با این مدل آرایش‌ها، زیبایی چهره‌تان دوبرابر می‌شود!

مدل آرایش صورت جدید

آرایش نقش پررنگی در زندگی خانم‌ها بر عهده دارد. امروزه کمتر کسی هست که علاقه‌ای به آرایش کردن نداشته باشد. اگر کسی برای روزهای عادی هم آرایش نکند برای میهمانی خاص و عروسی حتما آرایش غلیظ را ترجیح می‌دهند که معمولا با سایه تیره و رژ تیره و پلک مصنوعی و … همراه هست انتخاب ترکیب رنگ برای آرایش صورت خیلی مهم است باید از رنگ‌هایی استفاده شود که هم به رنگ پوست بیاید و هم با لباس جور باشد بنابراین انتخاب سختی است. در ادامه این مطلب از مجله بانوان، انواع مدل آرایش صورت جدید را مشاهده می‌کنید:

مدل آرایش صورت جدید

مدل آرایش صورت

مدل آرایش صورت برای میهمانی

مدل آرایش صورت ملایم

مدل آرایش صورت عروسی

این مدل آرایش با رنگ‌های بنفش ترکیب شده است که سایه و رژ لب و لاک ست انتخاب شده است و با چشمان سبزی که مدل دارد تضاد زیبایی ایجاد کرده است. خط چشم و پلک هم زیبایی خاصی به آرایش بخشیده است.

مدل آرایش صورت عروس

مدل آرایش صورت ۲۰۱۸

مدل آرایش صورت 2017

مدل آرایش صورت مهمانی و عروسی

مدل آرایش صورت مهمانی و عروسی

مدل آرایش صورت جدید

سایه اکلیل دار برای آرایش غلیظ عروسی مناسب است که باعث جذابیت بیشتر شده و جلب توجه می‌کند سایه اکلیل دار نقره‌ای معمولا با رژ قرمز ست می‌شود و کشیده خط چشم و ریمل آن را زیباتر می‌کند.

مدل آرایش صورت با رژ قرمز

مدل آرایش صورت عروسی

مدل آرایش صورت عروسی

آرایش صورت با رنگ تیره

آرایش دودی هم جزو آرایش‌های جدید است که معمولا از سایه مشکی برای این آرایش استفاده می‌کند و رنگ رژ انتخابی معمولا تیره و به رنگ جیگری (قرمز خیلی تیره) است این نوع آرایش با هر لباس و با هر چهره‌ای تناسب ندارد پس اگر این آرایش را دوست دارید باید ابتدا توجه کنید که به چهره شما می‌آید یا نه!

آرایش صورت با رنگ تیره

مدل آرایش صورت جدید برای مهمانی

مدل آرایش صورت مهمانی

امیدوارم از این گالری زیبا (مدل آرایش صورت جدید) لذت برده باشید و مورد پسندتان بوده باشد. ممنون که همراه مجله خودتون هستین.

8 دیدگاه برای “با این مدل آرایش‌ها، زیبایی چهره‌تان دوبرابر می‌شود!

  1. فاطمه زهرا???? گفته:

    واقعا عالیییه مجله خوب صوووورتی ها ممنون آیدا جون و رحان جون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.