با مدل‌های زیبای لباس شب در مجالس بدرخشید

لباس شب پوشیده

مدل‌های لباس شب پوشیده

یکی از مهم‌ترین ملاک انتخاب لباس زیبایی آن است ولی فقط زیبایی لباس کافی نیست هر لباسی ممکن است زیبا باشد ولی مناسب اندام و چهره شما نباشد باید لباسی انتخاب کنید که مناسب اندام شما باشد و ایرادهای اندام شما را بپوشاند و رنگش هم باید به چهره شما بیاید. برای مراسم‌های مختلط بهتر است لباس شب کاملا پوشیده ولی در عین حال زیبا را انتخاب کنید در ادامه این مطلب از مجله بانوان و دخترانه صورتی‌ها ، مدل‌های لباس شب پوشیده را مشاهده می‌کنید.

مدل ماکسی زنانه

مدل ماکسی زنانه

لباس شب پوشیده

مدل ماکسی زنانه جدید

لباس پوشیده جدید زنانه

لباس پوشیده جدید زنانه

مدل‌های لباس شب

مدل‌های لباس شب پوشیده

مدل ماکسی پوشیده

مدل ماکسی پوشیده

لباس شب مدل پوشیده دخترانه

لباس شب پوشیده دخترانه

مدل لباس شب کاملا پوشیده

مدل لباس شب پوشیده 2017

اگر رنگ پوستتان سفید و روشن است سعی کنید رنگ‌های گرم انتخاب کنید مانند قرمز ، صورتی پر رنگ و … اگر هم رنگ پوست تیره دارید سعی کنید رنگ‌های سرد مانند کرمی، صورتی کم‌رنگ انتخاب کنید تا متناسب با رنگ چهره‌تان باشد. سعی کنید همیشه با لباس شب کفش پاشنه بلند بپوشید تا کشیده‌تر دیده شوید ولی اگر قدتان خیلی بلند است می‌توانید کفش بدون پاشنه هم بپوشید ولی راه رفتن با کفش پاشنه بلند اصالت و ظرافت خاصی به شما می‌بخشد در حد امکان کفش پاشنه بلند بپوشید.

لباس پوشیده شیک

لباس پوشیده شیک

مدل‌های لباس شب پوشیده استین دار بلند

مدل لباس مجلسی استین دار بلند

فراموش نکنید که لباس شب با رنگ روشن شما را کمی چاق نشان خواهد داد و رنگ‌های تیره شما را لاغر نشان می‌دهند، پس اگر چاق هستید لباس رنگ تیره بپوشید و اگر لاغر هستید لباس با رنگ روشن و شاد.

همچنین باید رنگ مو و رنگ لباس خود را هماهنگ کنید، یادتان باشد که هر چه موهایتان تیره‌تر باشد، هماهنگی با لباس راحت‌تر بوده و سن شما را نیز از آن چه هست، کمتر نشان می‌دهد.

مدل لباس شب پوشیده ترکیه ای

مدل لباس شب پوشیده ترکیه ای

مدل‌های لباس شب رنگ روشن

لباس پوشیده شیک

مدل لباس شب ماکسی پوشیده

مدل لباس شب پوشیده 2017

مدل ماکسی پوشیده

مدل ماکسی پوشیده

امیدوارم مورد پسندتان قرار گرفته باشد ♥

13 دیدگاه برای “با مدل‌های زیبای لباس شب در مجالس بدرخشید

  1. A.Aryaee گفته:

    خیلی دوست داشتم بیشتر میومدم تو برنامه ،ولی خب اینقدر درسا زیاد شده که دیگه اصلا وقت نمیشه کار اضافی کرد ،دلم براتون تنگ میشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.