چگونه مثبت اندیش باشیم

مثبت اندیش

بیایید مثبت اندیش باشیم تا به همه‌ی ارزوهایمان برسیم و خوشبخت باشیم و از زندگی کردن لذت ببریم و این خوشبختی را با دیگران نیز شریک باشیم.

چگونه مثبت اندیش باشیم

چگونه مثبت اندیش باشیم

شاد بودن و خوشبختی، خیلی ربطی به اتفاق‌های بیرونی ندارد، بلکه از درون خودِ آدم‌ها شکل می‌گیرد. روش‌های بیرونی مختلفی را می‌توانید به زندگی‌تان تزریق کنید تا شاد شوید، ولی اگر از درون افسرده و غمگین باشید، یا اگر از درون ناتوان باشید، هیچ اتفاق خاصی نخواهد افتاد. از سوی دیگر اگر افکارتان، هیجان‌ها و رفتارتان را در مسیر درست هدایت نکنید، احتمالاً جهان شما هم وضعیت بدتری پیدا خواهد کرد.

چند روش غلط همیشگی که روی احساس رضایت شما از زندگی تأثیر منفی دارد:

۱) خودتان و زندگی‌تان را با دیگران مقایسه کنید.

۲) مدت ‌زمان زیادی را صرف فکر کردن به گذشته و آینده کنید.

۳) روی چیزهایی که ندارید تمرکز کنید.

۴) دنبال مقصر برای اشتباه‌هایتان بگردید.

۵) همه را از خودتان راضی نگه‌دارید.

روش‌های مثبت اندیشی

ارزو

هر آن چه آرزویش را دارید در لحظه‌ای که به آن می‌اندشید، فراهم می‌شود. آرزوهایتان درست مثل تقاضای ارسال پستی یک چیز به خصوص‌، پیام‌هایی را به دنیا می‌رساند. بعد از این که محصولی را سفارش می‌دهید، مطمئنید که خیلی زود به شما تحویل داده می‌شود، در مورد افکارتان هم همین‌طور است: هر فکری تصویرش را در زمان کوتاهی آشکار می‌کند.

به‌ جای این‌که در بیرون به دنبال چیزی که می‌خواهید بگردید، روی توسعه تصاویر ذهنی آرزوهایتان تمرکز کنید. این تصاویر را با احساس امنیت، سپاس گزاری و ایمان احاطه کنید؛ و بدانید آنچه در جستجویش بوده‌اید هم اکنون به سوی شما در راه است.

نگران این نباشید که چطور چیزی به سویتان می‌آید، همان‌طور که نگران جزییات چگونگی حمل بسته‌ای که با پست سفارش داده‌اید نیستید. همان‌طور که خدمات پستی مسئولیت پایان کار خود را به‌عهده می‌گیرد، دنیا نیز مسئولیت خود را انجام می‌دهد. نقش شما اینست که وقتی آرزوهایتان از راه میرسد در را بروی آن بگشایید و از نتیجه افکار مثبت خود لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.