مدل شینیون جدید ۲۰۱۶ (سری هشتم)

مدل شینیون جدید ۲۰۱۶ (سری هشتم)

 ۱۱ نکته در مورد شینیون:

۱) انتخاب مدل مو برای عروسی خیلی سخت است. هر کس یک مدل به شما پیشنهاد می‌کند و خودتان هم مدام نظرتان عوض می‌شود. مدلی انتخاب کنید که هم به شما بیاید هم طبق مد روز باشد و هم آرایشگرتان از پس انجامش بر بیاید. و از همه مهم‌تر، با آن راحت باشید.

۲) به هر مدلی که می‌بینید دل نبندید. شاید فرم صورت و بدن و لباس شما با مدلی که در عکس هست فرق داشته باشد. با خودتان رو راست باشید ببینید این مدل به شما می‌آید یا نه.

۳) به میزان تحرکت و آب و هوا هم باید توجه کنید. اگر می‌دانید گرمتان می شود مدلی انتخاب نکنید که آدم را کلافه نکند.

۴) خلاقیت داشته باشید. فقط به مدل‌های رایج که دیده می‌شود اکتفا نکنید. با آرایشگرتان مشورت کنید. با کمی تغییردر یک مدل یا تفکیک کردن دو مدل با هم می‌توانید مدل موی خاص خودتان را داشته باشید.

۵) اگر لباستان طرح شلوغی دارد مدل موی ساده‌تر انتخاب کنید.

۶) اگر قرار است روی موهایتان را بپوشانید از مدل‌های جمع محکم استفاده کنید. موهایتان را باز نگذارید چون با پوشاندن رویش هم پف موهایتان می‌خوابد، هم وز می‎‌شود هم حالت‌شان را از دست می‌دهند.

۷) به فکر این نباشید که تغییر زیاد و ناگهانی در موهایتان ایجاد کنید. مثلا رنگ موهایتان را یکباره متضاد رنگ همیشگی‌اش نکنید. در کل برای جلب توجه، افراطی عمل نکنید.

۸) هر تغییری که می‌خواهید در مو بدهید مثل کوتاهی، رنگ، مش، دکلره و اکستنشن، باید از قبل به فکر باشید. کوتاهی و رنگ را حداقل دو هفته قبل و اکستنشن و دکلره را باید حد اقل یک ماه قبل انجام بدهید.

۹) از چند هفته قبل به طور منظم از حالت‌دهنده‌ها و ویتامینه‌های خوب استفاده کنید و موها را آماده کنید.

۱۰) موهایتان را روز قبل از عروسی بشویید، نه صبح روز عروسی، موهای تازه شسته شده خوب مدل نمی‌گیرند و تارهای کوتاه‌تر در هوا معلق می‌شوند.

۱۱) چند سنجاق و گیره از آرایشگرتان بگیرید و در کیفتان بگذارید.

در سری قبل انواع مدل‌های شینیون را مشاهده کرده‌اید در ادامه این مطلب چند نمونه دیگر از جدیدترین مدل شینیون‌ها را در اختیار شما قرار داده‌ایم.

مدل موی زنانه مجلسی

شینیون جدید مجلسی

 

 

مدل موی زنانه جدید

مدل موی زنانه مجلسی

 

 

جدیدترین شینیون ۲۰۱۶

مدل موی زنانه مجلسی جدید

 

 

مدل شینیون جدید

مدل موی زنانه مجلسی جدید

 

 

شینیون مجلسی جدید

مدل موی زنانه مجلسی جدید

1 دیدگاه برای “مدل شینیون جدید ۲۰۱۶ (سری هشتم)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.