نکاتی در مورد مدل آرایش چشم برای درشت نشان دادن چشم

مدل آرایش چشم برای درشت نشان دادن چشم

درشت نشان دادن چشم با مدل آرایش چشم

همه خانم‌ها دوست دارند چشم‌های درشت و زیبایی داشته باشند ولی اکثر خانم‌ها به طور طبیعی دارای چشمان درشتی نیستند و باید از مدل آرایش چشم برای درشت جلوه دادن چشم‌هایشان استفاده کنند. این اصول نیاز به مهارت خاصی ندارد ، نکات ساده ولی کاربردی هست که همه می‌توانند آن‌ها را رعایت کنند و جشم‌هایشاتن را درشت جلوه کنند. در ادامه مدل آرایش چشم برای درشت نشان دادن چشم را مطالعه می‌کنید.

مدل آرایش چشم برای درشت نشان دادن چشم

مدل آرایش چشم برای درشت نشان دادن چشم

استفاده از سایه روشن

راحت‌ترین روش که باعث درشت نشان داده شدن چشم می‌شود ، استفاده از سایه روشن است. می‌توانید مقداری از سایه روشن را به بالای پلک و گوشه چشم بزنید. این روش خستگی و بی‌حالی را از چهره شما دور می‌کند.

رژ لب بی‌رنگ بزنید

اگر می‌خواهید چشمانتان را درشت جلوه دهید باید توجه را فقط به چشم‌هایتان جلب کنید برای این کار رژ بی‌رنگ یا خیلی کم‌رنگ بزنید. در این صورت چشم‌هایتان ناخودآگاه بزرگ جلوه داده می‌شود.

استفاده از آب یخ

موقعی که چشم‌هایتان خسته است و پف کرده است ، حالت چشمان شما را زیبا جلوه نمی‌دهد برای این که از این کار جلوگیری کنید یک روش مناسب این است که صبح زود که از خواب بیدار می‌شوید ، یک لیوان آب یخ را روی صورتتان بپاشید و این روشی است که شما را سرحال می‌کند.

از کانسیلر روشن استفاده کنید

کانسیلر رنگ روشن ، خستگی چشم‌های شما را از بین می‌برد و آن‌ها را درشت نشان خواهد داد. اگر چه این کار ساده است اما تفاوت چشمگیری در چهره ایجاد می‌کند. بنابراین یک کانسیلر روشن را به زیر چشم‌هایتان بزنید تا سیاهی های دور آن را بپوشاند. فقط در انتخاب کانسیلر دقت کنید تا پوست آسیب نبیند.

مدل آرایش چشم برای درشت جلوه دادن چشم

مدل آرایش چشم برای درشت نشان دادن چشم

استفاده از فرمژه

مژه‌ها تاثیر خیلی زیادی روی چهره دارند ، می‌توانید با استفاده از فرمژه مژه‌هایتان را حالت دهید و چشم‌هایتان را درشت‌تر جلوه دهید. این روش وقت زیادی از شما نمی‌گیرد و در عرض چند دقیقه چشم‌هایتان زیباتر می‌شود.

خط چشم روشن بزنید

اگر چه سایه چشم روشن ، چشم‌های شما را بزرگ نشان می‌دهد ، اما خط چشم را هم فراموش نکنید. اگر تا به حال از خط چشم سیاه استفاده می‌کردید، زمان آن است که خط چشم‌های رنگ روشن را هم امتحان کنید. با روشن کردن دور چشم‌هایتان ، قرمزی ، سیاهی و خستگی آن‌ها از بین می‌رود و چشم‌هایتان حالتی شاداب و سالم به خود می‌گیرد.

تمیز و مرتب کردن ابروها

ابروهای پر ، چشم‌های شما را تیره و خسته نشان می‌دهد ، به همین دلیل آن‌ها را مرتب تمیز کنید تا چشم‌هایتان را تحت تاثیر منفی خود قرار ندهد. پس از این که آن‌ها را تمییز کردید ، یک مداد ابرو رنگ روشن بردارید و آن‌ها را حالت دهید. این را هم اضافه کنیم که هر رنگ روشنی ، چهره شما را روشن می‌کند.

افزایش ویتامین c بدن

ویتامین c برای داشتن پوستی روشن و شاداب ضروری است. بنابراین از میزان ویتامین c بدن مطمئن شوید. این ماده لکه‌های حاصل از آفتاب ، نشانه‌های پیری و بی‌رنگی پوست را از بین می‌برد و چشم‌ها را جذاب و شاداب نشان می‌دهد.

امیدواریم از مطلب (مدل آرایش چشم برای درشت نشان دادن چشم) خوشتان آمده باشد ، لظفا نظرات خودتان را برای ما کامنت کنید.

12 دیدگاه برای “نکاتی در مورد مدل آرایش چشم برای درشت نشان دادن چشم

  1. kamyla گفته:

    رژلب بیرنگو ب پشت چشم بزنیم؟؟نمیشه بجاش رژلب صورتی مات خیللللی کمرنگ بزنیم؟؟

    • رحـان جعفـری گفته:

      در پاسخ به kamyla– نه دوست عزیزم منظور رنگ رژ هست که اگه بی رنگ یا خیلی کم رنگ باشه باعث میشه که توجه به سمت چشم ها جلب بشه و بزرگتر به نظر بیاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.