ویدئو آموزش مدل بستن شال ساده

مدل بستن شال ساده

امروزه اکثر خانم‌ها برای استایل خود اهمیت زیادی قائل بوده و برای زیبایی آن تلاش می‌کنند. برای داشتن یک استایل زیبا و شیک باید لباس‌های زیبایی هم انتخاب کنید. روسری و یا شال در استایل بانوان نقش مهمی دارد و باید رنگ و طرح مناسب با چهره انتخاب شود، به دلیل اهمیت آن در زیبایی و استایل، بانوان و دختران جوان علاقه دارند، شال و یا روسری خود را خاص ببندند تا هم زیبایی‌شان دوبرابر شود و هم تیپشان خاص دیده شود. در این مطلب از مجله بانوان و دخترانه صورتی‌ها، ویدئو مدل بستن شال ساده را مشاهده خواهید کرد همراه ما باشید این مدل بستن شال ساده را یاد بگیرید.

معیارهای انتخاب شال و روسری

معیارهای انتخاب شال و روسری

رنگ شال باید مهم‌ترین معیار شما در انتخاب شال و یا روسری باشد، رنگ شال باید به چهره شما، رنگ پوستتان بیاید و به زیبایی شما بیافزاید. اگر رنگ پوست روشنی دارید از رنگ‎های تیره استفاده کنید و اگر رنگ پوست تیره دارید بهتر است از رنگ‌های روشن استفاده کنید.

اگر مانتو شما طرح‌دار است باید شال را ساده انتخاب نمایید ولی اگر مانتوی شما ساده است، می‌توانید شال طرح‌داری انتخاب نمایید. رنگ شال و مانتو باید مکمل هم باشد.

در ادامه ویدئو بستن شال ساده را مشاهده می‌کنید:

ویدئو مدل بستن شال سادهدانلود فیلم آموزش بستن شال

همانطور که در این ویدئو مشاهده کردید برای بستن این مدل شال، ابتدا شال را روی سر خود انداخته و سپس برای این که باز نشود، با سنجاق و یا گیره روسری و شال را ببندید.

دو طرف شال را دور گردن خود بچرخانید و سپس در سمت جلو به هم گره بزنید. به راحتی می‌توانید شال خود را متفاوت ببندید و استایل خود را خاص نشان دهید. در ضمن به هماهنگی مانتو و شال و روسری دقت کنید.

ممنون که با این ویدئو همراه ما بودید، لطفا نظرتان را برایمان کامنت کنید ♥

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.