لوازم دکوری جدید برای منزل – سری(۴)

لوازم جدید دکوری منزل

لوازم جدید دکوری منزل

انتخاب لوازم جدید دکوری منزل اصلا کار سختی نیست چون الان اونقدر تنوع هست که دست خانوما برای تزئین منزل با لوازم جدید دکوری منزل و دکوراسیون خوشگل،کاملا بازه و خیلی راحت می‌تونن با وسایل دکوری ارزان و کوچیک منزل خودشونو تزئین کنن.

از وسایلی که به عنوان دکور منزل میشه استفاده کرد قاب عکس هستش. که در انواع مختلف و زیبا در بازار یافت میشه. که در گوشه‌ای از منزل روی میز قرار می‌گیرین و عکس خانوادگی رو به نمایش می‌ذاره که هم تجدید خاطرات و تعهد رو نشون میده و هم باعث زیبایی دکوراسیون منزل میشه.

وسیله دیگه که میشه از اون به عنوان لوازم تزئینی استفاده کرد تابلوهایی هستن که روی دیوار نصب میشن این تابلوها میتونه عکس منظره باشه یا عکس چهره باشه یاهر چیز دیگه‌ای که مطابق سلیقه شما باشه. فقط دقت کنین روی دیوار مناسب نصب بشه و باعث شلوغ دیده شدن اون قسمت از منزل نشه.

از انواع میزهای کوچک برای تزئین خونه میشه استفاده کرد مثلا میز تلفن یا میزی که روش وسایل دکوری قرار داده میشه برای هر هدفی هم باشه باعث زیباتر دیده شدن منزل میشه. و می‌تونید از انواع وسایل دکوری بوفه و روی میز برای ترئین دکوراسیون منزل استفاده کنید.

در این مطلب از مجله دخترانه صورتی ها  هم مانند سری‌های قبلی لوازم دکوری منزل، گالری زیبایی از وسایلی که می‌تونید در تزئین دکوراسیون داخلی منزل به کار ببرین رو مشاهده می‌کنین.

 

لوازم دکوری منزل برای بوفه

با این وسایل تزیینی زیبا میتونید بوفه خونه رو تزیین کنید

لوازم دکوری منزل

قاب عکس دکوری برای استفاده در منزل و زیباتر کردن دکوراسیون داخلی منزل

قاب عکس

دکور ساده و جالب برای منزل

لوازم دکوری شیک

دکوری دیواری منظره

دکوری دیواری

قاب عکس خوشگل

قاب عکس دکوری

لوازم جدید دکوری منزل – لوازم دکوری بلوری

لوازم دکوذی بلوری

 

 لوازم دکوری چوبی – میز دکوری برای منزل

میز دکوری

 

دکوری منزل عروس

دکوری منزل عروس

.سایل تزیینی منزل – قاب عکس ترئینی خوشگل

قاب عکس ترئینی

 لوازم دکوری شیک – تابلو دکوری منزل

تابلو دکوری منزل

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.