جدیدترین مدل‌های دستکش عروس در سال ۲۰۲۰

مدل دستکش عروس ۲۰۲۰

صورتی‌ها: عروس خانوم‌ها برای زیبایی بیشتر خود می‌توانند از انواع لباس‌ها و اکسسوری‌ها استفاده کنند که یکی از آن‌ها دستکش مخصوص لباس عروسی است. افراد زیادی از این دستکش‌های عروس غافل شده و آن را فراموش می‌کنند ولی این دستکش‌ها می‌توانند زیبایی عروس را دوچندان کنند. در این مقاله گالری مدل دستکش عروس ۲۰۲۰ را مشاهده خواهید کرد. مجموعه‌ای از دستکش‌هایی که در سال ۲۰۲۰ مدل خواهند بود.

مدل دستکش عروس ۲۰۲۰

مدل دستکش عروس ۲۰۲۰

عروس‌های پر دل و جرات و متفاوت همیشه تمایل به پوشیدن لباس عروس رنگی یا لباس‌های افسانه‌ای و به شدت غیرمتعارف دارند. اما برای خانم‌هایی که در روز عروسی‌شان می‌خواهند هم خاص باشند و هم ملاحظه کار هستند، این مورد می‌تواند با انتخاب اکسسوری‌های خاص انجام شود.

استفاده از دستکش عروس مطمئنا یک سنت قدیمی و رسمی است به طوری که شاید مادربزرگ‌های شما هم در روز عروسی دستکش در دست کرده‌اند. البته شاید دستکش‌های آن زمان زرق و برق دستکش‌های این دوران را نداشت.

این دستکش‌ها یک شکوه خاص و سبکی متفاوت به عروس می‌بخشد. دستکش‌های عروس مدرن که این روزها بیشتر دیده می‌شود، سبک‌های با ساق‌هایی بلند هستند. البته در این میان دوباره افرادی که جسور هستند از سبک‌های رنگی و حتی مشکی استفاده می‌کنند و آن را با لباس خود هماهنگ می‌کنند.

حتی اگر شما در روز عروسی‌تان دستکش نپوشید مجبور خواهید در آتلیه و برای گرفتن عکس آن را دست کنید و با آن ژست بگیرید. همچنین استفاده از دستکش یک روش هوشمندانه برای گرم ماندن در مواقعی است که قصل زمستان قرار داریم و مقرر شده تا کسی در فضای باز انجام شود.

در ادامه چند مدل از مدل های دستکش عروس ۲۰۲۰ را با هم بررسی می‌کنیم.

اگر لباس عروس دارای آستین‌های کوتاه است در اینصورت مدل دستکش عروس بهتر است، دارای ساق‌های کوتاه باشد. البته نه خیلی کوتاه. در این مواقع دستکش عروس باید کمی بالاتر از مچ دست باشد تا فاصله‌ی بین بازو و آرنج مشخص باشد. در زیر چند مدل دستکش عروس کوتاه را مشاهده می‌کنید.

مدل دستکش عروس کوتاه ۲۰۲۰

مدل دستکش عروس کوتاه

عکس از مدل دستکش عروس

عکس از مدل دستکش عروس

مدل دستکش عروس جدید ۲۰۲۰

مدل دستکش عروس جدید ۲۰۲۰

در این حالت می‌توانید از دستکش‌های توری کوتاه نیز استفاده کنید که ظرافت خاصی به استایل شما می‌بخشند. در ادامه چند نمونه از آن‌ها را برایتان نمایش می‌دهیم.

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

در سال ۲۰۲۰ چه نوع لباس عروس‌هایی مد خواهند بود:

۱۵ مورد از جدیدترین مدل‌های لباس عروس

[/box]

مدل دستکش عروس توری ۲۰۲۰

مدل دستکش عروس توری

مدل دستکش عروس کوتاه

مدل دستکش عروس کوتاه

مدل دستکش عروس جدید ۲۰۲۰

مدل دستکش عروس جدید

مدل دستکش عروس جدید ۲۰۲۰

مدل دستکش عروس جدید ۲۰۲۰

در لباس‌هایی که بدون آستین هستند و به اصطلاح Strapless اند دستکش‌های عروس بلند می‌تواند انتخاب هوشمندانه و خلاقانه باشد. ترکیب لباس‌های بی‌آستین با دستکش‌های ساق بلند یک ترکیب واقعا زیبا و دلبربا خواهد داشت و فوق‌العاده باکلاس نیز است. در زیر این مدل‌ها را مشاهده می‌کنیم.

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

این مطلب را نیز بخوانید:

مدل موی عروس با تاج ملکه ای

[/box]

مدل های جدید دستکش عروس بلند ۲۰۲۰

مدل دستکش عروس بلند

مدل دستکش گیپوری بلند عروس

مدل دستکش گیپوری کوتاه و بلند عروس

مدل های زیبای دستکش عروس ۲۰۲۰

مدل های زیبای دستکش عروس

مدل دستکش عروس جدید ۲۰۲۰

مدل دستکش عروس جدید ۲۰۲۰

برای لباس‌های آستین بلند نیز دستکش‌های بسیار کوتاه مناسب هستند. در لباس‌های آستین بلند در ناحیه دست چیزی که بیشتر به چشم می‌زند، خودِ آستین‌ها هستند. پس انتخاب دستکش پر زرق و برق نمی‌تواند زیاد به چشم آید. در این صورت اگر دوست دارید دستکش نیز داشته باشید، باید مدل‌های ساده‌تر با ساق‌های کوتاه و مچی انتخاب کنید.

این مدل‌ها را می‌توانید در تصاویر زیر مشاهده کنید.

مدل دستکش عروس ۲۰۲۰ کوتاه و مچی

مدل دستکش عروس کوتاه و مچی

مدل دستکش عروس

مدل دستکش عروس

مدل های دستکش عروس خاص

مدل های دستکش عروس خاص

مدل‌های دستکش عروس و شرایط استفاده‌ی آن‌ها را در این بخش به طور مختصر توضیح دادیم. اما اگر می‌خواهید، یک راهنمای جامع در این مورد بخوانید، حتما مقاله زیر را نیز دنبال کنید.

همیشه به‌خاطر داشته باشید که دستکشی که انتخاب می‌کنید باید ظاهر شما را شکیل‌تر و زیباتر کند و نه اینکه تاثیر منفی بر روی آن بگذارد. امیدواریم این بخش مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

در ادامه این مطلب را نیز بخوانید:

بهترین مطلب مربوط به عروس خانوم‌ها

با این روش بهترین دستکش را برای عروسی خود انتخاب کنید

[/box]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.