مدل شینیون جدید ۲۰۱۶ (سری دوم)

مدل شینیون جدید ۲۰۱۶ (سری دوم)

نکات قابل توجه در شینیون :

خواسته مشتری هم در انتخاب موادی که در شینیون به کار می‌برید تاثیر دارد. مثلا اگر فردی بعد از براشینگ نمی‌خواست موهایش محکم و سفت باشد٬باید از اسپری‌های خیلی ملایم که از چسبندگی کمی برخودار هستند استفاده کرد که در حین اینکه٬ حالت مو براشینگ شده را حفظ کند از نرم و لخت بودن آن ساپورت کند.

در بین انواع مختلف مدل‌دهنده‌ها اسپری مو طرفداران بیشتری دارد ٬به طوری که در رده محصولات مراقبت از مو بعد از شامپو٬ بیشترین فروش ٬از ان این محصول بوده است

اسپری‌های مو دو دسته‌اند:

۱) اسپری مدل‌دهنده

۲) اسپری تثبیت‌کننده

هر چه قطرات اسپری با اندازه درشت‌تری پراکنده شود ٬ موها با قدرت بیشتری به هم وصل می‌شوند.ولی در عوض دیرتر خشک می‌شوند و موها حالت چسبناک به خود می‌گیرند. بر عکس هر چه اندازه قطره‌های اسپری کوچکتر باشد ٬ قدرت اتصال موها کمتر شده ٬ زودتر خشک می‌شود و با برطرف شدن حالت چسبناک  ٬ احساس بهتری در اثر استعمال فرآورده در هنگام لمس موها٬برای مصرف کننده بر جای می‌ماند.

در انتخاب اسپری مو باید دقت کرد تعادل مناسبی بین لطافت و استحکام فرآورده بر قرار باشد به آن معنا که خیلی  نه خشک و مستحکم باشد که لطافت را فدای خود کند و نه آنقدر نرم و بی اثر که کارایی نداشته باشد.

در ادامه سری قبل از مدل‌های جدید شینیون و مدل مو ‎ چند نمونه دیگر از جدیدترین مدل شینیون‌ها را در اختیار شما قرار داده‌ایم.

مدل مو مجلسی ۲۰۱۶

مدل موی جدید زنانه

 

 

مدل موی جدید زنانه

مدل موی جدید

جدیدترین مدل شینیون

مدل شینیون جدید

 

 

مدل جدید مو زنانه

مدل موی جدید زنانه

 

 

مدل شینیون ۲۰۱۶

مدل موی عروسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.