متن زیبا برای تشکر از معلم

تبریک های خاص برای روز معلم

۱۲ اردیبهشت هر سال مصادف است با شهادت استاد مطهری و روز معلم. در این روز بزرگ همه‌ی دانش‌آموزان و دانشجویان وظیفه دارند از معلمان و استادان خود قدردانی کنند. این قدردانی می‌تواند با تهیه یک هدیه ارزشمند برای آن‌ها و یا ارسال یک جمله‌ی بسیار زیبا در وصف معلمان و استادان باشد. چون معلمان و استادان معمولا هدیه‌هایی مانند متن زیبا برای تشکر از معلم را بیشتر از هدایای مادی گران‌بها دوست دارند. به همین منظور در این مطلب از مجله بانوان صورتی‌ها متن تشکر از زحمات معلم را آماده کرده‌ایم تا با این متن های تبریک روز معلم ۹۷ بتوانید از معلمان و استادان خودتان قدردانی کنید. با ما همراه باشید.

متن زیبا برای تشکر از معلم

متن زیبا برای تشکر از معلم

– معلمین عزیزم، با سلامی گرم و آرزوی توفیق الهی، نمی‌دانم با چه زبانی از زحمات بی‌دریغ و تلاش‌های شبانه‌روزی شما عزیزان تشکر و قدردانی کنم. فقط می‌توانم شما را دعا کنم و از خداوند متعال طلب سلامتی و شادابی و طول عمر با عزت و عظمت برای شما و خانواده محترم‌تان داشته باشم و برای آن‌هایی که از دنیا رفته‌اند طلب رحمت و مغفرت نمایم . معلمی شغل نیست بلکه عشق است. “روز معلم بر همه شما عزیزان مبارک باد”

متن تشکر از زحمات معلم

– می‌توان در سایه آموختن گنج عشق جاودان اندوختن اول از استاد، یاد آموختیم پس، سویدای سواد آموختیم از پدر گر قالب تن یافتیم از معلم جان روشن یافتیم ای معلم چون کنم توصیف تو چون خدا مشکل توان تعریف تو ای تو کشتی نجات روح ما ای به طوفان جهالت نوح ما یک پدر بخشنده آب و گل است یک پدر روشن‌گر جان و دل است لیک اگر پرسی کدامین برترین آن که دین آموزد و علم یقین “استاد حسین شهریار

– بی‌انصافی است که تو را به شمع تشبیه کنم زیرا شمع را می‌سازند تا بسوزد اما تو می‌سوزی تا بسازی، با سپاس و عرض تبریک فراوان.

– معلم عزیزم. یاد تو همیشه در ذهنم. عشق تو در قلبم و عطر مهربانت همیشه در وجودم جاری است، روزت مبارک.

متن تبریک روز معلم ۹۷

متن تشکر از زحمات معلم

متن زیبا برای تشکر از معلم: ای معلم تو را سپاس: ای آغاز بی‌پایان، ای وجود بی‌کران، تو را سپاس. ای والا مقام، ای فراتر از کلام، تو را سپاس. ای که هم‌چون باران بر کویر خشک اندیشه‌ام باریدی سپاست می‌گویم، تو را به اندازه تمام مهربانی‌هایت سپاس می‌گویم. ای نجات بخش آدمیان از ظلمت جهل و نادانی، ای لبخندت امید زندگی و غضبت مانع گمراهی تو را سپاس می‌گویم. این تویی که با دستان پر عطوفتت گل‌های علم و ایمان را در گلستان وجود می‌پرورانی و شهد شیرین دانش را به کام تشنگان می‌ریزی. پس تو را ای معلم به وسعت نامت سپاس می‌گویم. همان نامی که چهار حرف بیشتر ندارد، اما کشیدن هر حرف و صدایش زمانی به وسعت تاریخ نیاز دارد.

– نمی‌دانم کدامین جمله را برای توصیف محبت‌هایتان بنویسم. نمی‌دانم چگونه شما را توصیف کنم، معلمی از جنس بلور، آسمانی و مهربان، چقدر زیبا واژه‌ها را آسمانی می‌کنید. شاگرد کوچک شما

مجموعه متن زیبا برای تشکر از معلم

متن زیبا برای تشکر از معلم

متن زیبا برای تشکر از معلم : قدر استاد نکو دانستن، حیف استاد به من یاد نداد معلم هدفت عشق است و ایثار هزاران خفته از درس تو بیدار معلمی شغل نیست. عشق است. ذوق است. ایثار و فداکاری است. اگر به عنوان شغل به آن می‌نگری رهایش ساز و اگر عشق تو است، بر تو مبارک باد. معلم شهید رجایی اگر کسی بتواند معلم خوبی باشد، خیانت کرده است اگر به کار خوب دیگری بپردازد. چرا که معلمی مقام پیغمبری و تعلیم مقام خدایی است. معلم شهید، دکتر شریعتی دیروز می‌گفتم : مشق‌هایم را خط بزن… مرا مزن روی تخته خط بکش… گوشم را مکش مهر را در دلم جاری بکن… جریمه مکن هر چه تکلیف می‌خواهی بگیر… امتحان سخت مگیر اما کنون: مرا بزن… گوشم را بکش.. جریمه بکن.. امتحان سخت بگیر مرا یک لحظه به دوران خوب مدزرسه بازگردان

– معلمى، مهری است که از روز ازل با گل آدمی سرشته شد. تا مردم از ظلمات جهل به نور دانایی رهنمون شوند.

– عارفان علـم عاشـق می‌شوند/ بهـترین مردم معلـم می‌شـوند / عشق با دانش متمم می‌شود/ هر که عاشق شد معلم می‌شود / روز معلم مبارک باد.

متن تشکر از زحمات معلم زحمت‌کش

متن تشکر از زحمات معلم زحمت‌کش

– از پدر گر قالب تن یافتیم از معلم جان روشن یافتیم. معلم عزیزم روزت مبارک.

– معلم را بخش کردم اولش محبت آخرش محبت. خدا تو را می‌خواست و انتخاب حق خدا بود. دانای عشق روزت مبارک.

– سلامت گفتم پیامم دادی، پیامت چراغ راه زندگیم شد و مرا به سرزمین نور و آگاهی هدایت کردی. ای آینه تمام نمای عشق و محبت و ایثار روزت مبارک باد.

متن تبریک روز معلم ۹۷

متن تبریک روز معلم 97

– معلم با تو من یاد گرفتم که چگونه زنده باشم و چگونه زندگی کنم. روزت مبارک

– معلمی شغل نیست هنر است عشق ایثار و فداکاری است. معلم عزیز روز معلم را به شما تبریک می‌گویم و از زحمات‌تان تشکر می‌کنم.

– ای معلم تو را سپاس: ای آغاز بی‌پایان، ای وجود بی‌کران، تو را سپاس. ای والا مقام، ای فراتر از کلام، تو را سپاس. ای که هم‌چون باران بر کویر خشک اندیشه‌ام باریدی روزت مبارک

متن زیبا برای تشکر از معلم

متن زیبا برای تشکر از معلم

– متن زیبا برای تشکر از معلم : روزی از روزها یکی یکی روزها رو می‌شمردم. مامانم گفته به من، روزی میاد که دست تو، تو دستای گرمش می‌ذارم. مامانم گفت که آن روز می‌اد، می‌سپارمت به او. تو عزیز دل من، تو نور دیده‌ی من. گفته بودند، مهربانی است او، همه را یکی یکی می‌نگرد. وقتی می‌رسه روز وصال، روز من ستاره بارون می‌شه. برق شادی تو چشاش موج می‌زنه‌، شکوفه روی لباش می‌شکفه. یکی یکی روزها رو می‌شمرم. نکنه کم بیارم. روزی از روزا، مادرم برد من را، تا که بسپارت به او، او که منتظره، تا که بینا کند. تا توانا کند من و هم چون مرا. وقتی دیدم او را، برق شادی تو چشاش موج می‌زد. رو لباش شکوفه‌ها جمع بودند. یکی یکی روزها رو که می‌شمردم. به امروز که رسیدم پای آن لوح بزرگ، روی آن خط سفید، با گچ سبز قشنگ، با دلی پر از امید نوشتم : علی عدالت دوست

 

متن تشکر از زحمات معلم زحمت‌کش

متن تشکر از زحمات معلم زحمت‌کش
– اوراق زرین تاریخ تربیت سیمای درخشان مربیان نام‌آوری چون ابراهیم، موسی، عیسی و محمد(ص)، علی(ع) و فاطمه(س) و زینب(س) را بر خود نقش ابدی زده است آنان که با پیکار مقدس خویش حماسه‌های شکوهمند و جاوید در سازندگی انسان متعهد به وجود آوردند و با تزکیه و تعلم کاخ بلند پایه‌ی علم و فضیلت را بنا نهاده و پرچم توحید را برافراشتند و امروز شما عزیز گرامی ادامه‌ی این نهضت عظیم را بر عهده گرفته‌ای ضمن بزرگ‌داشت خاطره استاد مطهری و گرامی داشت روز معلم برای‌تان در این راه آرزوی موفقیت می‌نمایم.

– بهترین معلمان با قلب‌شان آموزش می‌دهند، نه با کتاب. تقدیم به قلب پر مهر شما، روزتان مبارک

متن تبریک روز معلم

متن زیبا برای تشکر از معلم
– با سلام روز معلم را به تمامی اساتید خوبم در مدارس و دانشگاه‌ها تبریک عرض می‌کنم .امید است خداوند متعال به آنان طول عمر باعزت و به ما توفیق قدردانی از زحمات بی‌دریغشان را عنایت فرماید.

فیسبوک توییتر گوگل + تلگرام کلوب

امتیاز شما به مطلب

دوست داشتم: 27
دوست نداشتم: 19
 
مطالب جالب و مرتبط

3 دیدگاه در “تبریک های خاص برای روز معلم

عالی بود . به افتخار همه معلم ها …مخصوصا معلم عزیز خودم ?

عالی بودن از مطالبتون ممنون

خیی عالی بود خلی به دردم خورد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *