مدل حلقه نشان نامزدی

مدل‌های جدید حلقه نشان نامزدی

یکی از رسم‌های موجود در کشور ما این است که خانواده داماد در مراسم بله برون حلقه‌ای را به عروس هدیه می‌دهد که به آن حلقه نشان گفته می‌شود. با این کار خانواده داماد دختر را برای پسر خود نشان می‌کنند. انتخاب این حلقه به عهده داماد و خانواده آن است و عروس در آن دخالتی ندارد به همین دلیل هم امکان اینکه این حلقه مورد پسند عروس خانوم نباشد بسیار زیاد است. به همین دلیل هم در بسیاری از موارد این حلقه بعدا توسط عروس تعویض می‌شود. در این مطلب ما قصد داریم چند نکته مهم در انتخاب مدل حلقه نشان نامزدی را برای شما بیان کنیم و همچنین جدیدترین مدل‌های بازار را نیز به شما نشان دهیم. همراه ما باشید.

مدل حلقه نشان نامزدی

مدل حلقه نشان نامزدی

صورتی‌ها: معمولا تعویض حلقه نشان بسیار هزینه‌بر است و این هزینه را نیز داماد متحمل می‌شود. به همین دلیل بهتر است که بعد از رفت و آمدهای معمول خواستگاری زمانی که دیگر همه چیز مشخص شد خودتان نیز همراه خانواده داماد برای خرید حلقه نشان بروید. درست است که این کار معمول نبوده و انجام نمی‌شود ولی شما می‌توانید این کار را انجام دهید.

مدل جدید و زیبای حلقه نشان نامزدی

مدل جدید حلقه نامزدی

مدل شیک و جذاب نشان نامزدی

مدل شیک و جذاب نشان نامزدی

اگر نمی‌توانید به همراه خانواده داماد برای خرید حلقه نشان بروید ۲ راه دیگر را به شما پیشنهاد می‌کنیم. یک اینکه عکس‌های حلقه‌های مورد پسندتان را به داماد ارسال کنید تا وی نیز بر اساس آن‌ها حلقه مورد پسند شما را خریداری کند. و دو به جای خودتان کسی را به همراه آقا داماد راهی خرید حلقه کنید. این شخص حتما باید با سلیقه شما آشنایی کامل داشته باشد.

جدیدترین مدل حلقه نشان نامزدی

جدیدترین مدل نشان نامزدی

مدل شیک حلقه نشان نامزدی

جدیدترین مدل نشان نامزدی

مدل حلقه نشان برای نامزی

شیک‌ترین مدل حلقه نشان

امروزه از حلقه‌های نگین دار به عنوان حلقه نشان استفاده می‌کنند و مد روز بر این روال است.

مدل حلقه نشان نامزدی

مدل حلقه نشان نامزدی

مدل جدید حلقه نشان نامزدی ۲۰۱۸

مدل جدید حلقه نشان نامزدی ۲۰۱۸

مشکل دوم در خرید حلقه نامزدی اندازه آن است. برای اینکه مشکلی در اندازه حلقه پیش نیاید و دقیقا حلقه اندازه انگشت شما باشد بهتر است که یکی از حلقه‌های خودتان را به عنوان نمونه به خانواده داماد بدهید تا بر اساس اندازه آن حلقه خریداری کنند.

مدل حلقه نشان نامزدی

حلقه نامزدی و نشان

مدل حلقه نشان برای نامزدی با نگین‌های بسیار زیبا

مدل حلقه نامزدی

امیدواریم که این مدل‌ها شما را در خرید حلقه‌ای زیبا کمک کرده و نکات بیان شده برای شما مفید بوده باشد. نظرات خودتان را برای شما کامنت کنید.

فیسبوک توییتر گوگل + تلگرام کلوب

امتیاز شما به مطلب

دوست داشتم: 5
دوست نداشتم: 1
 
مطالب جالب و مرتبط

3 دیدگاه در “مدل‌های جدید حلقه نشان نامزدی

اولی خیییلی نازه❤

فقط چهار پنج تای اول قشنگ بودن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *