مدل شلوار جین حاملگی: نکات مهم خرید شلوار جین در دوران حاملگی به همراه جدیدترین مدل‌ها

مدل شلوار جین حاملگی

صورتی‌ها: بارداری یکی از مهم‌ترین و حیاتی‌ترین زمان‌ها در زندگی بانوان عزیز است. در این دوران حساس با توجه به تغییراتی که در فیزیک و اندام بانوان عزیز رخ می‌دهد؛ استفاده از برخی البسه و پوشاک قدری سخت و مشکل می‌شود. به عنوان مثال شلوارهای جین که در بین بانوان عزیز محبوبیت بالایی دارند، در این دوران دیگر کنار گذاشته می‌شوند. اما جالب است بدانید که با رعایت برخی اصول و نکات به راحتی می‌توانید مانند قبل از لباس‌های جین در دوران بارداری نیز استفاده کرد و لذت ببرید. از این در این مطلب قصد داریم در ابتدا چندین مدل شلوار جین حاملگی را خدمتتان معرفی کنیم که در سال ۱۴۰۰ طرفداران زیادی پیدا کرده‌اند و بعد نیز در انتهای گالری برخی نکات مهم و جذاب در رابطه با خرید و استفاده از شلوار لی در دوران بارداری خدمتتان اطلاعاتی قرار دهیم. با ما تا انتها همراه باشید.

مدل شلوار جین حاملگی

مدل شلوار جین حاملگی

وقتی صحبت از لباس دوران بارداری به میان می‌آید، فکر همه ناخودآگاه به سمت لباس‌های پارچه گشاد و بلند و راحتی می‌رود. اما اگر به شما بگوییم که در این دوران نیز با خیال راحت می‌توانید از لباس‌های جین مثل شلوار لی استفاده کنید، چه نظری خواهید داشت؟

بله؛ به راحتی می‌توانید در دوران حاملگی خود نیز از شلوار لی استفاده کنید، لذت ببرید و به شیک پوشی خود ادامه دهید.

امروزه شلوارهای جین به گونه‌ای طراحی شده‌اند که شکم را به طور خیلی راحت در خود جای دهند و شما در طول روز فشاری را در این ناحیه حس کنید و جنین در سلامت کامل بماند. این نوع شلوارهای جین تنوع رنگی و کیفی بالایی دارند که در زیر می‌توانید در قالب یک گالری مدل‌های جدید شلوار جین حاملگی را مشاهده کنید.

مدل شلوار جین حاملگی

مدل شلوار جین حاملگی

شلوار جین مخصوص بارداری

شلوار جین مخصوص بارداری

شلوار جین کشی بارداری

شلوار جین کشی بارداری

شلوار جین در بارداری

شلوار جین در بارداری

شلوار جین بارداری

شلوار جین بارداری

مدل شلوار لی حاملگی

مدل شلوار لی حاملگی

مدل شلوار جین بارداری

مدل شلوار جین بارداری

مدل شلوار بارداری جین

مدل شلوار بارداری جین

مدل شلوار حاملگی جدید

مدل شلوار حاملگی جدید

مدل شلوار بارداری شیک

مدل شلوار بارداری شیک

مدل شلوار جین حاملگی

مدل شلوار جین حاملگی

انواع مدل شلوار لی بارداری

انواع مدل شلوار لی بارداری

شلوار لی بارداری

شلوار لی بارداری

شلوار لی بارداری

شلوار لی بارداری

مدل شلوار لی حاملگی

مدل شلوار لی حاملگی

شلوار لی حاملگی

شلوار لی حاملگی

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

مطلب پیشنهادی مجله به شما:

مدل مانتو عید۱۴۰۰: جدیدترین مدل های مانتو عید

[/box]

چه زمانی باید شروع به پوشیدن شلوار جین حاملگی کرد؟

این سوالی است که برای بسیاری از بانوان ممکن است به وجود بیاید. خدمت این دسته از دوستان باید عرض کنیم که زمان خاصی برای پوشیدن شلوار جین حاملگی وجود ندارد. اما وقتی شلوار جینی که قبلا استفاده می‌کردید و الان به دلیل تغییر در اندام و بد شما دیگر امکان استفاده ندارد، می‌توانید شلوار بزرگ‌تری را بپوشید.

سبک های مختلف شلوار جین حاملگی کدامند؟

سبک های مختلف شلوار جین حاملگی کدامند؟

شلوار جین حاملگی در سبک‌ها و رنگ‌های مختلفی وجود دارد و به گونه ای طراحی شده است که باعث راحتی شما و ایمنی شکم شما می‌شود. شلوار جین حاملگی در رنگ‌های مختلف (آبی، سیاه یا سفید) و سایز بندی (کوتاه، بلند، خیلی بلند) تولید می‌شوند. اما در حالت کلی می‌توان شلوارهای جین دوران بارداری را این گونه دسته بندی کرد:

Skinny jeans:

این نوع شلوارهای جین متناسب با اندازه پا طراحی شده‌اند و تا مچ پا را می‌پوشانند. شلوارهای جین اسکینی اندامی هستند و هنگام پوشیدن به شما ظاهری بلندتر و کشیده‌تر می‌بخشند.

Straight-legged jeans:

این نوع شلوار جین نیز در ناحیه ران و مچ پا کمی گشادتر از دیگر نوع شلوارهای جین هستند و کمک می‌کنند تا لاغرتر به نظر برسید.

Bootcut jeans:

گزینه‌ای عالی برای خانم‌های بلند قد هستند، چرا که تا قسمت مچ پا را پوشش داده و در قمست زانو و ران دارای برخی طرح‌های مدرن (زخمی مانند) هستند و بین دختران و بانوان جوان محبوبیت زیادی پیدا کرده‌اند.

Jeggings:

کمی نازک‌تر از شلوارهای لی موجود در بازار هستند و معمولا هم در رنگ آبی کم رنگ بیشتر تولید می‌شوند. همچنین میزان کشسانی در این نوع شلوارها بیشتر از دیگر شلوارهای جین است.

Capri jeans:

این نوع شلوارهای جین نیز حالت راحت‌تری نسبت به شلوار جین معمولی دارند و در انواع و اقسام بسیار متنوعی تولید می‌شوند.

  Low cut jeans:

شلوارهای جین Low cut برای فصل تابستان و روزهای گرم بسیار مناسب هستند و باعث می‌شوند تا گرما پاهایتان را اذیت نکند.

شلوار جین حاملگی در چه اندازه ای باید خریداری شود؟

در خرید شلوار جین دوران بارداری، قد شما بسیار حائز اهمیت است و نقش تاثیر گذاری در سایز شلوار دارد. اگر قدتان بین ۱۵۰ تا ۱۶۰ سانتی متر است، شلوار لی اندامی توصیه می‌شود، چرا که باعث می‌شود تا ظاهری بلندتر و کشیده‌تر داشته باشید.

اگر هم قدتان از ۱۶۰ بلندتر است، شلوارهای بلند و گمی گشاد پیشنهاد می‌شود تا حس راحتی بیشتری داشته باشید.

توجه داشته باشید حتما سایزی را انتخاب کنید که راحت باشید، شلوار نباید خیلی تنگ و خیلی شل باشد.

شلوار جین حاملگی چقدر باید تنگ باشد؟

هدف از شلوار جین حاملگی تأمین راحتی برای زن باردار است، صرف نظر از اینکه در بارداری چقدر وزن دارید و دچار تغییرات فیزیکی شده‌اید. پارچه باید به اندازه کافی قابل کشش باشد تا بتواند با شکم در حال رشد سازگار شود. اگر احساس می‌کنید کمر شلوار جین باعث ناراحتی شما می‌شود یا شلوار جین بیش از حد تنگ است، پس احتمالاً اندازه آن را اشتباه انتخاب کرده‌اید.

آیا شلوار جین تنگ بارداری می‌تواند جنین را آزار دهد؟

پوشیدن شلوار جین تنگ بارداری به کودک آسیب نمی‌رساند، اما می‌تواند باعث ناراحتی و تحریک شما شود. شلوار جین تنگ در اطراف کمر با فشار غیر ضروری به شکم ممکن است باعث دل درد شود.

هنگام خرید شلوار جین حاملگی چه نکاتی باید رعایت شوند؟

هنگام خرید شلوار جین حاملگی چه نکاتی باید رعایت شوند؟

چون بارداری دوران بسیار حساسی است، پس باید در خرید لباس برای این دوران مخصوصا شلوار جین نیز نکاتی را مدنظر خود داشته باشد. در ادامه چند نکته برای خرید شلوار جین حاملگی آورده شده است که عبارتند از:

  • سبکی را انتخاب کنید که با نوع بدن و سبک زندگی شما مطابقت داشته باشد.
  • به دنبال یک شلوار جینی باشید که قابلیت کشش و کمربند راحتی باشد.
  • به دنبال شلوار جین دارای جیب های عقب باشید. آنها به پشت شما جلوه ای بلند می‌دهند، در حالی که جیب های کم ارتفاع و بزرگ، پشت شما را افتاده نشان می‌دهند.
  • قبل از خرید شلوار جین، دستورالعمل شستشوی روی برچسب را با دقت بخوانید و آنها را دنبال کنید. بعضی از آنها ممکن است به شستشوی ماشین و بعضی دیگر به خشک شویی یا شستن دست احتیاج داشته باشند.
  1. شلوار جین را در آب گرم نشویید زیرا باعث خراب شدن الیاف پارچه می‌شود. برای شلوارهایی با رنگ تیره از شوینده‌های مخصوصی استفاده کنید که می‌توانند مدت زمان بیشتری رنگ را حفظ کنند.
  2. همیشه لباس‌ها را در سایه خشک کنید.
  • همیشه قبل از خرید شلوار جین، آن را امتحان کنید تا مطمئن شوید که مناسب شما است.

به انتهای مطلب گالری مدل شلوار جین حاملگی و همچنین نکات مهم در خرید شلوار جین دوران بارداری رسیدیم. ممنون که تا انتها با این مطلب از سری مطالب زنانه صورتی‌ها همراه ما بودید. امیدواریم که توانسته باشیم در این مطلب نکات مهم و کاربردی را خدمتتان بیان نماییم تا بتوانید در زمان خرید شلوار لی حاملگی از آن‌ها بهره ببرید.

حتما در بخش دیدگاه‌ها، نظرتان را در مورد مدل‌های معرفی شده شلوار لی حاملگی و همچنین نکات گفته شده در این مطلب برای ما بنویسید و بگویید که دیگر در خرید شلوار لی دوران بارداری چه نکات دیگر حائز اهمیت هستند؟

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

در ادامه این مطالب را هم حتما بخوانید:

مدل آرایش ۲۰۲۱: چه آرایش‌هایی در سال جدید مد هستند؟

[/box]

منبع: momjunction

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.