس با ما همرا باشید.

مدل طراحی ناخن با لاک صورتی

مدل طراحی ناخن با لاک صورتی

می‌توان گفت اکثر دختران و زنان از رنگ صورتی بسیار خوششان می‌آید و سعی دارند تا در تیپ و استایل روزانه خود به نحوی از این رنگ استفاده کنند. ناخن از جمله روش‌هایی است که به راحتی می‌توانید از هر رنگ و طرحی برای جذاب‌تر شدن خود استفاده کنید.

ما در این بخش سعی خواهیم کرد تا چند مدل طراحی ناخن با لاک صورتی ۲۰۱۹ را برای شما عزیزان معرفی کنیم و بگوییم که چه طور می‌توانید این طرح‌ها را روی ناخن خود اجرا کنید و در آخر نیز به چند عکس از طراحی ناخن با لاک صورتی بسنده خواهیم کرد.

انواع مدل طراحی ناخن با لاک صورتی ۲۰۱۹:

انواع مدل طراحی ناخن با لاک صورتی ۲۰۱۹:

اگر شما نیز از جمله افرادی هستید که فکر می‌کنید از رنگ صورتی به دلیل گرم و شیرین بودن نمی‌توان زیاد در استایل روزانه بهره برد کاملا در اشتباه هستید. شما می‌توانید با اعمال یک تغییر کوچک در طراحی ناخن این مشکل را برطرف کرده و حتی بسیار جذاب‌تر نیز شوید. فقط کمی خلاقیت لازم دارید تا ببینید چه طور می‌توانید این کار را بکنید. ما در این بخش چند ایده کوچک برای طراحی ناخن با لاک صورتی را خدمت شما بیان خواهیم کرد.

۱- طرح الماسی (ناخن بلند با رنگ صورتی):

طرح الماسی ( ناخن دراز با رنگ صورتی )

اگر شما هم جزو آن دسته از افراد هستید که ناخن بلند را دوست دارند و همیشه ناخن‌های خود را بلند نگه می‌دارند و بعضی اوقات نیز در مورد رنگ لاک خود برای ناخن‌های بلند به مشکل بر می‌خورند پیشنهاد ما این است که شما رنگ لاک خود را صورتی کم رنگ انتخاب کرده و یکی از ناخن‌های خود را نسبتا براق‌تر کنید تا هنگامی که دستتان را تکان می‌دهید، نور را منعکس کرده و زیبا به نظر برسد. طرح الماسی امروزه یکی از محبوب‌ترین مدل های طراحی ناخن با لاک صورتی ۲۰۱۹ می‌باشد.

۲- استفاده از تکه‌های الماسی کوچک بر روی ناخن:

استفاده از تکه‌های الماسی کوچک بر روی ناخن

استفاده از رنگ صورتی کم رنگ و نرم که اصطلاحا ملیح گفته می‌شود به همراه چند تکه کوچک الماس مانند می‌تواند بسیار زیبا و خوب جلوه کند. این نوع طراحی ناخن هم می‌تواند در مجالس رسمی و هم دوستانه با انواع پوشش مثل پیراهن سفید و شلوار جین هماهمگ شود.

۳- ترکیب سه رنگ سفید، نقره‌ای با رنگ صورتی:

ترکیب سه رنگ سفید، نقره‌ای و خود رنگ صورتی

از مدل‌های طراحی ناخن با لاک صورتی بهره بردن از چند رنگ است. برای این کار انگشتی را که در آن حلقه می‌اندازید را ابتدا با یک مثلث نقره‌ای رنگ با حاشیه‌های سفید رنگ کرده و سپس ما بقی ناخن را صورتی کنید. اگر دوست داشتید می‌توانید رنگ نقره‌ای براقی را نیز برای دیگر ناخن خود انتخاب کنید تا هنگام قرار گرفتن در معرض نور خورشید بدرخشند و زیبا به نظر برسند.

۴- طرح هاس کارتونی به رنگ سیاه و سفید:

طرح هاس کارتونی به رنگ سیاه و سفید

قرار نیست که شما حتما برای رنگ کردن ناخن خود از یک رنگ ساده استفاده کنید. بهتر است کمی خلاقیت به خرج دهید. برای مثال شما می‌توانید از طرح‌های کارتونی برای رنگ ناخن خود استفاده کنید و از رنگ‌های سیاه و سفید نیز زیاد به کار ببرید تا بهتر به چشم بیاید. استفاده از طرح‌های کارتونی در مدل طراحی ناخن با لاک صورتی در سال ۲۰۱۹ بسیار فراگیر شده است و طرفداران زیادی دارد.

۵- ناخن بلند با سفید شدن تدریجی رنگ صورتی:

ناخن دراز با سفید شدن تدریجی رنگ صورتی

بلند بودن ناخن در مدل طراحی ناخن با لاک صورتی ۲۰۱۹ بسیار کارآمد است. بلند بودن ناخن این مزیت را دارد که شما بتوانید راحت از چند رنگ در لاک کردن ناخن خود استفاده کنید. برای مثال اگر ناخن‌تان بلند است بهتر است پایه‌های آن را صورتی کم رنگ انتخاب کنید و به تدریج رنگ آن را سفید یا روشن تر کنید. برای اینکه تغییر رنگ زیاد به چشم نیاید می‌توانید بین رنگ سفید و صورتی از یک صورتی بسیار کم رنگ استفاده کنید و تغییر رنگ را گم کنید.

[box type=”download” align=”” class=”” width=””] مطلب پیشنهادی برای شما:

چند ایده مختلف برای انتخاب مدل موی صورت گرد

[/box]

مدل طراحی ناخن با لاک صورتی ۲۰۱۹ دارای تنوع و طرح‌های مختلف و زیادی است که شما می‌توانید بسته به سلیقه‌ای که دارید از آن‌ها استفاده کنید. ما در این بخش فقط به معرفی ۵ طرح اکتفا کردیم ولی سعی داریم تا برای شما عزیزان یک گالری از مدل‌های طراحی ناخن با لاک صورتی را آماده کنیم تا بتوانید در مراسمات مختلف و حتی در طول روز از آن‌ها بهره ببرید. با ما همراه باشید.

لاک ناخن صورتی چرک

لاک ناخن صورتی چرک

عکس لاک صورتی خوشگل

عکس لاک صورتی خوشگل

عکس از لاک صورتی چرک

عکس از لاک صورتی چرک

لاک ناخن صورتی زیبا

لاک ناخن صورتی زیبا

مدل طراحی ناخن با لاک صورتی ۲۰۱۹

مدل طراحی ناخن با لاک صورتی ۲۰۱۹

مدل لاک صورتی ساده

مدل لاک صورتی ساده

لاک صورتی مات

لاک صورتی مات

طراحی ناخن با لاک صورتی

طراحی ناخن با لاک صورتی

مدل طراحی ناخن با لاک صورتی

مدل طراحی ناخن با لاک صورتی

طراحی ناخن با لاک صورتی

طراحی ناخن با لاک صورتی

استفاده از لاک صورتی در طراحی ناخن ۲۰۱۹

استفاده از لاک صورتی در طراحی ناخن 2019

لاک صورتی در طراحی ناخن

لاک صورتی در طراحی ناخن

لاک صورتی

لاک صورتی

رنگ کردن ناخن با لاک صورتی

رنگ کردن ناخن با لاک صورتی

استفاده از لاک صورتی در طراحی ناخن ۲۰۱۹

استفاده از لاک صورتی در طراحی ناخن 2019

ممنونیم از شما عزیزان که تا انتها با این مقاله از مجله صورتی‌ها که در رابطه با مدل طراحی ناخن با لاک صورتی بود، همراه بودید. ما در این مقاله سعی کردیم تا جدیدترین مدل‌های طراحی ناخن با لاک صورتی که در سال ۲۰۱۹ جزو محبوب‌ترین طرح‌ها برای دختران بودند را معرفی کنیم. امیدواریم بتوانید از این طرح‌ها استفاده کنید یا اینکه ایده‌ای از آن‌ها برای درست کردن طرحی تازه برای خودتان بگیرید.

اگر شما نکته نظر خاصی در مورد استفاده از لاک صورتی می‌دانید می‌توانید در بخش نظرات بیان کنید تا دیگر کاربران مجله نیز از آن استفاده کنند.

لطفا در بخش نظرات نیز بیان کنید که شما از کدام یک از طرح‌های معرفی شده خوشتان آمده است؟

19 دیدگاه برای “مدل طراحی ناخن با لاک صورتی ۲۰۱۹

 1. رانیـــا گفته:

  هعی یادش بخیر چـــــون نخستین بـــــــار بعــــــد یـــــک عمـــــر نورا چه کردی با السا انا

 2. نرگسی گفته:

  یاد مدرسه و دوستام افتادم اینو میخوندیم با هم زنگ تفریح
  شعر رها شو هم خیلی خوبههههه

 3. وانیا گفته:

  اونی که تک شاخی بود خیلی ناز بود اون اکلیلی ها هم خوشگل بودند
  ماجرای درازی ناخن چیه؟؟؟؟؟؟؟

 4. رانیـــا گفته:

  نوشتن ناخن دراز منظورش ناخن بلنده راستی چرا دیگه رحان و ایدا مطلب نمیزارن یا میزارن من ندیدم؟؟؟ والسا انا که چه غوغایی کرده بودن گریم گرف ? یاد بچگیام افتادم هــــــــــ.ق هـــــــــق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.