ماسک خانگی با تخم‌مرغ جهت تقویت موها

ماسک خانگی با تخم‌مرغ جهت تقویت موها

ماسک مو تخم مرغ برای تقویت موها

ماسک مو تخم مرغ برای تقویت موها

زرده تخم مرغ برای تقویت موها

زرده تخم مرغ حاوی مقادیر زیادی پروتئین ها٬ ویتامین ها و اسید‌های چرب هست. زرده تخم مرغ دارای ویتامین هایی مثل A و D و E هست که باعث کمک به رشد مو و جلوگیری از ریزش مو میشن.اگر هم موهای معمولی و یا خشک و شکننده ای دارین از زرده تخم مرغ برای موهاتون استفاده کنید که بهترین تقویت کننده برای موهاست. زرده تخم مرغ موها رو مرطوب نگه میداره و یک نرم کننده طبیعی برای موهاست.

ماسک مو با زرده تخم مرغ برای موهای معمولی و خشک

  • ۲ زرده تخم مرغ
  • ۲ قاشق غذاخوری روغن زیتون
  • ۱ فتجان آب

روغن زیتون هم ماده دیگزی است که در این ماسک وجود دارد روغن زیتون به نرمی و لطافت بیشتر موهایتان کمک می‌کند و همچنین از سفیدی زودرس موها نیز پیشگیری میکند. ترکیب زرده تخم مرغ و روغن زیتون که هر دو سرشار از مواد مغذی برای مو هستند به تقویت مو و جلوگیری از ریزش مو بسیار کمک میکنند.

طریقه مصرف ماسک مو با زرده

ابتدا روغن زیتون و زرده‌ها رو با هم خوب مخلوط کنید و نصف فنجان آب را اضافه کنید. با دو انگشت کم کم ماسک رو به همه نقاط سر و موهاتیتان به طور یکسان بمالید. بعد کلاه رنگ یا یک پلاستیک روی سرتان بگذارید و ۱۵-۲۰ دقیقه صبر کنید.سپس با آب بشویید. البته می‌توانید از شامپو هم برای از بین رفتن بوی تخم مرغ استفاده کنید.

ماسک مو با زرده تخم‌مرغ

 

 

ماسک مو با سفیده تخم مرغ برای موهای چرب

این ماسک مناسب تمام کسانی است که موهای چرب دارند چربی بیش از اندازه می‌تواند مشکلات زیادی را به همراه داشته باشد. منافذ پوست را مسدود میکند و باعث ایجاد انواع جوش و آکنه می‌شود. ماسک مویی که در اینجا پیشنهاد میکنیم حاوی عسل و روغن زیتون است. سفیده تخم مرغ به از بین بردن چربی‌های اضافی روی موهایتان کمک می‌کند و روغن زیتون باعث نرمی و لطافت موهاتون میشود و عسل هم به موهای شما درخشندگی می‌بخشد پس اگر موهای چربی دارید حتما این ماسک مو را امتحان کنید.

  • ۲ سفیده تخم مرغ
  • ۱ قاشق غذاخوری عسل
  • ۱ قاشق غذاخوری روغن زیتون

طریقه مصرف ماسک مو با سفیده

مقدار این ماسک مو به مقدار موها و بلندی و کوتاهیش بستگی دارد که می‌توانید به همین نسبت کم و زیاد کنید. این ماسک را هم با استفاده از دو انگشت رو کل سرتان به طور یکسان بمالید و کلاه رنگ یا پلاستیک روی سرتان قرار بدهید و برای ۱۵-۲۰ دقیقه صبر کنید و بعد با شامپو بشورید. برای شستن این ماسک کمی باید حوصله به خرج بدید چون کمی خشک و چسبنده است.

ماسک صورت با سفیده تخم‌مرغ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.