مدل های بستن شال و روسری – سری سوم

مدل‌ بستن شال و روسری

مدل‌ بستن شال و روسری

کدام روسری و شال به کدام چهره می‌آید؟

صورت‌های بـیـضـی

اگر صورت شما به شکل بیضی است، بیشتر مدل‌ها برایتان مناسب است. پس می‌توانید شال و روسری خود را به دلخواه ببندید اما اگر فکر می‌کنید صورتتان کشیده است، بهتر است هدبند یا دستمال سر، زیر روسری یا شال بپوشید و کناره‌های آن‌ها را تو بزنید تا گونه‌ها بیشتر مشخص‌ شوند.

صـورت‌هـای مـربـع

در این مدل صورت، چانه و فک حالت چهارگوش دارند پس باید این لبه‌ها را با روسری و شال، گرد نشان داده شود.شال‌ها بهترین گزینه برای صورت‌های مربعی شکل هستند (مانند صورت‌های مستطیلی) شما می‌توانید با شال، گوشه‌های مربعی صورتتان را گرد نشان دهید.

شال و روسری‌هایی که طرح چهارگوش دارند و مدل‌هایی که در پشت بسته می‌شوند انتخاب نکنید. همچنین شال‌هایی با جنس نرم را انتخاب کنید.

صـورت‌هـای ذوزنـقـه

در این نوع صورت، عرض پیشانی از عرض چانه کوچک‌تر است و شما باید روسری و شال را طوری ببندید که لبه‌های فک پوشیده شود.

از هدبند استفاده نکنید چون پیشانی شما را کوچک‌تر می‌کند اما اگر اصرار بر استفاده از هدبند یا کلاه زیر روسری دارید، از رنگ‌های روشن استفاده کنید، روسری و شال تیره‌تر بپوشید و کناره‌های آن را در قسمت شقیقه تو بزنید تا عرض پیشانی بزرگ‌تر نشان داده شود.

صورت‌هـای مـسـتـطـیـلی

در صورت مستطیلی و کشیده، طول صورت از عرض صورت بزرگ‌تر است، پیشانی و فک هم‌اندازه و لبه‌های تیزی دارند. در این حالت باید طوری روسری و شال بپوشید که طول صورت کوتاه‌تر و لبه‌های تیز صورت را گرد نشان دهد. شال‌ها بهترین گزینه برای صورت‌های مستطیلی‌شکل هستند و می‌توانید با شال، گوشه‌های صورتتان را گرد کنید.

شال و روسری‌هایی که طرح‌های چهارگوش دارند، انتخاب نکنید. با استفاده از انواع هدبند زیر روسری صورت خود را کوتاه‌تر و هدبند یا دستمال‌سرهای تیره انتخاب کنید. روسری و شال خود را گرد ببندید. برای این کار حتما کناره‌های روسری و شالتان را تو بزنید تا گونه‌هایتان مشخص شود.

مدل‌هایی را که در پشت بسته می‌شوند، انتخاب نکنید. روسری و شال‌هایی با پارچه‌های نرم انتخاب کنید.

صـورت‌هـای مـثـلـثـی

در صورت مثلثی چون عرض چانه خیلی کم و نوک‌تیز و در عوض پیشانی عریض است، باید عرض پیشانی را کم کنید تا چانه متناسب به نظر بیاید.

روسری و شال را طوری سر کنید که قسمت پایین چانه پوشیده شود. مدل‌هایی که قسمت پیشانی را می‌پوشانند نیز برای صورت مثلثی مناسب هستند.

صـورت‌هـای دایـره و گـرد

در صورت‌های گرد، پیشانی عریض و کوتاه است. شما باید با روسری و شال، عرض پیشانی را کمتر و در عوض آن را بلندتر نشان دهید. می‌توانید از هدبند یا دستمال سر استفاده کنید اما نباید بیشتر از یک‌چهارم پیشانی را بگیرد. به هیچ‌وجه کاری نکنید که ارتفاع پیشانی‌تان کم به نظر برسد.

برای بلندتر نشان دادن پیشانی، از هدبندهایی که رنگ روشن دارند استفاده و روسری و شال خود را تیره‌تر و به صورت مستطیلی سر کنید. کناره‌های شال و روسری را به هیچ‌وجه تا نزنید. از پارچه‌های محکم و حالت‌دار استفاده کنید تا به صورت شما شکل بدهد.

همانطور که در سری قبل نمونه‌هایی از بستن شال و روسری مدرن و شیک را مشاهده کردید،در این مقاله نیز مدل‌های دیگری را مشاهده می‌کنید.امیدواریم لذت ببرید.

برای مشاهده مدل‌های بیشتر به اینک زیر برید:

بستن شال و روسری مدرن و شیک

مدل‌های جدید بستن شال

مدل بستن شال و روسری

مدل بستن شال و روسری

مدل بستن شال و روسری

مدل‌ بستن شال و روسری

مدل بستن شال و روسری

جدیدترین مدل بستن شال و روسری

مدل بستن شال و روسری

شال و روسری

مدل بستن شال و روسری

بستن شال و روسری

مدل بستن شال و روسری

مدل جدید بستن شال

مدل‌ بستن شال و روسری

مدل جدید بستن روسری وشال

مجله مد و زیبایی

8 دیدگاه برای “مدل های بستن شال و روسری – سری سوم

  1. fafa گفته:

    سلام مرسي خيلي جالب بودلطفااگه امکانش بودآموزش روهم قراربدید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.