مجله صورتی‌ها

 
گیفت شب یلدا
فیلم سینمایی پایتخت

احتمال حضور پایتخت ۶ در جشنواره فیلم فجر

سیروس مقدم کارگردان مجموعه پایتخت، از ساخت فیلم سینمایی پایتخت خبر می‌دهد.

نسخه سینمایی پایتخت

نسخه سینمایی پایتخت

مقدم در مورد ساخت نسخه سینمایی پایتخت گفت: در حال حاضر محسن تنابند و خشایار الوند، مشغول نگارش طرحی هستند که نتیجه آن موجب ساخت نسخه سینمایی پایتخت خواهد شد و در طول سال ۹۷ ساخت این اثر کلید خواهد خورد.

اگر بتوانیم پایتخت ۶ یا نسخه سینمایی پایتخت را در زمان مناسب آماده کنیم این امکان وجود خواهد داشت که حتی آن را به جشنواره فیلم فجر برسانیم.

فیلم سینمایی پایتخت

فیلم سینمایی پایتخت
مقدم درباره سانسور سکانس رقص پایتخت ۵ گفت:یک بار شوکه شدم و آن زمانی بود که در بازپخش یکی از قسمت‌های پایتخت، سکانس رقص ارسطو و رحمت حذف شد.البته آن سکانس، رقص نبود و یک جور ادا‌بازی سینه‌ به‌ سینه‌زدن بود مانند شادی پس از گل برخی بازیکنان فوتبال اما من هم مثل مردم، در بازپخش متوجه این اتفاق شدم و حتی به تلویزیون هم اعتراض کردم. به من هم چیزی نگفتند فقط گفتند برخی‌ها از بیرون سازمان، نظر مساعدی بر روی این صحنه نداشتند که البته در پی اعتراض من، تلویزیون عذرخواهی کرد و گفت که دیگر چنین کاری را انجام نمی‌دهد و واقعا هم انجام نداد. این اتفاق بدون آگاهی من رقم خورد در حالی که اگر به من می‌گفتند، خیلی نرم و هنری، این حذف را انجام می‌دادم که این‌طور توی ذوق نزند و حاشیه‌ها به این اندازه نباشد.

اما در مورد سکانس قایق و حذف این بخش از پایتخت با تاییده بنده بود که روز قبلش این سکانس جو نامناسبی در شبکه‌های اجتماعی به وجود آورده بود.

 

اپلیکیشن اندروید صورتی‌ها