مدل‌های جدید روتختی دخترانه – سری دوم

مدل‌های جدید روتختی دخترانه – سری دوم

همانطور که در سری قبلی”مدل‌های جدید روتختی دخترانه”  نکاتی در مورد خریدن رو تختی را خواندید همچنین مدل‌های زیبایی از روتختی‌های دخترانه را مشاهده نمودید،در این مقاله نیز مدل‌هایی از روتختی‌های جدید را مشاهده می‌کنید.امیدواریم لذت ببرید.

ادامه نکاتی در مورد خریدن روتختی

۱) آلرژی و حساسیت

تعدادی از افراد نسبت به بعضی از مواد به کار رفته در روتختی‌ها حساسیت دارند. اگر شما هم نسبت به پشم و پلی استر و یا سایر مواد شیمیایی آلرژی دارید، هنگام خرید می‌بایست این نکته را نیز مد نظر قرار دهید.

۲) تعین میزان بودجه

به طور حتم شما برای خرید رو تختی مبلغی را در نظر می‌گیرید، بنابراین بهتر است بودجه‌ای که برای این کار کنار گذاشته‌اید را معین کنید تا انتخاب آگاهانه‌‎تری داشته باشید.

۳) کیفیت

به کیفیت روتختی اهمیت بدهید و ببینید با هوا و اقلیمی که می‌خواهید از آن استفاده کنید، سازگاری دارد یا خیر.

۴) برچسب توضیحات

به دستورالعمل شستشو دقت کنید. اغلب روتختی‌ها قابلیت شستشو با ماشین لباسشویی را دارند اما برخی مدل‌ها نیاز به خشکشویی دارند. لیبل آن را نگاه کنید و ببینید که آیا نیاز به خشک شویی دارد یا خودتان هم می‌توانید آن را بشویید.

۵) انتخاب هوشمندانه

برای انتخاب و خرید روتختی قدری بیشتر وقت بگذارید تا مدلی را که دوست دارید پیدا کنید. اگر اولین رو تختی را که می‌بینید بخرید، ممکن است بعداً مدل دیگری را ببینید که بیشتر توجه‌تان را به خودش جلب کند. به همین دلیل این احتمال وجود دارد که به سرعت از انتخاب خود پشیمان شده و از آن خسته شوید.

مدل‎های جدید روتختی دخترانه

مدل روتختی دخترانه

مدل جدید روتختی دخترانه ۲۰۱۶

مدل روتختی دخترانه

جدیدترین مدل روتختی

مدل روتختی دخترانه

روتختی دخترانه

مدل روتختی دخترانه

مدل جدید روتختی

مدل روتختی دخترانه

مدل‌های جدید روتختی دخترانه

مدل‌های جدید روتختی دخترانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.