مدل‌های جدید روتختی دخترانه – سری پنجم

مدل‌های جدید روتختی دخترانه – سری پنجم

معیار انتخاب روتختی

۱- کدام روتختی برای کدام تخت‌خواب!

انتخاب روتختی دخترانه برای اتاق خواب به دلیل تنوع در رنگ و شکل شاید کار سختی باشد. اگر قبل از خرید نکاتی همچون سنتی یا امروزی بودن آن؛ مجلل یا ساده بودن؛ رنگ سرد یا گرم داشتن آن را در نظر بگیرید می‌توانید انتخابی درست داشته باشید. حتما این نکته را به یاد داشته باشید هر روتختی؛ برای هر تختخوابی مناسب نیست زیرا تخت‌خوابی با چوب‌های سنگین و کارشده حتما روتختی مجلل و سنگین را طلب می‌کند و روتختی ساده با رنگ‌های ملایم برای تختخواب‌های ساده که تاجی بلند ندارد بسیار مناسب است.

۲- مرغوبیت و کیفیت یک اصل است

بهتر است قبل از خرید روتختی و روبالشتی و ملحفه‌ها از سایز دقیق تشک و بالشت‌ها مطمئن شوید زیرا بعضی از تشک‌ها و بالشت‌ها مطمئن شوید اندازه استاندارد ندارند. حتما ملحفه‌ای که روی تشک قرار می‌گیرد از جنس نخ یا کتان و نرم و لطیف باشد تا هنگام تماس بدن با آن حساسیت ایجاد نکند. به دلیل شست و شو زیاد ملحفه روتشکی حتما از جنس مرغوب و باکیفیت انتخاب شود.

۳- روتختی‌هایی با نقش و نگار اسلیمی

اگر مایلید اتاق خوابی با چیدمانی سنتی داشته باشید بهتر است از روتختی‌هایی با نقش و نگار اسلیمی یا روتختی‌های چهل تیکه استفاده کنید و با کوسن‌های ترمه دوزی شده روتختی و تختخواب خود را تزئین کنید. روی پاتختی ترمه‌ای زیبا؛ هماهنگ با رنگ روتختی و کوسن بیندازید و با قراردادن آباژوری پارچه‌ای که از نظر رنگ و جنس هماهنگ با روتختی و کوسن‌هاست نمایی زیبا و چشم‌نوازی به اتاق خواب دهید.

همانطور که در سری قبلی نمونه‌های خوشگلی از مدل روتختی را مشاهده کردید در این مقاله نیز نمونه‌های جدید دیگری را مشاهده می‌کنید. برای مشاهده مدل های بیشتر به لینک زیر بروید:

نمونه‌های خوشگلی از مدل روتختی

مدل‌های جدید روتختی دخترانه

مدل روتختی دخترانه

 

مدل روتختی دخترانه

مدل‌های روتختی جدید

مدل روتختی دخترانه

عکس روتختی

مدل روتختی دخترانه

روتختی جدید دخترانه

مدل روتختی دخترانه

 

جدیدترین طرح روتختی

مدل روتختی دخترانه

روتختی جذاب دخترانه

مدل روتختی دخترانه

طرح جدید روتختی

مدل روتختی دخترانه

 

4 دیدگاه برای “مدل‌های جدید روتختی دخترانه – سری پنجم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.