جدیدترین و شیک‌ترین مدل‌های بافت مو – سری دوم

جدیدترین و شیک‌ترین مدل‌های بافت مو - سری دوم

بافت مو

حتما دیده یا شنیده‌اید که بعضی خانم‌ها موهایشان را می‌‌بافند. بعضی از این بافت‌‌ها دایمی‌اند(مثل بافت‌های آفریقایی) و شاید چند ماه روی موها بمانند.احتمالا وقتی حرف از موهای از ته بافته‌ شده به میان می‌آید، بی‌اختیار به یاد چهره یک فرد سیاه‌ پوست یا دو رگه می‌‌افتید؛ البته اشتباه نمی‌‌کنید، چون این سبک آرایش مو، از مکزیک و آفریقا می‌آید؛ کشورهایی که آب و هوای گرمسیری دارند و شاید دلیل این که این آرایش مو بیشتر در فصل تابستان طرف ‌دار دارد، همین باشد.

با این حال هنوز هم برخی از خانم‌ها برای مهمانی‌های زنانه به سراغ بافت مو می‌روند. بافت موها تنوع بسیار زیادی دارد و موهای طبیعی شما را به سبک‌های گوناگون به هم می‌بافند، نمی‌توان مدل بافت خاصی را توصیه کرد چون هر بافتی به یک چهره می‌آید.

شما می‌توانید موهای طبیعی‌ تان را ببافید و یا موهای مصنوعی بافته شده را لابه‌لای موهای طبیعی‌تان اضافه کنید.

بافت‌های سنتی سالم‌تر هستند

خیلی از خانم‌‌ها، انواع بافتن موها در خانه را از مادر‌ها و مادربزرگ‌هایشان آموخته‌اند. این بافت‌ها، بافت‌های سنتی هستند که اغلب فقط برای مدت کوتاهی روی سر می‌مانند و به صورت موقتی با کش، سر جای خودشان محکم می‌شوند.

شاید بتوان گفت این نوع بافت مو، سالم‌ترین روش بافت مو است چون موها محکم بافته نمی‌شوند و همچنین می‌توانید هر زمان که خواستید، بافت‌ موها‌یتان را باز کنید ولی اگر قصد دارید برای بافت موهای تان به آرایشگاه بروید و به صورت دایمی این کار را انجام دهید باید یکی از انواع بافت مو را انتخاب کنید.

انواع بافت مو در سری بعدی مقاله…

همانطور که در سری اول “جدیدترین و شیک‌ترین مدل‌های بافت مو” انواع بافت مو را مشاهده کردید در این مقاله نیز سری جدید بافت مو را مشاهده می‎کنید. امیدواریم لذا ببرید.

بافت موی جدید کل سر

مدل بافت جدید

بافت مو از جلوی سر

مدل بافت جدید

جدیدترین ترکیب بافت و شینیون

مدل بافت جدید

بافت موی یک طرفه زیبا

مدل‌های جدید بافت مو

بافت مو ۲۰۱۶

مدل بافت جدید

شیک‌ترین بافت مو

مدل بافت جدید

مدل‌های جدید بافت مو

مدل بافت جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.