مجله صورتی‌ها

 
مدل تور عروس ایرانی

مدل‌های جدید و شیک تور عروس ایرانی

استفاده از تور عروس از زمان‌های قدیم برای زیبایی عروس مرسوم بوده است. از زمان‌های قدیم تور عروس علاوه بر زیبایی نشان دهنده‌ی حجب و حیای عروس بوده و عروس خانوم‌ها ترجیح می‌دهند از تور در انداره‌های مختلف استفاده کرده و زیبایی بیشتری داشته باشند. در این مطلب از مجله بانوان صورتی‌ها گالری مدل تور عروس ایرانی را آماده کرده‌ایم که امیدواریم این مدل تور عروس‌ها را بپسندید.

مدل تور عروس ایرانی

مدل تور عروس ایرانی

تور عروس معمولا به همراه لباس عروس سفارش داده می‌شود و باید با لباس عروس متناسب باشد. در حال حاضر تور در اندازه‌های مختلفی دوخته می‌شوند.

مدل جدید تور عروس

مدل جدید تور عروس

اگر بخشی از لباس عروس شما با پارچه دانتل دوخته شده توری را انتخاب کنید که حاشیه‌هایی از جنس دانتل دارد. این حاشیه‌های دانتلی شکل با لباس شما هماهنگی بیشتری دارند.

مدل شیک تور عروس ایرانی

مدل شیک تور عروس

اگر لباس شما نسبتاً ساده است تورهای بلند حاشیه داری را انتخاب کنید که تا پایین لباس شما امتداد دارد.

جدیدترین مدل تور عروس ایرانی

جدیدترین مدل تور عروس

مدل تور عروس شیک ایرانی

مدل تور عروس شیک

اگر بالا تنه شما کوتاه است تورهایی که ارتفاع شان تا روی شانه می‌رسد، انتخاب مناسب‌تری برای شما هستند و کوتاهی بالاتنه را می‌پوشانند.

مدل جذاب تور عروس ایرانی

مدل جذاب تور عروس ایرانی

اگر کمی اضافه وزن دارید و می‌خواهید لاغر‌تر به نظر برسید به سراغ تور ساده و کم چین بروید این تورها بدن شما را کشیده‌تر نشان می‌دهد. تور عروس برای لباس عروس حجابی بسیار مناسب‌تر است.

عکس تور عروس ایرانی

مدل جذاب تور عروس ایرانی

مدل ساده تور عروس ایرانی

مدل ساده تور عروس ایرانی

تورهای خیلی کوتاه کاربرد کمی نسبت به تورهای بلند دارند و کمتر کسی آن‌ها را سفارش می‌دهد. اگر می‌خواهید یک عروس زیبا باشید و مدل موهای شما شلوغ و پرکار است انتخاب تورهای خیلی کوتاه شما را از سایر عروس‌ها متفاوت نشان خواهد داد.

مدل تور عروس ایرانی ۲۰۱۸

تور عروس ایرانی شیک

مدل شیک و ساده تور عروس ایرانی

مدل شیک و ساده تور عروس ایرانی

امیدواریم از مشاهده تورهای عروس ایرانی لذت برده باشید.

اپلیکیشن اندروید صورتی‌ها