لباس‌هایی که باید برای پاییز خریداری کنیم

لباس‌های مناسب برای پاییز

لباس‌های مناسب برای پاییز

فصل پاییز در حال شروع شدن است و همه ما باید به فکر خرید لباس‌های مناسب برای پاییز باشیم. هر فصلی برای خود لباس‌های مخصوصی دارد و ما باید در هر فصل لباس‌های مخصوص آن فصل را استفاده کنیم تا هم زیبا دیده شویم و هم از شرایط آب و هوایی در امان باشیم. پاییز فصلی است که تغییرات آب و هوایی زیادی دارد و مانند تابستان نیست که همیشه هوا گرم باشد، به همین دلیل هم در این فصل باید از لباس‌های کلفت‌تر استفاده کنیم که قابلیت جدا شدن داشته باشند مانند جلیقه که در صورت سردی هوا بتوان به راحتی از روی دیگر لباس‌ها آن را استفاده کرد. در این مطلب قصد دارین ۴ نوع از لباس‌های مناسب برای پاییز را برای شما معرفی کنیم. داشتن این مدل لباس‌ها برای فصل پاییز بسیار ضروری می‌باشد و شما باید در لیست خرید لباس‌های پاییزی خود حتما این مدل‌ها را نیز قرار دهید.

لباس‌های مناسب برای پاییز

خرید لباس برای فصل پاییز بسیار آسان می‌باشد اگر از انواع لباس‌های مناسب برای پاییز اطلاع داشته باشید. پاییز فصلی است که می‌توان با پوشیدن لباس‌های مختلف یک استایل زیبا برای خود ساخت. با ما همراه باشید تا مدل‌های مناسب لباس برای فصل پاییز را به صورت مختصر برایتان معرفی کنیم.

جلیقه :

لباس مناسب برای پاییز

جلیقه یکی از لباس‌های مناسب برای پاییز می‌باشد. زیرا این لباس هم مد و زیبایی خاصی دارد و هم می‌توان آن را به راحتی از روی دیگر لباس‌ها پوشید و در آب و هوای نامطمئن پاییز در امان ماند. جلیقه‌های دخترانه و زنانه از جنس‌های مختلفی تهیه می‌شوند مانند چرم، بافتنی، جلیقه‌های خزدار و … که انتخاب نوع جنس به عهده خود شما می‌باشد. بهتر است برای نیمه اول پاییز از جلیقه‌های بافتنی استفاده کنید و برای نیمه دوم پاییز از جلیقه‌های خزدار زیرا در نیمه دوم هوا سردتر خواهد بود و شما نیاز به گرمای بیشتری خواهید داشت.

ترکیب رنگ‌هایی که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید برای نیمه اول پاییز بسیار مناسب است. ترکیبی از رنگ‌های سفید و سیاه به همراه کیف بزرگ قهوه‌ای که رنگ خود پاییز می‌باشد.

کاپشن چرم برای فصل پاییز :

کاپشن چرم برای فصل پاییز

کاپشن چرم یکی از لباس‌هایی است که باید حتما برای پاییز تهیه شود بخصوص برای نیمه دوم فصل پاییز که هوا سرد می‌شود. این نوع کاپشن‌ها بسیار شیک  هستند و به راحتی می‌توان آن‌ها را از روی مانتو پاییزی پوشید. در انتخاب رنگ کاپشن چرم دست شما بسیار باز می‌باشد و شما می‌توانید متناسب با دیگر لباس‌های پاییزی خود رنگ کاپشن خود را نیز انتخاب کنید. کاپشن‌های چرم بسیار سخت کثیف می‌شوند و نیاز به شستن ندارند. به همین دلیل هم اکثر افراد ترجیح می‌دهند از این نوع لباس برای پاییز و یا حتی زمستان استفاده کنند.

کاپشن‌های مد روز کوتاه هستند و بهتر است از روی مانتو استفاده شوند. این کوتاه بودن کاپشن‌های پاییزی چرم باعث می‌شود که زیبایی بیشتری داشته باشند و استایل شما را بهتر کنند.

یکی دیگر از لباس‌های مناسب برای پاییز کاپشن کتان می‌باشد. البته این نوع کاپشن‌ها دیگر به ندرت مورد استفاده قرار می‌گیرند، چون گرمای مناسبی برای بدن ندارند و خیلی خود رنگ آن‌ها تغییر می‌کند. همچنین کاپشن‌هایی با این جنس بسیار زود کثیف می‌شوند و همین امر باعث می‌شود که نیاز به شست و شو پیدا کنند و خیلی زود مدل اولیه خود را از دست بدهند. همانطور که گفتیم بهترین جنس برای کاپشن چرم می‌باشد شاید از لحاظ قیمت گران باشد اما ماندگاری زیادی دارد و می‌توانید چند سال از آن استفاده کنید.

بارانی مناسب برای فصل پاییز :

بارانی مناسب برای فصل پاییز

بارانی تنها لباسی است که هم برای شما نقش یک مانتو را بازی خواهد کرد و هم برای سرمای فصل پاییز مناسب است و شما را از باران‌های فصل پاییز در امان نگه خواهد داشت. بارانی‌های زنانه و دخترانه برای فصل پاییز دارای مدل و رنگ‌های متفاوتی هستند. بهتر است در این فصل از رنگ‌های سفید و یا در کل روشن استفاده نکنید زیرا فصل پاییز فصل باران است و با باریدن باران و کثیفی خیابان‌ها بارانی شما نیز خیلی زود کثیف خواهد شد و استایل شما را به هم خواهد زد و نیاز است که زود به زود شسته شود. رنگ‌هایی مانند البالویی، آبی تیره، مشکی، بنفش برای فصل پاییز بسیار مناسب می‌باشند.

اگر قد شما کوتاه است بهتر از بارانی‌های بلند استفاده نکنید زیرا شما را کوتاه قدتر نشان خواهد داد بهترین لباس برای شما که قد کوتاهی دارید کاپشن‌های کوتاه و جلیقه‌ها هستند، شما می‌توانید این مدل لباس را با کفش‌هایی که پاشنه بلندی دارند و یا نیم بوت‌ها ترکیب کرده و کوتاهی قد خود را جبران کنید و یک استایل مناسب برای خود بسازید. اما اگر قد شما بلند است بارانی‌های بلند بهترین انتخاب می‌تواند برای پاییز شما باشد تا قدتان را به رخ دیگران بکشید. اگر دوست دارید کشیده دیده شوید از کفش‌های پاشنه بلند استفاده کنی ولی اگر قدتان خیلی بلند است بوت و یا کفش‌های اسپرت دخترانه می‌تواند انتخاب خوبی برای شما باشد.

این نکته هم می‌تواند در داشتن استایل بهتر در پاییز به شما کمک فراوانی کند:
پاییز را با رنگ‌های مختلف برگ‌های خشک شده می‌شناسند مانند نارنجی، قهوه‌ای و … شما نیز می‌توانید از این رنگ‌ها برای ساختن استایل خود استفاده کنید و ترکیبی از این رنگ‌ها را در ست‌های لباس خود به کار ببرید تا کاملا با فصل پاییز نیز ست شوید.

مانتو بافتنی یکی از لباس‌های مناسب برای پاییز :

مانتو بافتنی برای پاییز

مانتو عضو جدانشدنی استایل زنان در ایران می‌باشد. مانتو جزو لباس‌هایی است که زنان و دختران از آن در تمامی فصول سال استفاده می‌کنند. بهتر است برای فصل پاییز از مدل‌های مانتو بافتنی استفاده کنید تا هم شما را گرم نگه دارد و هم متناسب با فصل باشد. البته این مانتو پاییزی را بهتر است در نیمه اول پاییز به صورت تنها استفاده کنید و در نیمه دوم به همراه کاپشن و یا جلیقه زیرا هوا در نیمه دوم سردتر خواهد شد و این مدل مانتوها نمی‌توانند به اندازه کافی شما را گرم نگه دارند.

البته شما می‌توانید مانتو جدید خریداری نکنید و از مانتوهای تابستانی خود استفاده کنید به همراه یکی از لباس‌های گفته شده مانند کاپشن و یا جلیقه دخترانه و زنانه ولی داشتن استایل متناسب با فصل بسیار در زیبایی شما تاثیر خواهد داشت.

ترکیب رنگ‌های قهوه‌ای روشن و یا نارجی تیره با شلوار سیاه بسیار برای فصل پاییز مناسب است. بهتر است در خرید لباس‌های مناسب برای پاییز خود این نکته را نیز در نظر بگیرید.

با لباس‌های مناسب برای پاییز آشنا شدید. البته این‌ها همه مدل‌های لباس برای پاییز نبودند و ما فقط به ۴ مدل آن اشاره کردیم. شما می‌توانید در پاییز از مدل‌های متنوع تری استفاده کنید. امیدواریم از گفته‌های ما در این مطلب استفاده برده باشید و در خرید پاییزی خود از آن‌ها بهره ببرید. از اینکه با مجله بانوان صورتی‌ها همراه بودید کمال تشکر  را داریم.

13 دیدگاه برای “لباس‌هایی که باید برای پاییز خریداری کنیم

 1. ستاخانم گفته:

  لباس های بهتری هست برایی پاییز اینا خیلی از مد افتاده هستن

 2. sana گفته:

  عاااااااااالی .
  لطفا از هرکدوم چند مدل عکس هم بذارید مثلا از جلیقه پنج شیش مدل مختلف بذارید .
  ممنون .

 3. یکتا خانووووم گفته:

  خدا رو شکر همشونو گذاشتم یه گوشه اماده ی هوای سردم خخخخ

 4. haniyeh گفته:

  لطفا مطالب راجب مدرسه و دانشگاه هم بزارید و چه کارها و غذا هایی برای تقویت حافظه خوبه.

 5. یکتا خانووووم گفته:

  شما چقدر دنبال مد هستید …… مهم تر از همه زیبایی و گرم نگه داشتن تو زمستونه ……

 6. mahsa گفته:

  یکتا جون مدم مهمه مد، لباس زیباتر نشون میده ولی بازم خوب بودن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.