مجله صورتی‌ها

 
فال روزانه پنج‌شنبه 19 مهر

فال روزانه پنج‌شنبه ۱۹ مهر

فال روزانه پنج‌شنبه ۱۹ مهر:

فال روزانه پنج‌شنبه 19 مهر

در این مطلب که به صورت روزانه منتشر می شود ، فال هر روزی که در آن هستیم را به تفکیک هر ماه برای شما آماده میکنیم. در ادامه می توانید فال امروز را بخوانید.

برای اونایی که امروز تولدشونه :

دوست عزیزی که ۱۹ مهر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی با ذکاوت، پر انرژی، عمل گرا، مورد احترام همه و به شدت حساس هستید. شما یک سبک زندگی مستقل و آزاد را ترجیح می دهید که به شما اجازه ی حرکت در جهت اهدافتان را بدهد. امسال ترفیع رتبه ی کاریتان باعث خواهد شد که مسئولیت های بیشتری به عهده تان گذاشته شود، اما خوب مسلما وضعیت اقتصادیتان نیز به تبعیت از این پیشرفت بهبود پیدا خواهد کرد. اگر به دنبال آغاز کار و حرفه ی جدیدی در خارج از کشور هستید امسال می تواند فرصت های خوبی را برای شما به همراه داشته باشد. پروژه های کاری جدیدی که امسال به عهده خواهید داشت علاوه بر منافع مادی که برایتان به همراه دارند کلاس کاریتان را نیز بالاتر خواهند برد. در محیط خانه و خانواده اوضاع روبراه است و عشق و حمایت عزیزانتان را به طور ملموسی احساس خواهید کرد. زنان خانه دارد سالی پرکار و پر از مهمان را پیش رو خواهند داشت، شاید حتی یکی از اقوامتان چند ماهی در خانه ی شما مهمان باشد! شاید پاییز فرصت عاشق شدن را به شما ندهد، اما در تمام فصل های دیگر سال این شانس را خواهید داشت.

فال روزانه

فال روزانه فروردین

فال روزانه متولدین فروردین ماه

مسئولیت هایی که به عهده دارید منتظر شما هستند و به غیر از انجام کاری که منتظرتان است گزینه های چندانی نخواهید داشت. امروز از آن روزهایی نیست که دیگران زیاد حال و حوصله داشته باشند و عذر و بهانه هایی که برای انجام ندادن کارها و عمل نکردن به وعده هایتان می آورید را به راحتی بپذیرند. شاید فکر کردن به انجام این همه کاری که به عهده دارید شما را نگران و هیجان زده بکند، اما خوشبختانه شرایط کیهانی به گونه ای است که شما با به کار گرفتن انرژی موجود در امروز از پس انجام همه ی آنها برخواهید آمد. تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که قدم به قدم پیش بروید؛ انتظار نداشته باشید در چشم به هم زدنی همه کارها تمام شوند.

فال روزانه اردیبهشت

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

فال روزانه پنج‌شنبه ۱۹ مهر

امروز بی آن که انتظارش را داشته باشید و یا آمادگی لازم را داشته باشید، در برابر حریف هایی قدرتمند قرار خواهید گرفت که به یکباره سر و کله شان پیدا می شود و به گونه ای شما را به چالش می کشند. خوب، شما در حال حاضر در مرحله ی مهمی قرار گرفته اید و این سربالایی ها و مشکلات را هم برای رسیدن به مرحله ای که می خواهید باید پشت سر بگذارید. در این راه باید تغییرات لازم را در خودتان و برنامه هایتان ایجاد کنید و متوجه باشید که این تغییرات برای رشدتان ضروری هستند. امروز شما هیچ علاقه ای به شنیدن جواب «نه» ندارید، اما با زور زدن هم به جایی نخواهید رسید، پس مواظب باشید پایتان را فراتر از حد خودتان نگذارید.

فال روزانه خرداد

فال روزانه متولدین خرداد ماه

شما در حال حاضر دارید مرحله ی رشد فوق العاده ای را طی می کنید. روی این روند تمرکز کنید و ببینید برای رسیدن به بهترین نتایج ممکن کجاها باید تغییرات ایجاد کنید. شاید از طرف افراد و انرژی هایی که در پیش رویتان قرار می گیرند به چالش کشیده شوید، اما این موضوع اصلا به معنی بدشانسی شما نیست و در واقع دارد شما را راهنمایی می کند که در چه زمینه هایی نیاز به ایجاد تغییرات دارید. ببینید این موقعیت های دشوار چگونه می توانند زمینه ساز رشد و پیشرفت شوند. انرژی منفی برخی از اطرافیانتان باعث تعجب و حیرت شما می شود، اما در حال حاضر کاری از دست شما برنمی آید و بهتر است که نگرش مثبت خود را با سر و کله زدن با آنها هدر ندهید!

فال روزانه تیر

فال روزانه متولدین تیر ماه

امروز شما می خواهید که همکارانتان قضاوت مثبتی در مورد شما داشته باشند، اما متأسفانه آنها با تقاضاها و انتظارات بیش از حد خود مجالی برای شما باقی نمی گذارند تا وظایف شخصیتان را به بهترین نحو ممکن انجام داده و موفق باشید و همین باعث می شود که تحت فشار و استرس قرار بگیرید. شما بیش از اندازه حساس شده اید! چه اهمیتی دارد که دیگران چه فکری در موردتان می کنند؟! این خیرخواهی شما و تمایلی که به کمک کردن به دیگران دارید قابل تحسین است، اما در مرحله ی اول باید مسئولیت ها و وظایف خودتان را انجام دهید. بعد از آن اگر انرژی و وقتی برایتان باقی ماند و دوست داشتید می توانید به بقیه هم کمک کنید.

فال روزانه پنج‌شنبه ۱۹ مهر

فال روزانه مرداد

فال روزانه متولدین مرداد ماه

کنترل کردن احساس حسادتتان همیشه هم به آن سادگی که دوست دارید باشد نیست، مخصوصا وقتی یک نفر، آن هم شخصی که برایتان از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است دارد به شما بی اعتنایی و کم محلی می کند! برای امروزتان برنامه های مشخصی داشتید، اما تلاش های شما برای ارضای نیازهای عاطفیتان بی نتیجه مانده اند و همین باعث می شود نتوانید روی کارهایتان تمرکز لازم را داشته باشید. شاید در مرحله ی اول این طور به نظر برسد که یک نفر دیگر مقصر است و دارد موقعیت موجود را تشدید می کند، اما به جای مقصر دانستن دیگران بهتر است نگاهی هم به خودتان بیندازید و ببینید نقش شما در ایجاد شرایط فعلی چه بوده است!

فال روزانه شهریور

فال روزانه متولدین شهریور ماه

شما این روزها با مجموعه‌ای از تضادها مواجه می‌شوید. گرچه شما حس می‌کنید این جریانات زیاد بهتان مربوط نمی‌شود، اما از نظر احساسی خیلی در آن غرق شده اید و در مورد حوادث دور و برتان دیدگاه‌های سخت گیرانه‌ای دارید. شما ابدا به کسی اجازه نمی‌دهید در مورد احساسات درونی تان چیزی بفهمد، چرا که خودتان نیز در جستجوی فهمیدن نقطه نظرات دیگران نیستید. با همه این احوال صحبت کردن با یک دوست نزدیک هنوز هم جواب می‌دهد، حتی اگر گفتگوی رفاقتی و خیلی ساده‌ای باشد.

فال روزانه مهر

فال روزانه متولدین مهر ماه

حتی اگر از احساساتت مطمئن نیستی، الان که ماه به برج سنبله بازگشته است بهتره که بهشان اعتماد کنی. حتی اگر با مشکلات جدی روبررو هستی، امروز شاید وقفه‌ای در آنها به وجود آید. شما در مورد چگونگی لذت بردن بیشتر از زندیگتان نظریات جالبی داری. آنچه که دیگران از شما به عنوان خوشبختی می‌بینند کاملاً نتیجه این است که شما به خوبی مسائل را می‌فهمی.

فال روزانه آبان

فال روزانه متولدین آبان ماه

شما امروز احساس می‌کنید که مطلبی را از دیگران پنهان کرده‌اید، اما حتی قبل از اینکه خودتان متوجه بشوید آن موضوع آشکار خواهد شد و دیگران متوجه آن می‌شوند. البته این اتفاق خوبی است، برای اینکه رازهایی که شما از گفتنشان خودداری می‌کنید مانع برقراری ارتباط با افراد خاص می‌شوند. اگر شما عمداً سعی در گمراه کردن کسی داشته باشید، حتی اگر یک غفلت آگاهانه باشد– لحظه‌های فراموش نشدنی و خاطره انگیز خیلی زود از بین می‌روند.

فال روزانه پنج‌شنبه ۱۹ مهر

فال روزانه آذر

فال روزانه متولدین آذر ماه

امروز برایتان راحت تر است که در مورد احساسهایتان صحبت کنید، اما این بدین معنی نیست که دیگران هم به چیزهایی که شما می گویید علاقه نشان خواهند داد. شما خیلی سخت گیر و دقیق هستید و وقتی خواسته های احساسی شما وارد قلمرو نا آشنایی می شوند، این اتفاق می تواند برای یکی از کسانی که به شما نزدیک است تهدید آمیز باشد. نیازی نیست که هر رازی را پیش خود نگه دارید، اما آگاهی داشتن نسبت به شیوه بیان خود می تواند یک گفتگوی سخت و پیچیده را ملایم تر کند.

فال روزانه دی

فال روزانه متولدین دی ماه

شما پروژه های خلاقانه خیلی زیادی دارید که می‌توانید رویشان کار کنید، اما باید بدانید که مسئولیت‌های شما در جهتی قرار گرفته داند که نیاز به به کارهای هنرمندانه تر احساس می‌شود. و خصوصا اگر شما کارهایتان را تمام نکرده نباشید فشار زیادی روی خود احساس می‌کنید. ولی کاری که باید بکنید این است که الان به جز تفریح و خوشگذرانی هیچ کار دیگری انجام ندهید!! بعد از آن توجه کردن به کارهایی که ناتمام گذاشته اید بهترین کاری است که می‌توانید انجام دهید.

فال روزانه بهمن

فال روزانه متولدین بهمن ماه

شما ممکن است آرزوهای و ایده های بزرگی برای امروزتان داشته باشید، و معتقد هستید که تاکنون کارهای زیادی را انجام داده اید، اما به نظر می رسد اوضاع آن جوری که شما فکر می کنید پیش نمی رود و آنها بیش از روال هر روز طول می کشند. سعی کنید گیج نشوید، برای آن که احتمالا آنها حتی بیش از پیش آهسته پیش می رود. در عوض، قبول کنید که برنامه های بلند مدت شما بسیار با اهمیت تر از کارهای ساده ای هستند که شما در لیست امروزتان دارید. سعی نکنید که وظایف خود را با عجله انجام دهید، به خود آرامش داده و حساب شده عمل کنید.

فال روزانه اسفند

فال روزانه متولدین اسفند ماه

شما چه بچه داشته باشید چه نداشته باشید امروز مجبورید نقش پدر و مادر را بازی کنید!! توجه کردن به کارهای خانه یا دنبال کردن قولی که به یکی از اعضای خانواده داده بودید شما را از مسئولیتهایتان در محل کار دور می‌کند. بحث در این نیست که برای انجام دادن کارهایتان حتما باید کسی بهتان یادآوری کند. بلکه موضوع این است که شما قادر نیستید به تمام حرفهایی که قبلا زده بودید عمل کنید! وظایف خود را اولویت بندی کنید و آن کاری که بهتر از همه است را انجام دهید

اگر نظر ، انتقاد یا پیشنهادی در مورد این بخش از مجله بانوان صورتی‌ها دارید از طریق کامنت به ما اعلام کنید

اپلیکیشن اندروید صورتی‌ها