لیفت طبیعی صورت با انگور!

لیفت طبیعی صورت با انگور!

ماسک انگور ، عالی برای سفت کردن پوست و جوان‌سازی آن

ماسک انگور برای سفت کردن پوست

با افزایش سن، رفته رفته خاصیت ارتجاعی پوست کمتر شده و به مرور حالت سفتی و کشیدگی خود را از دست می‌دهد.که جدیدا با انجام عمل‌های زیبایی(لیفت صورت) می‌توان تا حد زیادی این افتادگی را جبران کرد اما راه‌های طبیعی هم وجود دارد که واقعا کارساز هستند و تاثیر زیادی دارند و با استفاده مرتب از این روش‌ها، مانع از شل شدن زودهنگام پوست خواهیم شد.

انگور یکی از میوه‌های بسیار عالی و مفیدی می‌باشد که هم خواص خوراکی مفیدی دارد و هم برای پوست نیز مفید است. انگور با داشتن خواص آنتی اکسیدانی و پاک کنندگی خود،  موجب زیبایی هر چه بیشتر پوست و مانع از شل شدن زودهنگام آن می‌شود.

مصرف انگور چه به عنوان یک وعده میوه در طول روز و چه به عنوان ماسک، کمک موثری به زیبایی پوست و حفظ قوام پوست خواهد کرد. همانطور که می‌دانید در بسیاری از برندهای محصولات مراقبتی پوست از عصاره این میوه سحر انگیز استفاده می‌شود.

ماسک طبیعی صورت با انگور

بنابراین توصیه می‌کنیم خودتان در منزل هم از خواص بی‌نظیر آن استفاده کرده و شاهد نتایج مطلوب آن بر سلامت بدن و پوست خود باشید.

طرز تهیه ماسک انگور:

برای تهیه یک ماسک جوان‌کننده و سفت کننده صورت کافی است: ۴ خوشه انگور با هسته را در ظرفی ریخته و چند دقیقه بجوشانید تا پوسته‌های آن جدا شود.

حالا این انگورهای نرم را در ظرفی ریخته و کمی بکوبید تا نرم و یکدست شود. حالا ماسک شما آماده شده است.

این ماسک را به جز اطراف چشم و لب‌ها، در همه جای صورت خود بگذارید.۱۵-۱۰ دقیقه صبر کنید و بعد صورت خود را اول با آب ولرم و بعد با آب سرد بشویید

این ماسک حاوی اسیدهای طبیعی می‌باشد. بنابراین بعد از استفاده از این ماسک و شستشوی صورت، با یک کرم مرطوب‌کننده مناسب پوست خود، پوست را آب‌رسانی و شاداب‌تر کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.