مدل شینیون جدید ۲۰۱۶ (سری ششم)

مدل شینیون جدید ۲۰۱۶ (سری ششم)

انواع مختلف شینیون :

  • شینیون موی بلند : در این شینیون ، آرایشگر می‌تواند آزادی عمل بیشتری را در شینیون کردن مو داشته باشد . بخصوص موهای پشت سر که بخاطر بلندی از سبک‌هایی خاص‌تری برای شینیون می‌شود استفاده کرد.
  • شینیون موی فر : شینیون موی فر یکی از شینیون‌هایی که دو نوع کار را بایستی انجام داد . همیشه فر شدن موها برای خانم‌هایی که موهای صافی داشته‌اند یک مدل جذاب محسوب می‌شود که این جذابیت با بکارگیری اصولی شینیون صد چندان خواهد شد.
  • شینیون موی عروس : شاید حساس‌ترین نوع شینیون مو ، شینیون عروس می‌باشد .آرایشگر علاوه بر سلیقه عروس باید بهترین مدل شینیون را با توجه به میمیک عروس پیشنهاد دهد تا در بهترین شب یک بانو که می‌تواند شب عروسی باشد بهترین حالت شینیون برایش انجام شود.
  • شینیون موی کم پشت : این نوع شینیون هم حتما با نظر آرایشگر انجام شود تا بهترین حالت ممکن برای زیبایی چهره پیش بیاید . البته آرایشگر متخصص شینیون مو!
  • شینیون موی کوتاه : این نوع شینیون برای موهای کوتاه می‌باشد که در این مدل بیشتر شینیون شامل موهای جلوی سر و کنارهاست تا پشت سر

در سری قبل انواع مدل شینیون‌ها را مشاده کرده‌اید در ادامه این مطلب چند نمونه دیگر از جدیدترین مدل شینیون‌ها را در اختیار شما قرار داده‌ایم.

مدل موی زنانه مجلسی

مدل موی زنانه مجلسی

 

مدل شینیون جدید

مدل موی مجلسی جدید

 

مدل موی مجلسی جدید

مدل موی مجلسی زنانه

 

جدیدترین شینیون ۲۰۱۶

مدل شینیون جدید

 

مدل موی مجلسی زنانه

مدل موی زنانه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.