مجله صورتی‌ها در نمایشگاه الکامپ 2017

صورتی‌ها نزدیکتر از همیشه، میزبان شما در الکامپ ۲۰۱۷

با سلام خدمت همه صورتی‌ها و کاربران گرامی، امیدواریم ایام به کام باشد. امسال این افتخار را داریم تا برای اولین بار در بزرگترین رویداد تجاری در عرصه تکنولوژی ، کامپیوتر و تجارت الکترونیک در نمایشگاه بین‌اللملی تهران و در الکامپ میزبان شما دوستان عزیز باشیم.

مجله صورتی‌ها در نمایشگاه الکامپ 2017

الکامپ چیست؟

الکامپ (Elecomp) بزرگترین رویداد تجاری در زمینه تولیدات و محصولات الکترونیک و کامپیوتر کشور می‌باشد که همه ساله در تهران و در محل دائمی نمایشگاه‌های بین اللملی برگزار می‌شود. امسال مجله صورتی‌ها نیز در این نمایشگاه میزبان شما خواهد بود و ما افتخار ملاقات و گپ دوستانه با شما کاربران عزیز را خواهیم داشت.

همه شما دعوتید ، قرارمان در نمایشگاه الکامپ

مجله صورتی‌ها در نمیاشگاه الکامپ 2017

بیست و سومین دوره نمایشگاه الکامپ از روز جمعه ۳۰ تیر ۹۶ آغاز می‌شود و به دنبال آن هیجان ما برای دیدار با دوستان عزیز شروع خواهد شد. این نمایشگاه تا ۲ مرداد یعنی دوشنبه ادامه خواهد داشت. صورتی‌ها امسال در سالن ۸، غرفه ۱۶۹۱ میزبان شما خواهد بود، افتخاری است برای ما تا شما را همراه با خانواده و دوستان ملاقات کنیم.

همراه با مجله صورتی‌ها در الکامپ امسال با یادبودهای مختلف

در الکامپ امسال برنامه‌های متنوعی را برای اینکه لحظات خوبی را کنار هم سپری کنیم، تدارک دیده ایم. شما می‌توانید با حضور در غرفه صورتی‌ها با برخی اعضای مجله دیدار کنید و عکس سلفی بگیرید.

همچنین می‌توانید در کمپین #صورتی_ام در اینستاگرام صورتی‌ها شرکت کرده و جایزه ببرید.

با گرفتن عکس در محیط غرفه و با المان‌های مخصوص که برای شما آماده کرده‌ایم صاحب یادگاری و جایزه شوید. به این ترتیب که بعد از اشتراک عکس در صفحه اینستاگرام خود با هشتگ #صورتی_ام همان لحظه صاحب یادبود ما شوید و هم در قرعه کشی آخر نمایشگاه شرکت کنید.

فردا در سالن ۸، غرفه ۱۶۹۱ منتظر دوستان خود هستیم. امیدواریم میزبان خوبی برای شما باشیم.

اپلیکیشن اندروید صورتی‌ها