مجله صورتی‌ها

 
فال روزانه جمعه 18 آبان

فال روزانه جمعه ۱۸ آبان

فال روزانه جمعه ۱۸ آبان:

فال روزانه جمعه 18 آبان

در این مطلب که به صورت روزانه منتشر می شود ، فال هر روزی که در آن هستیم را به تفکیک هر ماه برای شما آماده میکنیم. در ادامه می توانید فال امروز را بخوانید.

برای اونایی که امروز تولدشونه :

دوست عزیزی که ۱۸ آبان به دنبا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی فعال، پرانرژی، قابل اعتماد، منظم و در تصمیم گیری قدرتمند هستید. همیشه از ایده های جدید استقبال می کنید و علاقه ی بسیاری به بالا بردن سطح دانش خود و کشف ناشناخته ها دارید. امسال خوشبختانه درآمد شما نسبت به قبل افزایش خواهد یافت، اما افزایش همزمان هزینه های زندگیتان و تغییراتی که به دنبال بهبود وضع مالیتان در سبک زندگی شما ایجاد می شوند اجازه ی پس انداز کردن به شما نخواهند داد. اگر می خواهید از لحاظ حرفه ای پیشرفت کنید باید تلاشی بیشتر از همیشه از خودتان نشان دهید تا خیلی زود به نتیجه ی دلخواهتان برسید. آنهایی که در زمینه ی تجارت فعالیت دارند امسال با افراد قدرتمند و بانفوذی آشنا خواهند شد که می توانند به رونق یافتن تجارت آنها کمک قابل توجهی کنند. مسافرت، شرکت در فعالیت های اجتماعی و عضویت در گروه ها و انجمن های مختلف شما را با افراد تازه ای آشنا خواهد کرد که شاید بتوانید در میان آنها نیمه ی گمشده ی خود را نیز پیدا کنید. آنهایی که متأهل هستند امسال مورد حمایت همسر و فرزندان خود خواهند بود، اما باید با درخواست ها و انتظارهای فزاینده ی آنها هم کنار بیایند.

فال روزانه

فال روزانه فروردین

فال روزانه متولدین فروردین ماه

شما برای امروزتان نقشه هایی دارید که خودتان فکر می کنید مو لای درزشان نمی رود، اما در واقع چندان هم از این که چطور باید آنها را عملی کنید مطمئن نیستید. سعی نکنید همه ی مشکلات را به تنهایی حل کنید و از افرادی که به شما نزدیک هستند و مورد اعتمادتان نیز قرار دارند کمک بخواهید. آنها به شما کمک خواهند کرد که با توجه به شرایط موجود تمام فاکتورهای مختلف را در نظر گرفته و بهترین راه را در پیش بگیرید. شما دوست دارید که کمی بیشتر به نیازها و خواسته های خودتان توجه کنید، اما مدیریت تناقضی که بین نیازهای خودتان و اطرافیانتان وجود دارد دشوار به نظر می رسد. شاید بهتر باشد گاهی خودتان را در اولویت قرار بدهید.

فال روزانه جمعه ۱۸ آبان

فال روزانه اردیبهشت

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

امروز به فکر بازی و تفریح هستید، اما واقعا گیج شده اید و نمی‌دانید چگونه به چیزهایی که می‌خواهید برسید. سیاره بخت شما یعنی عطارد معمولا شما را در مسیر درست قرار می‌دهد، اما حالا ارتباطش با نپتون تیره و تار باعث می‌شود بادها در جهت مخالف بوزد! برای رسیدن به اهدافتان عجله نکنید. اگر خیلی مشتاقید که همین حالا به جایی که می‌خواهید برسید، ناامیدی و یاس دردسرساز می‌شود. درعوض آرام تر حرکت کنید و در طی مسیر از تجربیات خود لذت ببرید.

فال روزانه خرداد

فال روزانه متولدین خرداد ماه

امروز امکان دارد یک نفر با عقاید خیلی خوش بینانه وارد زندگی تان شود، اما وقتی خودتان را در بحث‌ها درگیر می‌کنید خبرهای خوش می‌تواند جدی‌تر شوند. سرباز زدن از همکاری با دیگران کار منطقی ای نیست، برای اینکه بهتر است قبل از اینکه دست به عمل بزنید بفهمید که چه اتفاقاتی افتاده است نه بعد از آن! محدود کردن انتخاب‌های خود خیلی بیشتر از قبول کردن همه چیزهایی که بهتان پیشنهاد می‌شود برایتان مفید خواهد بود.

فال روزانه تیر

فال روزانه متولدین تیر ماه

شما امروز نمی‌توانید به راحتی به دیگران اعتماد کنید، چراکه آنها خیلی اغراق می‌کنند. شما می‌دانید بیشتر گفته‌های آنها حقیقت دارد، اما حس ششم‌تان بهتان می‌گوید هنوز مشکلی وجود دارد. همه چیز ظاهرا خوب است، باوجود این سستی‌ها و تزلزل‌های شما تحریک‌تان می‌کنند که قضاوت‌های تند و تیز داشته باشید. سعی کنید توقعات خود را کنار گذاشته و حواستان فقط به اتفاقاتی که پیرامونتان رخ می‌دهد باشد. در این صورت واقعاً از نتایج کارتان شگفت زده خواهید شد!!

فال روزانه جمعه ۱۸ آبان

فال روزانه مرداد

فال روزانه متولدین مرداد ماه

شما تبدیل به فردی شده‌اید که بیرون از گود نشسته است و کشتی گرفتن افراد را با دید بی تفاوت نظاره می‌کند، حتی اگر کشتی گرفتن نیز بلد نیستید باز هم به داخل گود بروید. زیرا اتفاقات، هیجانات، شوق و ذوق‌های بسیاری انتظار شما را می‌کشند. تمام مراحل زندگی‌تان را از زیر ذره بین بنگرید نه این که با نگاهی سرد و بی تفاوت، زیرا در این صورت در جاده احتیاط لازم را ندارید.
فال روزانه شهریور

فال روزانه متولدین شهریور ماه

برنامه‌ریزی کردن برای فعالیتهای اجتماعی آینده‌تان به شما این امکان را می‌دهد که آرامش بیشتری داشته و شادتر باشید. اما در آخرین لحظه شما تصمیم می‌گیرید که آزادانه عمل کنید. البته انجام دادن وظایف شما در درجه اول اهمیت قرار دارد، اما وقت گذرانی با دوستان وقتی که بالاخره شروع به کار کردن کردید واقعاً می‌تواند به شما کمک کند پربارتر از قبل عمل کنید.

فال روزانه مهر

فال روزانه متولدین مهر ماه

اگر امروز کارهایتان خیلی کند پیش می‌رود زیاد ناراحت نشوید. فقط در حالی که سرعت خودتان را بیشتر می‌کنید از کار کردن نیز لذت ببرید. اگر شما سعی کنید که خیلی سریع برنامه‌هایتان را مرتب کنید ممکن است ناامید بشوید، برای اینکه در عین حال که احساس خستگی می‌کنید انرژیتان نیز تحلیل می‌رود. در حال حاضر سعی کنید که نکات مبهم را برای خود از بین ببرید تا همه چیز خوب به نظر برسد؛ شما بعداً هم می‌توانید به کارهایتان برسید.

فال روزانه آبان

فال روزانه متولدین آبان ماه

تفاوت‌های میان دوستی و عشق کمی‌انسان را گیج می‌کند، اما این موضوع بیشتر در مورد دیگران صدق می‌کند، نه شما. این بدین معنی نیست که شما هیچ جوابی ندارید؛ بلکه معنی‌اش این است که حالا اکنون قصد پرسیدن سئوال‌های زیادی را ندارید. به نیازهای افراد دیگر توجه کنید، برای اینکه امکان دارد ناآگاهانه مسائل مهمی که نیازمند توجه شما هستند را پوشیده نگه دارید.

فال روزانه جمعه ۱۸ آبان

فال روزانه آذر

فال روزانه متولدین آذر ماه

امروز از دیگران انتظار نداشته باشید تمام دستورات شما را اجرا کنند. حتی اگر فکر می‌کنید اگر دیگران را در پروژه تان درگیر کنید حس خوبی خواهید داشت، بهتر است که خودتان مسئولیت‌هایتان را به عهده بگیرید. تنهایی کار کردن شاید برای شما شرایط ایده آلی نباشد، اما بهتر از این است که با فرد ناخلفی شراکت کنید.

فال روزانه دی

فال روزانه متولدین دی ماه

امروز شما مانند یک سیاستمدار کار کشته رفتار می کنید و می توانید در برابر هر کسی که قرار بگیرید با تصمیمات استراتژیکی و واکنش های حساب شده ی خود او را به راحتی شکست دهید. خوشبختانه حس ششمتان نیز به یاری ما امده و بهترین راه ها را پیش رویتان قرار می دهد. با این حال باید مواظب باشید دچار خودبینی نشوید و فکر نکنید که شکست ناپذیر هستید چنین تصوری اولین قدم به سوی سقوط و شکست خواهد بود. برای حفظ موفقیت خود باید ترکیب سالمی از تواضع و اعتماد به نفس را به کار بگیرید. اگر یکی از اعضای خانواده و یا دوستانتان با مشکلی درگیر است از این توانایی امروز خود برای کمک به او نیز استفاده کنید!

فال روزانه بهمن

فال روزانه متولدین بهمن ماه

امروز کوچک ترین مانعی که بر سر راهتان قرار بگیرد کافی است تا تجربه های تلخ گذشته و شکست هایتان را به یادتان آورده و شما را در بحران اعتماد به نفس قرار دهد. البته که نگاه به گذشته و درس گرفتن از اشتباهاتتان می تواند به پیشرفت شما کمک کند، اما اگر نسبت به خطاهای خود دچار وسواس شده و دائم آنها را زیر ذره بین بگیرید تنها نقش بازدارنده خواهند داشت. انتخاب با خودتان است، یا در خاطرات عذاب آور گذشته خودتان را گم کنید، یا به آینده ای روشن چشم بدوزید و از هیجان آن لذت ببرید. در راهی که پیش رو دارید مواظب باشید به افرادی که دائم سعی در دلسرد کردن شما دارند گوش ندهید و آرزوهای بزرگ خود را به خاطر کوته نگری آنها از دست ندهید.

فال روزانه اسفند

فال روزانه متولدین اسفند ماه

شما معمولا از آن دسته آدم هایی هستید که ترجیح می دهند در آرامش خودشان و در فضای امنی که برای خود ساخته اند بی آن که در مرکز توجه قرار بگیرند کارها و مسئولیت هایشان را به انجام برسانند. شما خودتان را بین همه گم می کنید تا توجهی به خود جلب نکنید، اما امروز قضیه فرق کرده است و دلتان می خواهد دیده شوید و هیچ چیزی به جز این شما را راضی نخواهد کرد. خوشبختانه شما توانایی و استعداد لازم برای این که در مرکز توجه قرار بگیرید را دارید و فقط باید راه مورد علاقه تان برای خیره کردن دیگران به خود را انتخاب کنید. البته که به شما توصیه می کنیم سعی نکنید با کارهای منفی جلب توجه کنید، قابلیت شما خیلی بیشتر از این حرف هاست!

اگر نظر ، انتقاد یا پیشنهادی در مورد این بخش از مجله بانوان صورتی‌ها دارید از طریق کامنت به ما اعلام کنید

اپلیکیشن اندروید صورتی‌ها