رنگ سال را چگونه در استایل خود به کار ببریم؟

فشن رنگ سال

در مقاله قبلی رنگ سال ۲۰۱۹ را بررسی کردیم و دانستیم که رنگ سال جدید، رنگ مرجانی می‌باشد. این رنگ بسیار زیبا بوده و با سلیقه بسیاری از بانوان و دختران جوان هماهنگ است. حال سوال پیش می‌آید که این رنگ را چگونه در استایل خود به کار ببریم؟ این سوال، جواب‌های گوناگونی داشته و انتخاب آن به سلیقه شخصی شما بستگی دارد. در ادامه این مطلب از مجله بانوان و دخترانه صورتی‌ها، فشن رنگ سال را بررسی خواهیم کرد. این که چگونه رنگ مرجانی را در استایل خود استفاده کنید. همراه ما باشید.

فشن رنگ سال

رنگ سال 2019

رنگ مرجانی رنگی شبیه به نارنجی و حتی صورتی است، رنگی بسیار انرژی بخش و زیبا که از لحاظ اجتماعی و روحیه عالی بوده و موجب همدلی بین مردم می‌گردد و نوعی تسکین برای دردها و مشکلات مردم به شمار می‌آید. پس سعی کنید امسال در استایل خود حتما رنگ مرجانی را به کار ببرید. علت انتخاب این رنگ به عنوان رنگ سال را در مقاله قبل بررسی کردیم.

۱۳ ایده برای به کار بردن رنگ مرجانی در استایل

به کار بردن رنگ مرجانی در استایل

همه ما با استایل خود می‌توانیم جنبه‌ای از شخصیتمان را بروز دهیم، از لحاظ علمی رنگ سال ۲۰۱۹ نشانه‌ای از ظرافت زنانه است که برای فصل‌های بهار و تابستان بسیار مناسب می‌باشد.

رنگ مرجانی را می‌توانیم در انواع لباس، اکسسوری، لاک، لباس شنا و … استفاده کنیم که انتخاب هر کدام بستگی به سلیقه شما دارد در ادامه ۱۳ ایده برای به کار بردن رنگ مرجانی در استایل را مشاهده خواهید کرد.

۱- به کار بردن رنگ مرجانی در لاک ناخن

لاک رنگ مرجانی

لاک ناخن یکی از مهم‌ترین معیارها برای زیبایی بانوان و دختران جوان است. بسیاری از خانم‌ها به لاک علاقه زیادی دارند، مطمئن باشید که لاک ناخن به رنگ مرجانی فوق‌العاده زیبا دیده خواهد شد. لاک ناخن در بسیاری از موارد باعث ایجاد حس شادی می‌شود.

اگر شما نیز به لاک ناخن علاقه دارید، می‌توانید رنگ لاک ناخن خود را با توجه به رنگ سال انتخاب نمایید تا هم، مدرن دیده شوید و هم زیبا و باانرژی!

۲- کفش کتانی با رنگ سال

رنگ سال 98

همانطور که گفتیم رنگ مرجانی، رنگ انرژی بخش است پس چرا این رنگ را در یک کفش ورزشی امتحان نکنیم؟ رنگ مرجانی یک رنگ عالی برای کفش کتانی و یا ورزشی می‌باشد. عکس بالا یک ایده عالی برای انتخاب کفش با رنگ مرجانی است، می‌توانید هنگام خرید آن را به ذهن بسپارید. فقط دقت داشته باشید که در صورت انتخاب کفش مرجانی، تیپتان را نیز اسپرت انتخاب کنید. باید در هنگام پوشیدن کفش‌های اسپرت احساس راحتی داشته باشید. برای تکمیل فشن رنگ سال شما خرید کفش به رنگ مرجانی نیاز است.

۳- رژ لب براق به رنگ مرجانی

رژ لب براق

خیلی از خانم‌ها به رژ لب براق علاقه دارند مخصوصا خانم‌هایی که لب‌های باریکی دارند. اینگونه خانم‌ها برای پر نشان دادن لب‌هایشان از رژ لب براق استفاده می‌کنند. اگر شما نیز علاقه‌مند به رژ لب براق هستید می‌توانید رژ لب براق را به رنگ مرجانی انتخاب کنید که فوق‌العاده زیبا دیده خواهد شد. می‌توانید قبل از زدنِ این رژ روی لب‌هایتان وازلین و یا روغن جوجوبا بزنید تا هم براق‌تر دیده شود و هم رژ لب به خوبی جذب لب‌هایتان گردد.

۴- کفش پاشنه بلند با رنگ سال

کفش پاشنه بلند مرجانی

در انتخاب کفش پاشنه بلند نیز می‌توانید رنگ مرجانی را به کار ببرید به شرط آن که با لباس‌هایتان جور باشد. حتی می‌توانید یک مدل کفش بسیار خاص هم انتخاب کنید. مثلا عکسی که مشاهده کردید یک مدل کفش با پاشنه کلفت را نشان می‌دهد و روی کفش نیز حصیری شکل است. مطمئنا نمی‌توانید این کفش را در پای خیلی از خانم‌ها ببینید!

۵- رژ لب مایع مرجانی روشن

رژ لب مابع مرجانی روشن

همانطور که گفتیم شما می‌توانید رنگ سال را در لبان خود جلوه دهید. این رژ لب مایع براق نیز ایده خوبی برای تکمیل کردن آرایش شماست که هم می‌توایند به صورت تکی از آن استفاده و یا به همراه رژ لب به کار ببرید.

۶- رژ گونه به رنگ مرجانی

رژ گونه مرجانی

 

 

رنگ مرجانی، یک رنگ عالی برای رژ گونه است زیرا رنگی ملایم بوده و باعث زیباتر شدن گونه‌ها خواهد شد. در واقع این رنگ چهره شما را بانشاط‌تر نشان خواهد داد. براق و یا مات بودن رژ گونه مرجانی به سلیقه شخصی شما بستگی دارد که کدام حالت را برای آرایشتان بپسندید.

۷- کیف با رنگ سال ۲۰۱۹

کیف با رنگ سال 2019

کیف اساسی‌ترین وسیله برای تشکیل استایل زیبای بانوان و دختران جوان می‌باشد بنابراین شما می‌توانید فشن رنگ سال را در کیف خود به کار ببرید. با انتخاب کیف به رنگ مرجانی تیپ شما زیباتر و بهتر دیده خواهد شد. انتخاب جنس کیف نیز به سلیقه شما بستگی دارد، کیف را هم می‌توایند به صورت کوله پشتی انتخاب کنید و هم به صورت کیف دستی و یا دوشی!

۸- انتخاب شلوار با رنگ مرجانی

شلوار با رنگ مرجانی

هنگامی که تصمیم به خرید لباس گرفتید بهتر است رنگ سال را نیز در نظر بگیرید و فشن رنگ سال را در استایل خود ایجاد کنید. انتخاب شلوار به رنگ مرجانی یک گزینه عالی می‌باشد برای تکمیل فشن رنگ سال شما. شما نیز می‌توانید با هر طرح و جنسی شلوارتان را به رنگ مرجانی انتخاب نمایید.

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

مطلب پیشنهادی برای شما:

شلوارهای مام استایل جدید برای دختران شیک پوش

[/box]

۹- رژ لب مات مرجانی

رژ لب مات مرجانی

رژ لب مرجانی یک گزینه عالی برای لبهایتان است. این رژ لب فوق العاده زیبا دیده شده و چهره شما را بشاش نشان خواهد داد. اگر مات بودن این رژ لب باعث خشک شدن لب‌هایتان می‌شود، می‌توانید از ویتامین e برای جلوگیری از این پدیده استفاده نمایید.

۱۰- انتخاب لباس شنا به رنگ سال

مایو رنگ سال

شاید برایتان عجیب به نظر برسد ولی فشن رنگ سال را می‌توانید در لباس شنای خود نیز به کار ببرید. مطمئن باشید که انتخاب لباس شنا به رنگ مرجانی عالی دیده خواهد شد.

۱۱- چکمه‌های بلند مرجانی

چکمه‌های بلند مرجانی

به کار بردن فشن رنگ سال گر چه در تابستان و بهار رایج‌تر است ولی به این معنی نیست که در زمستان نباید این رنگ را به کار ببریم. خانم‌ها و دختران جوان معمولا برای فصل زمستان و یا حتی میهمانی‌ها از چکمه‌های بلند بالای زانو استفاده می‌کنند. اگر می‌خواهید کاملا مدرن به نظر برسید، چکمه‌های خود را به رنگ مرجانی انتخاب نمایید. این رنگ استایل شما را زیباتر خواهد کرد.

۱۲- رژ لب مایع با رنگ سال

رژ لب مایع با رنگ سال

احتمالا شما نیز عاشق رنگ مرجانی شده‌اید و علاقه دارید که رژ لب مایع مرجانی را به عنوان تکمیل کننده فشن رنگ سال انتخاب نمایید. اگر رژ لب مرجانی با رنگ پوست شما سازگار است، در واقع اگر این رنگ به چهره‌تان می‌آید حتما آن را انتخاب نمایید.

۱۳ – لباس مجلسی رنگ سال

لباس مجلسی رنگ سال

یکی دیگر از ایده‌های کامل کردن فشن رنگ سال لباس مجلسی می‌باشد، لباس مجلسی با رنگ مرجانی عالی دیده خواهد شد به شرطی که مدل آن بر اساس فرم اندام شما انتخاب شده باشد و هم رنگ آن بر اساس پوست صورتتان.

ممنون که همراه ما بودید ♥

لینک منبع:

glowsly

3 دیدگاه برای “رنگ سال را چگونه در استایل خود به کار ببریم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.