۱۴ وسیله که هر زن مدرن باید در کیف خود حمل کند

لوازم ضروری کیف زنانه

کیف مهم‌ترین وسیله قابل حمل برای زنان و حتی مردها می‌باشد ولی طبیعی است که نیاز زن به کیف بیشتر است، در این مطلب از مجله صورتی‌ها قصد داریم، لوازم ضروری کیف زنانه را معرفی کنیم، با ما همراه باشید.

لوازم ضروری کیف زنانه

لوازم ضروری کیف زنانه

سنجاق

یکی از لوازم ضروری کیف زنانه سنجاق می‌باشد. گاهی ممکن است در بیرون از منزل، دکمه شما بیافتد و یا شلوار شما پاره شود، این مشکل بزرگی برای شما به شمار می‌آید، در نگاه اول شاید فقط فرار کردن از محیط را ترجیح دهید، در حالی که سنجاق روشی برای حل این مشکل می‌باشد. حتی ممکن است زیپ شما خراب شود و یا گردنبند شما بشکند، در این موقعیت تنها راه چاره، استفاده از سنجاق است.

لوازم مورد نیاز در کیف زنان

چسب زخم

یکی دیگر از لوازمی که باید در کیف زنانه یافت شود، چسب زخم است. در برخی از موارد امکان دارد دست شما زخم شود و یا کفش، پاهایتان را زخم کند و یا حتی ممکن است دوست و یا همکارتان به چسب زخم نیاز داشته باشد. پس بهتر است در کیف خود همیشه چسب زخم را حمل کنید.

همچنین ممکن است وسط میهمانی، یکی از ناخن‌هایتان بشکند، در این موقع دست‌های شما نامرتب دیده خواهد شد، ولی چسب زخم به شما کمک خواهد کرد تا این شکستگی را بپوشانید پس کاربرد دیگر چسب زخم، پنهان کردن ناخن شکسته است.

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

مطلب پیشنهادی برای شما:

برای جلوگیری از زخم پا بر اثر کفش چه باید کنیم؟

[/box]

کاربرد چسب زخم در کیف

گوشواره اضافی

گوشواره‌های ریز و کوچک به راحتی گم می‌شوند پس احتمال دارد وسط مراسم و یا میهمانی مهم، یکی از گوشواره‌یتان گم شود، مطمئناٌ استایل شما ناقص دیده خواهد شد. پس بهتر است این حادثه را پیش‌بینی کرده و یک جفت گوشواره یدک به همراه داشته باشید.

وسایل مورد نیاز در کیف

دستمال مرطوب

یکی دیگر از لوازم ضروری کیف زنانه دستمال مرطوب می‌باشد. دستمال مرطوب کاربرد مختلفی دارد و تقریبا می‌توان گفت پرکاربردترین وسیله کیف زنانه است. مثلا موقع خوردنِ شیرینی ممکن است دست‌هایتان کثیف شود و محلی برای شستن دست‌ها وجود نداشته باشد، در این موقعیت به کاربرد دستمال مرطوب پی خواهید برد. دستمال مرطوب حتی برای پاک کردن عرق روی پیشانی نیز کاریرد دارد. همچنین برای عوض کردن و پاک کردن رنگ رژ نیز وسیله‌ی کاربردی می‌باشد.

کاربرد دستمال مرطوب

فلش را فراموش نکنید:

ممکن است شغل شما به اطلاعات کامپیوتری بیشتری نیاز داشته باشد و یا وسط یک ارائه مهم قرار بگیرید و یا خودتان ارائه و سخنرانی را انجام دهید، در این مواقع باید یک فلش حاوی اطلاعات خود را به همراه داشته باشید. همچنین موقع سفر نیز وجود فلش در کیف، ضروری است.

کاربرد فلش در کیف زنان

نگه دارنده کارت

با افزایش شهرنشینی و پیشرفت در این زمینه، حمل برخی از کارت‌های الکترونیک جزو واجبات زندگی شده، مثلا حمل کارت ملی، کارت اتوبوس و مترو، کارت بانکی و … . حمل این کارت‌ها داخل کیف پول هم ممکن است، ولی شاید پیدا کردن آن‌ها از داخل کیف پول؛ کمی زمان‌بر و مشکل باشد، به همین دلیل بهتر است یک کیف مستقل برای کارت‌هایتان داشته باشید. امروزه کیف‌های نگه‌دارنده‌های مخصوص کارت‌ها وارد بازار شده‌اند. قیمت زیادی هم ندارند و به آسانی می‌توانید تهیه کنید.

وسایل کیف زنان

میان وعده سالم

ممکن است وسط یک جلسه مهم، میهمانی، کلاس دانشگاه و یا مدرسه و … احساس گرسنگی عجیبی شما را فرا گیرد به طوری که دیگر قادر به حفظ تمرکز نباشید، در این صورت باید موقعیت را ترک کرد؟ شاید بهتر است در کیف خود همیشه یک میان وعده سالم ولی کوچک همراه داشته باشید تا در مواقع ضروری، آن را میل کنید. مثلا داشتن یک میوه کوچک، بیسکوییت، آجیل و … گزینه‌های مناسبی هستند و از لوازم ضروری کیف زنانه می‌باشند.

میان وعده سالم

پاور بانک

امروزه گوشی‌های هوشمند جزو زندگی مردم شده و افراد در هر کاری به گوشی خود نیاز پیدا می‌کنند. حال ممکن است در بیرون از منزل، که به برق دسترسی ندارید، شارژ گوشی‎تان به اتمام برسد. با افزایش وسایل دیجیتالی و پیشرفت تکنولوژی، راهی برای این مشکل بزرگ اندیشیده شده است. با ایجاد پاور بانک این مشکل بانوان و آقایان از بین رفته است و همه از شر سیم‌های گره خورده در کیفشان، نجات پیدا کرده‌اند.

پاور بانک

خودکار پاک کننده لکه

از دیگر وسایل ضروری کیف زنانه خودکار پاک کننده لکه است. شاید برخی از افراد فقط نام این محصول را شنیده باشند و یا از وجود این محصول بی‌خبر باشند. این محصول ظاهری شبیه به خودکار دارد که با اعمال آن روی لکه، کثیفی از بین می‌رود. ممکن است برای شما هم پیش بیاید، که وسط میهمانی، خرید، محل کار، لکه‌ی چای یا میوه روی لباس سفید و رنگ روشنتان بیافتد. در این مواقع خیلی از افراد راه حل را در ترک موقعیت می‌دانند ولی راه‌حل ساده، استفاده از این خودکارهای پاک کننده لکه است. حتی با این خودکار می‌توانید به دوست و یا همکار خود نیز کمک نمایید.

خودکار پاک کننده لکه

کرم مرطوب کننده

کرم مرطوب کننده هم جزو لوازم ضروری کیف زنانه محسوب می‌شود. برخی از افراد اعم از مرد و زن و کودک، پوست حساس و خشکی دارند و حتی پوستشان در تماس با هوا خشک و پوسته پوسته می‌گردد، دست‌های خشک و پوسته پوسته شده به هیچ وجه زیبا دیده نخواهد شد، به همین دلیل راه چاره‌ای برای این مشکل اندیشیده شده است، و این راه چاره، استفاده از کرم مرطوب کننده است. بهتر است از کرمی استفاده کنید که ابعاد آن کوچک باشد، تا بتوانید به راحتی آن را در کیفتان جای دهید. پس داشتن کرم‌ مرطوب کننده داخل کیف، در برخی از موارد نجات‌دهنده می‌باشد.

وسایل مورد نیاز در کیف زنان

داشتن کیف زیپ‌دار کوچک

علاوه بر داشتن یک کیف نسبتا بزرگ زنانه، بهتر است داخل این کیف یک و یا حتی چند کیف زیپ‌دار را نیز داشته باشید. شاید بهتر است چند کیف جداگانه کوچک داشته باشید. در حالت طبیعی داشتن کیف آرایشی برای زنان مهم است، همچنین شاید بهتر باشد یک کیف کوچک دیگر نیز برای کمک‌های اولیه داشته باشید، (چسب زخم را نیز می‌توانید داخل این کیف قرار دهید تا گم نشود). امکان دارد شغلتان به گونه‌ای است که به تعدادی کاغذ و سند و مدرک داخل کیف هم نیاز دارید، اگر این گونه است، یک کیف زیپ‌دار کوچک نیز برای اسناد و مدارک، در داخل کیفتان قرار دهید.

لوازم ضروری کیف زنانه

ضد عفونی کننده دست

دست‌ها راحت‌ترین راه برای انتقال بیماری به بدن می‌باشند، به همین دلیل باید به طور مرتب شسته شوند ولی طبیعی است که در بیرون منزل، نتوانیم به طور مرتب دست‌هایمان را بشوییم. پس راه حل چیست؟ برای از بین بردن این مشکل می‌توانید از محصول بهداشتی ضد عفونی کننده‌ی دست استفاده نمایید، شاید بتوانیم بگویی، ضد عفونی کننده دست جزو مهم‌ترین لوازم ضروری کیف زنانه است.

ضد عفونی کننده دست

خوشبو کننده نفس

بوی نامطبوع دهان، مشکل عمومی است که باعث آزار رساندن به دیگران می‌شود، حتما شما هم تجربه کرده‌اید که در داخل اتوبوس، انواع بوهای نامطبوع، آرامش شما را به هم بزند، شاید بنا به دلایلی حتی نتوانید گوشزد دهید و تنها کاری که انجام می‌دهید دور شدن از آن موقعیت باشد. اگر شما نمی‌خواهید جزو این دسته از افراد باشید، می‌توانید یک خوشبو کننده نفس با خود حمل کنید که در صورت نیاز، از آن استفاده نمایید.

وسایل مورد نیاز در کیف

دستمال کاغذی

یکی دیگر از لوازم ضروری کیف زنانه دستمال کاغذی می‌باشد که کاربرد آن بسیار واضح است، پس بهتر است بدون حمل دستمال‌کاغذی جایی نرویم.

 

وسیله مورد نیاز در کیف

ممنون که با این مطلب همراه ما بودید، منبعی که در گردآوری این مطلب استفاده شده:

https://www.businessinsider.com/14-things-every-modern-woman-should-carry-in-her-purse-2015-9#10-aquaphor-10

13 دیدگاه برای “۱۴ وسیله که هر زن مدرن باید در کیف خود حمل کند

  • تیم صورتی‌ها گفته:

   پاسخ به نازی – دوست عزیز سلام، برنامه مجله صورتی‌ها در حال بروزرسانی هستش که به زودی نسخه جدید به کافه بازار و مایکت عرضه خواهد شد تا آپدیت کنید. در نسخه جدید همراه با بهبودهای بسیار زیاد، دوباره مشاهده خواهید کرد بخش مورد علاقه‌تون رو…

 1. ستایش.الف گفته:

  خیلی عالی بود…تو کیف من همه چی پیدا میشع جز فلش و ضد عفونی کننده
  هنذفری رو جا گذاشته بود من اضافه میکنم خخخخ

 2. ... گفته:

  رحان جون نزدیکه دوماهه ک نمیتونم بیام مجله وقتی میام میگ اینترنت قط شدوسریع کنترلش کن ولی من همیشه ب مودم وصلم وسرعتش بالاس لطفااگ مجله مشکلی داره سریع تربرطرفش کنین

  • تیم صورتی‌ها گفته:

   پاسخ به … : سلام دوست عزیز، به زودی و تا آخر این هفته بروزرسانی جدیدی برای مجله صورتی‌ها در کافه بازار و مایکت منتشر خواهد شد و بعد از آپدیت مشکلتون حل میشه. ممنون از همراهیتون

 3. نفس گفته:

  رحان جون اسلایم و خوش بو کننده نفس روازکجاباید تهیه کنیم؟؟؟

 4. پریا❤️ گفته:

  به نظر من هندزفری برای وقتایی که توی ماشین هستیم و راه طولانیه و میخوایم آهنگ گوش بدیم و دوتا نوار بهداشتی ذخیره هم باید باشه که مثل من یهو تو مهمونی نشید بعد با کلی خجالت برین پیش صاحب خونه و ازش نوار بگیرین??

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.