مجله صورتی‌ها

 
گیفت شب یلدا
لباس شب ۲۰۱۸

لباس شب خود را با رنگ سال ۲۰۱۸ انتخاب کنید

همانطور که می‌دانید موسسه پنتون انتخاب کننده رنگ مدل سال است این موسسه رنگ سال ۲۰۱۸ را بنفش معرفی کرده است. پیشنهاد می‌کنیم لباس شب خود را با این رنگ هماهنگ کنید تا شیک و باکلاس باشید.  فقط دقت کنید که این رنگ با رنگ پوست شما هماهنگ باشد و زیباتر نشان دهند. اگر رنگ پوستتان خیلی تیره است پیشنهاد می‌کنیم این رنگ را انتخاب نکنید چون ممکن است به صورتتان نیاید. اگر رنگ به پوست شما نیامد می‌توانید از اکسسوری بنفش استفاده کنید مانند کیف و کفش و … در ادامه این مطلب از مجله بانوان و دخترانه صورتی‌ها، با گالری از لباس شب ۲۰۱۸ در خدمت شما دوستان عزیز هستیم. همراه ما باشید.

لباس شب ۲۰۱۸

لباس شب ۲۰۱۸

لباس شب ترک

لباس شب ترک

لباس شب کوتاه

لباس شب کوتاه

اگر قدتان کوتاه است انتخاب لباس شب بلند گزینه مناسبی است تا شما را کشیده‌تر و قدبلندتر نشان دهد و همچنین کفش پاشنه بلند هم بپوشید. اما باید این لباس شب بلند را با شناخت اندام خودتان انتخاب کنید. لباس شب باید به گونه‌ای باشد که ایرادهای اندام شما را بپوشاند نه این که آن‌ها در معرض دید بیشتر قرار دهد. مثلا اگر پایین تنه خیلی بزرگی دارید، نباید لباسی انتخاب کنید که آن را دوبرابر نشان دهد بلکه بهتر است لباسی را انتخاب کنید که توجه را به سمت دیگری جلب کند.

لباس شب گیپور ۲۰۱۸

لباس شب گیپور

لباس شب با رنگ سال

لباس شب پوشیده دخترانه

لباس شب پوشیده کوتاه

رنگ مد سال 2018

تن رنگ بنفش را باید با توجه به رنگ پوست خود انتخاب کنید سپس با توجه به آن ترکیب رنگ آرایش را انتخاب نمایید. کیف و کفش هم باید با رنگ بنفش ست باشد. راحت‌ترین روش ست کردن رنگ بنفش با تناژ خود و یا رنگ مشکی است.

لباس شب پوشیده دخترانه

لباس شب پوشیده دخترانه

لباس شب بنفش

لباس شب ۲۰۱۸

مدل لباس شب ۲۰۱۸

مدل لباس شب 2018

امیدوارم از این گالری لباس شب ۲۰۱۸ با رنگ سال لذت برده باشید و مطابق با سلیقه شما باشد.

اپلیکیشن اندروید صورتی‌ها