فال روزانه پنج‌شنبه 20 دی

فال روزانه پنج‌شنبه ۲۰ دی

فال روزانه پنج‌شنبه ۲۰ دی:

فال روزانه پنج‌شنبه 20 دی

در این مطلب که به صورت روزانه منتشر می شود ، فال هر روزی که در آن هستیم را به تفکیک هر ماه برای شما آماده میکنیم. در ادامه می توانید فال امروز را بخوانید.

برای اونایی که امروز تولدشونه :

دوست عزیزی که ۲۰ دی به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما یک جنگجو به دنیا آمده اید و وجودتا سرشار از شجاعت و بی باکی است. شما به هیچ مانعی اجازه نخواهید داد که سد راهتان شود و جلوی پیشرفتتان را بگیرد. در سالی که پیش رو دارید سخت کوشی و پشتکار شما زمینه را برای رسیدنتان به اهداف جاه طلبانه ای که دارید را فراهم خواهند کرد. شما قادر خواهید بود در هر زمینه ای که بخواهید به صورت موفقیت آمیز به تحصیل دانش پرداخته و این توانایی های جدید خود را در جهت پیشرفت کارها و پروژه های مختلفی که در دست اقدام دارید به کار بگیرید. با این حال باید مواظب باشید که احتیاط کافی نیز داشته باشید و از گرفتن تصمیم های عجولانه تا جای ممکن خودداری کنید. شما ممکن است انجام پروژه هایی را به عهده بگیرید که برای یک نفر بیش از اندازه بزرگ هستند و اگر غرور و خوخواهیتان نگذارد در انجام آنها از افراد مورد اعتماد کمک بگیرید به مشکل برخواهید خورد. امسال در هر جمعی که قرار بگیرید با سخنوری و فن بیان خود همه را تحت تأثیر قرار خواهید داد و همین راه را برای به دست آوردن دل شخصی که دوست دارید هموار خواهد کرد. اردیبهشت، مهر و دی مهم ترین ماه های سال خواهند بود.

فال روزانه

فال روزانه فروردین

فال روزانه متولدین فروردین ماه

امروز یکی از دوستان صمیمی و یا عشقتان تماس ها و پیام های شما را جواب نمی دهد و این مسئله تمام نگرانی های درونی و کمبود اعتماد به نفس در رابطه تان که سعی در مخفی کردن آن داشته اید را زنده خواهد کرد و باعث می شود به این فکر بیفتید که نکند او دیگر شما را دوست نداشته باشد و یا حتی بدتر از آن، اصلا از اول هم شما را دوست نداشته است! خودتان را اسیر دام این تصورات اشتباه نکنید. به احتمال زیاد این شخص امروز آنقدر درگیر است که حتی وقت نگاه کردن به تلفنش را هم ندارد. صبور باشید و سر خودتان را با انجام کارهایی که دارید گرم کنید. مطمئنا به محض این که بیکار شود خودش به سراغتان خواهد آمد.

فال روزانه پنج‌شنبه ۲۰ دی

فال روزانه اردیبهشت

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

آیا امشب با شخص مهمی قرار دارید؟ مثلا با عشقتان و یا با یک شریک تجاری احتمالی یا …؟ اگر جوابتان مثبت است خودتان را برای تأخیر طرف مقابلتان آماده کنید و مواظب باشید دیر آمدن او روی اخلاقتان تأثیر نگذارد و اخم هایتان را در هم فرو نبرد. شاید هم خودتان کارهایتان با تأخیر انجام شوند و کمی دیر برسید، که در این صورت هم باید مواظب باشید استرس دیر رسیدن روی شما اثر نگذارد و با یک عذرخواهی مناسب هم دل طرف مقابلتان را به دست بیاورید. امروز روند کلی کارها به همین شکل خواهد بود: کند و همراه با تأخیرهای فراوان. پس صبر و حوصله خودتان را تا جای لازم به کار بگیرید و در زمان بندی برنامه هایتان یک حاشیه ی زمانی منطقی هم در نظر بگیرید.

فال روزانه خرداد

فال روزانه متولدین خرداد ماه

امروز شما زیاد سرحال نیستید و احساس خستگی و کسالت می کنید. این احساس شما خوشبختانه با وضعیت جسمانیتان ارتباطی ندارد و بیشتر از حال روحی شما سرچشمه می گیرد. به همین دلیل هم نمی توانید روی انجام هیچ کاری دقت و توجه کافی را داشته باشید و ذهن آشفته تان اجازه ی تمرکز به شما نمی دهد. زیاد به خودتان سخت نگیرید و فقط به کارهایی اولویت بدهید که از فوریت بیشتری برخوردار هستند. خودتان را خسته نکنید و کارهای غیر ضروری را به فردا واگذار کنید. در این فاصله کارهایی را انجام دهید که به بهتر شدن حالتان کمک خواهند کرد، مثلا یک فیلم خوب ببینید یا به پیاده روی بروید.

فال روزانه تیر

فال روزانه متولدین تیر ماه

شما خیلی تلاش می‌کنید که دامنه اطلاعات کامل و خوبی داشته باشید، اما مثل اینکه به خاطر شخصی که در زمینه گزارش دادن حقایق خیلی مورد اطمینان نبوده است دچار سوءتفاهم شده‌اید. هم اکنون افراد دیگر شاید حتی متوجه هم نشوند که بخش خیلی مهمی از حوادث روی داده را از دست داده‌اند، اما شما مانع آنها نشوید و بگذرانید فرجام و نتیجه غلطی که دلشان می‌خواهد را در ذهنشان ترسیم کنند. فقط به افراد دیگر تکیه نکنید که حقیقت را بهتان بگویند، شما تنها کسی هستید که می‌توانید به طور کامل حقیقت را به خودتان بگویید!

فال روزانه پنج‌شنبه ۲۰ دی

فال روزانه مرداد

فال روزانه متولدین مرداد ماه

شما در این روزها توقعات زیاد یا بیش از حدی را، از دیگران برای خودتان طلب می‌کنید. این موضوع باعث شده است که شما صبر، استقامت تان را در برابر مشکلات از دست بدهید. باید این موضوع را بخاطر داشته باشید که هر شخصی به تنهایی مسئول زندگی خود و خانواده اش می‌باشد، دیگران هیچ گونه تعهدی در قبال شما ندارند. پس به جای یاس و نا امیدی خودتان زندگی تان را بسازید.

فال روزانه شهریور

فال روزانه متولدین شهریور ماه

متوقف کردن برنامه های پرمشغله تان هم اکنون ایده ای مناسب است، برای اینکه شاید شما نتوانید به همه آنها برسید. تا موقعی که برنامه های جاه طلبانه داشته باشید فقط اعصاب خود را خراب تر خواهید کرد. پس زمانی را در آرامش و سکوت مطلق سپری کنید تا از دست سردردهایتان راحت شوید. با وجود اینکه ماه در سومین خانه شما قرار دارد بهتر است به جای هدر دادن انرژی خود آن را ذخیره کنید.

فال روزانه مهر

فال روزانه متولدین مهر ماه

امروز همچنانکه نپتون رویایی با خورشید الهام بخش در نشان “مبتکر و مخترع” شما اتصال پیدا می‌کنند شما منبع نیرومندی از الهام و خیال دریافت می‌کنید. اگر همچنان روی ابرها شناور باشید ممکن است بی اساس و سست عنصر جلوه کنید. خوشبختانه اعمال قهرمانانه مریخ برای رهایی شما بدردتان خواهد خورد. اگر هم انرژی فیزیکی شما سخت با هم هماهنگ می‌شود ولی تمرین‌های پرانرژی شما امروز تفاوت شما را با دیگر انسان‌های روی زمین را به سایرین نشان خواهد داد.

فال روزانه آبان

فال روزانه متولدین آبان ماه

برنامه‌ریزی کردن برای فعالیت های اجتماعی آینده‌تان به شما این امکان را می‌دهد که آرامش بیشتری داشته و شادتر باشید. اما در آخرین لحظه شما تصمیم می‌گیرید که آزادانه عمل کنید. البته انجام دادن وظایف شما در درجه اول اهمیت قرار دارد، اما وقت گذرانی با دوستان وقتی که بالاخره شروع به کار کردن کردید واقعاً می‌تواند به شما کمک کند پربارتر از قبل عمل کنید.

فال روزانه پنج‌شنبه ۲۰ دی

فال روزانه آذر

فال روزانه متولدین آذر ماه

اگرچه شما برای آینده ایده‌های بزرگی را در نظر دارید، ولی در حالی که سیاره بهرام در دهمین خانه شما که مربوط به کار و وظایف شغلی است قرار می‌گیرد، شما نیاز پیدا می‌کنید که انرژی‌تان را بر روی برخی از وظایف خیلی خاص متمرکز کنید. تبدیل کردن هدف های بلند مدت به چندین برنامه شخصی کوچکتر، به شما کمک می‌کند که بدانید در آینده چه کارهایی باید انجام دهید. اول قدم های کوچک بردارید، و بعد کم‌کم قدمهایتان را بلندتر کنید.

فال روزانه دی

فال روزانه متولدین دی ماه

باوجود اینکه ممکن است شما هنوز به خاطر درخواست های زیادی که از شما شده است ناراحت باشید، ولی اکنون توانایی این را دارید که بیشتر از قبل کار کنید. با وجود این اگر شما تلاش کنید که همه کارها را یکدفعه تمام کنید، بسیار عصبانی خواهید شد. از طرف دیگر آرام کار کردن و پیروی کردن از یک برنامه باقاعده موفقیت شما را تضمین خواهد کرد. به یاد داشته باشید که راه های میان‌بر شما را به هدف نمی‌رسانند، پس از وقت تان استفاده کرده و کاری را که درست است انجام دهید.

فال روزانه بهمن

فال روزانه متولدین بهمن ماه

وقتی که بهرام وارد هشتمین خانه شما که مربوط به روابط صمیمانه است می‌شود، باعث ناراحتی و زحمت شما می‌شود. برای اینکه شما طبیعتاً با دوستی‌هایی که تصادفی به وجود می‌آیند راحتتر برخورد می‌کنید. این سخن به معنی این نیست که شما با داشتن روابط احساسی مخالف هستید، بلکه بدین معنی است که شما آزادی عمل داشتن را خیلی دوست دارید و بنابراین می‌خواهید فکرتان آزاد باشد. فراموش نکنید که این آزادی اکنون می‌تواند به شما کمک کند که ارزش ارتباط داشتن با دیگران را متوجه شوید.

فال روزانه اسفند

فال روزانه متولدین اسفند ماه

زیادتر شدن کارها و وظایف شغلیتان، شما را به سمت ارتباط برقرارکردن با یک شریک پرجنب و جوش و یا یک دوست جدید جلب می‌کند. اما این کار چندان هم ساده نیست، برای اینکه شما می‌توانید موانعی را که پیش رویتان است را ببینید. لازم نیست زیاد عجله کنید؛ آرامش داشتن و خونسرد بودن از عجله داشتن مفیدتر است. از وقت خود به درستی استفاد کنید وگرنه بعداً انتقاد کردن از موانع و مشکلات هیچ فایده‌ای نخواهد داشت.

اگر نظر ، انتقاد یا پیشنهادی در مورد این بخش از مجله بانوان صورتی‌ها دارید از طریق کامنت به ما اعلام کنید

اپلیکیشن اندروید صورتی‌ها