لباس شب مجلسی شیک و زیبایی انتخاب کنید

لباس شب مجلسی جدید

در انتخاب لباس شب مجلسی جدید زنانه و یا دخترانه چه ملاک‌هایی را در نظر دارید؟ به چه مواردی دقت می‌کنید؟ آیا ملاک شما فقط زیبایی و رنگ لباس شب است؟ اگر این گونه است باید بگوییم سخت در اشتباه هستید زیبایی و رنگ لباس در اولویت دوم قرار دارند. اولویت اول در انتخاب لباس شب مجلسی جدید برای خودتان، دقت به رنگ پوست و اندامتان است. ابتدا باید ببینید چه رنگ‌هایی به رنگ پوست شما بیشتر می‌آیند سپس آن رنگ‌ها را در نظر داشته و با مراجعه به مغازه‌های لباس فروشی، مدل مورد نظر خود را شرح دهید.

لباس شب مجلسی جدید

لباس شب مجلسی جدید

بعد از پرو لباس شب، باید دقت کنید که همه ایرادهای اندام شما را پنهان کرده باشد. مثلا اگر شکم بزرگی دارید باید توجه داشته باشید که شکمتان را کوچک نشان دهد نه بزرگتر از آن چه که هست!

اندامتان را بشناسید و سپس لباس شب را انتخاب کنید. در ادامه این مطلب از مجله بانوان و دخترانه صورتی‌ها، ایده‌هایی برای انتخاب لباس شب مجلسی جدید را مشاهده می‌کنید. همراه ما باشید.

عکس‌های لباس شب مجلسی شیک

لباس شب مجلسی شیک

لباس شب مدرن قرمز

لباس شب مدرن قرمز

لباس شب زنانه

لباس شب زنانه

انتخاب رنگ قرمز در لباس شب ایده خوبی است چون هم مناسب مراسم و عروسی است و هم رنگ شاد و انرژی بخشی است و هم سن شما را کوچک‌تر و جوان‌تر نشان می‌دهد.

لباس شب ۲۰۱۸

لباس شب 2018

لباس شب مجلسی

لباس شب مجلسی

لباس شب ترک پوشیده

برای مراسم‌های مختلط باید لباس پوشیده انتخاب کنیم شاید به نظر کار سختی باشد ولی همانطور که در عکس زیر می‌بینید لباس‌های پوشیده هم  در عین سادگی زیبا دیده می‌شود.

با سر کردن روسری با مدل‌های به روز هم می‌توانید حجاب خود را کامل کنید. بهتر است رنگ روسری با رنگ لباس ست باشد. تا هماهنگی لازم بین لباس شب پوشیده و روسری برقرار شود.

لباس شب ترک

لباس شب کوتاه دخترانه

لباس شب کوتاه دخترانه

لباس شب زنانه جدید

لباس شب زنانه جدید

لباس شب مدرن و پوشیده برای مراسمات و جشن‌ها

لباس شب مدرن

امیدوارم گالری لباس شب مجلسی جدید مورد پسندتون بوده باشه.♥ لطفا نظرات خودتان را برای ما کامنت کنید.

7 دیدگاه برای “لباس شب مجلسی شیک و زیبایی انتخاب کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.