مدل‌ تلفن رومیزی منزل – سری اول

مدل‌ تلفن رومیزی منزل - سری اول

نکات قابل توجه در هنگام خرید تلفن رومیزی

انواع گوشی‌های رومیزی ساده‎ترین و مرسوم‌ترین نوع گوشی تلفن در ادارات و منازل هستند که مستقیما به خط تلفن وصل شده به طور دائم روی یک میز قرار می‌گیرند، در واقع طول سیم یکی از محدودیت‌های این نوع گوشی‌ها است؛ هر چند امکان جابجایی پایه به همراه دهنی به هر نقطه وجود دارد.

همچنین از امکانات گوشی‌های رومیزی می‌توان به سیستم‌های پیغام‌گیر یا در اصطلاح عامیانه منشی، شماره‌انداز یا CALLER ID و نیز امکان ذخیره نمودن شماره‌های خاص جهت ارتباط سریع در حافظه گوشی نام برد.

مزایای این گوشی‌ها می‌توان به عدم نیاز به برق مستقیم اشاره کرد، هر چند آن دسته از گوشی‌های رومیزی که دارای منشی هستند، حتما باید به جریان برق اتصال داشته باشند و در صورت قطع بودن برق، این گوشی‌ها نیز قابل استفاده نیستند و همچنین برخی از گوشی‌های رومیزی جهت نمایش شماره تماس گیرنده نیاز به باطری دارند که این امر نیز گاها برای کاربران مشکل‌ساز می‌شود.

از دیگر امکانات مهم گوشی‌های تلفن رومیزی وجود آیفون یا بلندگو است. البته باید توجه داشت که بلندگو یا آیفون تنها با جریان برق یا باتری قابل استفاده است.

در این مطلب سری اول از تلفن‌های رومیزی برای منزل را مشاهده می‌‎کنید.

 

گوشی تلفن منزل

تلفن رومیزی منزل

تلفن‌های رومیزی

تلفن رومیزی منزل

تلفن منزل خیلی زیبا با طرح های گل

تلفن رومیزی منزل

گوشی تلفن سلطنتی

تلفن رومیزی منزل

تلفن سلطنتی برای منزل

تلفن رومیزی منزل

گوشی تلفن تزئینی جدید

تلفن رومیزی منزل

تلفن رومیزی منزل زیبا

تلفن رومیزی منزل

تلفن رومیزی منزل یه رنگ طلایی

تلفن رومیزی منزل

مدل تلفن سلطنتی با طرح کتاب

تلفن رومیزی منزل

2 دیدگاه برای “مدل‌ تلفن رومیزی منزل – سری اول

    • رحـان جعفـری گفته:

      پاسخ به fafa– ممنون از همراهی دوست عزیز….این مدلا چون خیلی خاصن فقط در فروشگاه های خیلی محدود و معتبر میتونه یافت بشه ، ایشالا در شهرتون موجود باشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.