مجله صورتی‌ها

 
ماسک مو برای رشد سریع مو

معرفی ماسک مو برای رشد خیلی سریع مو!

این که موها تاثیر زیادی در زیبایی هر فردی دارد، قابل انکار نیست. موهای پرپشت به زیبایی هر فردی می‌افزاید، ولی میزان رشد مو از فردی به فرد دیگر متفاوت است در برخی از افراد خیلی سریع و در بعضی از افراد بسیار کند عمل می‌کند و این دست هیچکس نیست. فقط می‌توان با مراقبت و رسیدگی به سریع‌تر رشد کردن آن کمک کرد. یک روش مفید و مقرون به صرفه برای رشد سریع مو، استفاده از ماسک موهای خانگی است. در ادامه این مطلب از مجله بانوان و دخترانه صورتی‌ها، یک ماسک مو برای رشد سریع مو را به شما دوستان عزیز و همراهان گرامی معرفی می‌کنیم. همراه ما باشید.

ماسک مو برای رشد سریع مو

ماسک مو خانگی برای رشد مو

شاید شما هم انواع ماسک مو خانگی را امتحان کرده و نتیجه گرفته‌اید و علاقه‌مند به معرفی ماسک مو برای رشد سریع مو هستید، ما هم در این مطلب می‌خواهیم یک ماسک بسیار پرطرفدار که نتیجه عالی در جهت افزایش رشد مو دارد، را معرفی کنیم. همانطور که می‌دانید موها نیز مانند بدن برای رشد به مواد مغذی نیاز دارند. ماسک مو پیشنهادی ما مواد مغذی را به موهایتان می‌رساند و همین مواد مغذی باعث افزایش رشد موها شده و عمل رشد مو را تسریع می‌کند. در ادامه مواد مورد نیاز و طرز تهیه این ماسک مو را آموزش می‌دهیم.

مواد مورد نیاز و طرز تهیه ماسک مو برای رشد سریع مو

ماسک مو خانگی با تخم مرغ

برای تهیه این ماسک فوق‌العاده فقط به ۳ ماده نیاز دارید که این ۳ ماده باعث تغذیه‌رسانی به مو شده و در نتیجه روند رشد مو را تسریع می‌کند. مادی که نیاز دارید:

  • دو قاشق غذاخوری روغن کرچک
  • یک عدد زرده تخم مرغ
  • یک قاشق غذاخوری عسل طبیعی

هر سه ماده در رشد مو تاثیر بسیار زیادی دارند. برای تهیه این ماسک مو کافی است تمام موارد ذکر شده در بالا را داخل ظرفی کوچک ریخته و همه آن‌ها را با هم مخلوط نمایید. بعد از مخلوط کردن این ۳ ماده، بای ریشه‌های موها را به خوبی ماساژ داده و باقیمانده آن را روی سرتان بزنید. سپس کل سر خود را با یک پلاستیک یا کلاه‌های ویژه مو پوشش دهید، سپس ۲ تا ۴ ساعت صبر کنید تا این ترکیب روی موهایتان بماند سپس موهایتان را بشویید. برای نتیجه‌گیری بهتر، می‌توانید این کار را ۱ یا ۲ بار در هفته به مدت ۲ ماه انجام دهید.

ممنون از این که با معرفی ماسک مو برای رشد سریع مو همراه ما بودید، امیدوارم با کمک این ماسک مو به نتیجه دلخواه و ایده‌آل خودتان در جهت رشد سریع مو برسید.

اپلیکیشن اندروید صورتی‌ها