مدل ابرو برای صورت – کدام مدل ابرو به چهره شما بیشتر می‌آید؟

مدل ابرو برای صورت

در این مطلب کوتاه از مجله دخترانه صورتی‌ها ، انواع مدل ابرو برای صورت و مدل ابرو مناسب برای صورتو چهره های مختلف را بررسی می‌کنیم .امیدواریم این مطلب برای شما مفید واقع شود.

انتخاب بهترین مدل ابرو برای صورت

همه برای عید می‌خواهند تنوعی در چهره خودشان به وجود آورند که نو شدن سال و پوشیدن لباس‌های جدید ، چهره‌ی متفاوت‌تری هم داشته باشند. خانم‌ها با چند روش می‌توانند در چهره خود توع ایجاد کنند:

  • عوض کردن مدل مو
  • عوض کردن مدل ابرو
  • تغییر آرایش

که هر سه در ایجاد تنوع روش‌های بسیار مهمی هستند و می‌توانند چهره‌ای را از این به آن رو کنند. منتهی این تنوع نباید به قیمت نازیبا دیده شدن چهره تمام شود! پس دقت کنید که باید بهترین مدل را برای تغییر انتخاب کنید که با چهره شما مطابقت داشته باشد. در ادامه مدل ابرو مناسب برای صورت و چهره های مختلف را برای شما معرفی میکنم.

مدل ابرو برای صورت مربعی

یادتان باشد که صورت مربع شکل بر زاویه‌های صورت شما تاکید دارد. پس ابرویی با قوسی ملایم اما کامل، راه حل شماست. حواستان باشد که ابرویتان خیلی زاویه نداشته باشد. در عین حال از ابرویی با قوس زیاد هم دوری کنید.

انتخاب مدل مناسب ابرو با توجه به فرم صورت

مدل ابرو برای صورت گرد

اگر فرم صورت شما گرد است، باید حتما از مدل ابروهای خیلی زاویه‌دار استفاده کنید. از آنجایی که صورت‌های گرد چهارچوب مشخصی ندارند، یک ابروی زاویه‌دار زیبا می‌تواند خودنمایی کند و چهارچوبی برای اسکلت صورتتان تعریف کند. یعنی همان چیزی که در صورت‌های گرد پیدا نمی‌شود.

مدل ابرو متناسب با فرم صورت

مدل ابرو جدید برای صورت کشیده

اگر صورت کشیده‌ای دارید باید بدانید که صورت‌های کشیده این ویژگی را دارند که اجزاشان از نظر عمودی کشیده شده‌اند. در این مورد خیلی مهم است که دم ابروتان آنقدر کشیده باشد تا کاملاً چپ تا راست فضا را پر کند، در اینصورت فقدان یک حرکت افقی در صورتتان پوشانده خواهد شد.

من همیشه پیشنهاد می‌کنم که دم ابرو تا گوشه‌ی چشم کشیده شود، اما در صورت‌های کشیده، باید بیشتر از این مقدار ابروتان را طول بدهید. پس وقتی می‌خواهید دم ابروتان را فرم دهید حواستان باشد. از طرفی اگر بیش از اندازه هم دراز شود، صورتتان پژمرده بنظر خواهد رسید!

مدل ابرو 2017

مدل ابرو برای صورت قلبی

اگرچه در حال حاضر ابروی پهن و برجسته مد است، اما قطعاً صورت‌های شکل قلب باید در مورد این مد، کمی خوددار باشند! از آنجایی که خط فک در این صورت‌ها جمع و جور تر از بالای صورت است، خیلی مهم است که ابروهایتان به خوبی آراسته شده و فوق‌العاده مرتب باشد.

همانطور که معلوم است، ابروی نازک که اصلاً مورد بحث ما نیست. چیزی که دنبالش هستیم شکلی است که کنترل شده باشد، نه انبوه و ضخیم. چنین ابروی تو پری در نیمکره‌ی بالایی صورت، به خدمت گرفته می‌شود تا فک کوچک شما در نیمکره‌ی پایینی را تعدیل کند.

مدل ابرو جدید 2017

مدل ابرو برای صورت بیضی

ابروی کلاسیک و متعادلی که همه می‌شناسیم، به این شکل صورت بهتر می‌نشیند. یعنی ابروهای کم‌حالت و کم‌زاویه. به طور برای خانم‌هایی که فرم صورت‌شان بیضی‌ است، هر فرم ابرویی که خصوصیات چهره‌تان را بیشتر نشان دهد، مناسب شماست.

مدل ابرو برای صورت

سه قانون طلایی برای انتخاب مدل ابرو مناسب

و در آخر به این موضوع می‎رسیم که مهم نیست صورتتان چه شکلی دارد ، سه قانون طلایی را به شما خواهیم گفت که باید در مورد ابروهایتان رعایت کنید تا ابروهای زیبایی داشته باشید. پس همیشه از این ۳ قانون مهم در مورد مدل ابروها پیروی کنید.

۱) برای داشتن ایروهای زیبا باید سر ابروهایتان از پل بینی‌تان شروع شود. با نگاه داشتن یک مداد در اطراف استخوان بینی می‌توانید به راحتی این نقطه را بیابید.

۲) کمان ابروهایتان، باید دو سوم آنچه می‌تواند، باشد. اشتباه بزرگی که این روزها بیشتر به چشم می‌خورد ، ابروهای قوس محور است. اگر قوس زیادی به ابرویتان بدهید، شکل ابروهایتان ناجور دیده می‌شود.

۳) یادتان باشد که ابروهایتان را کوتاه نکنید. دم ابرویتان، حداقل باید در یک خط فرضی از بینی تا گوشه‌ی چشمتان امتداد یابد. سپس می‌توانید آن را تا جایی که پایین‌تر از خط سر ابرویتان نیاید، ادامه‌اش دهید. همچنین مطمئن شوید که همیشه دم ابرویتان باریک‌تر باشد.

با رعایت این ۳ قانون به ابروی متناسب با فرم صورتتان می‌رسید.

2 دیدگاه برای “مدل ابرو برای صورت – کدام مدل ابرو به چهره شما بیشتر می‌آید؟

    • رحـان جعفـری گفته:

      در پاسخ به گیتی– اگه علاقه دارین پرپپشت بشن قبلا مطلبی راجع به این موضوع داشتیم در قسمت جستجو کلمه ابروی پرپشت رو تایپ کنین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.