مدل شینیون جدید ۲۰۱۶ (سری هفتم)

مدل شینیون جدید ۲۰۱۶ (سری هفتم)

نکات مهم که در استفاده از موی اضافی در شینیون :

اگر شما یک مدل موی بسیار زیبا را در ژرنال آرایشگاه انتخاب می‌کنید که مدل آن را به آرایشگرتان سفارش دهید اما موهای شما بطور طبیعی حجم یا بلندی مدل موی مدل نظر شما را ندارد در نتیجه شما باید از موی اضافه یا اکستنشن کردن موها استفاده کنید.

۱) انتخاب موی طبیعی

اول از همه اگر شما نیازمند به اکستنشن کردن (اضافه کردن مو) نیاز داشته باشید بهتر است از موی طبیعی و واقعی استفاده شود تا موهای مصنوعی که با الیاف پلاستیکی ساخته شده است. اگر چه موهای طبیعی گران‌تر است اما بخاطر براق بودن و زیباتر بودن بهتر است از این نوع مو استفاده کنید.

۲) مویی را انتخاب کنید که موهای طبیعی‌تان آسیب نزند

بسیاری ازخانم‌ها این نگرانی را دارند که با اضافه کردن موی مصنوعی بین موهایشان موجب آسیب رساندن به موهای طبیعی‌شان شود. این به خود افراد بستگی دارد که چگونه از اکستنشن خود مراقبت کنند و البته آرایشگاه .

۳) هماهنگی با آرایشگر

بهتر است شما قبل از مراسم با آرایشگرتان در مورد مدل مو مورد نظرتان مشورت کنید و اگر نیازمند موی اضافه مقدار و رنگ دقیق موهایتان را تهیه کرده باشید. این‌کار سبب می‌شود شما مدل موی دقیق و اکتنشن رنگ موی خود را در مدل شینیون مورد نظر خود داشته باشید.

۴) مدت استفاده از اکستنشن

مطمئن شوید که وقتی شما به موهایتان موی مصنوعی اضافه می‌کنید چه کارهایی می‌توانید انجام دهید و چه کارهایی نباید انجام دهید. بسیاری از عروس‌ها ممکن است بعد از عروسی به ماه عسل بروند و باید از نحوه نگهداری موهای اضافه خود اطلاع داشته باشند.  مثلا از آرایشگرتان بپرسید شما می‌توانید با این مدل اکستنشن موی مصنوعی به استخر بروید یا نه؟

در سری قبل انواع مدل‌های شینیون را مشاده کرده‌اید در ادامه این مطلب چند نمونه دیگر از جدیدترین مدل شینیون‌ها را در اختیار شما قرار داده‌ایم.

مدل موی جدید زنانه

مدل موی زنانه مجلسی

 

 

جدیدترین مدل شینیون

مدل موی زنانه مجلسی

 

 

شینیون جدید ۲۰۱۶

مدل شینیون زنانه مجلسی

 

 

جدیدترین مدل موی زنانه

مدل شینیون مجلسی

 

 

مدل شینیون ۲۰۱۶

مدل شینیون زنانه

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.