مجله صورتی‌ها

 
فال روزانه چهارشنبه 16 آبان

فال روزانه چهارشنبه ۱۶ آبان

فال روزانه چهارشنبه ۱۶ آبان:

فال روزانه چهارشنبه 16 آبان

در این مطلب که به صورت روزانه منتشر می شود ، فال هر روزی که در آن هستیم را به تفکیک هر ماه برای شما آماده میکنیم. در ادامه می توانید فال امروز را بخوانید.

برای اونایی که امروز تولدشونه :

‌دوست عزیزی که ۱۶ آبان به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امروز آنقدر می درخشید که هیچ چشمی نمی تواند از شما دل بکند. اطرافیان تان دوست دارند که زمان شان را در کنار شما سپری کنند. شما نیز در این روز مبارک، تنها نمانید و از هم نشینی آنها نهایت لذت را ببرید. شما تلاش های زیادی کرده اید اما در نهایت نتیجه ای که می خواسته اید را به دست نیاورده اید، امسال سالی است که باید تمام تلاش تان را به کار گیرید و خودتان را نشان دهید تا تغییری بزرگ در زندگی تان ایجاد شود. ماه بهمن زمانی است که شما نتیجه تمام این سالها را خواهید گرفت. به زودی آرامشی که به دنبالش بوده اید در زندگی تان ایجاد می شود. خدا را بابت تک تک نعمت هایی که دارید، شکر کنید.

فال روزانه

فال روزانه فروردین

فال روزانه متولدین فروردین ماه

دوست دارید که امروز همش به این طرف و آن طرف بپرید. خبری به گوش تان رسیده که از شدت خوشحالی نمی توانید یک جا بند شوید. اما احتیاط کنید زیرا از این پس هر قدمی که بر می دارید در سرنوشت زندگی شما تاثیرگذار است. گذشته را رها کرده و تنها تمرکزتان را در مسیر پیش رویتان بگذارید. امروز در مورد مسائل عاطفی خیلی با شانس نخواهد بود. اگر در کنار شریک زندگی تان باشید در هر مسئله ای اختلاف نظر خواهید داشت، پس بهتر است که امروز را تنهایی خوش بگذرانید.

فال روزانه چهارشنبه ۱۶ آبان

فال روزانه اردیبهشت

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

امروز افراد زیادی نزد شما می آیند و از شما کمک می خواهند به گونه ای که شما لیدر می شوید و دیگران دنبال شما حرکت می کنند. در این شرایط سعی کنید که خودتان باشید. اطلاعاتی که دارید را به طور دقیق در اختیار دیگران بگذارید. مطمئنا در گفتگو با آنها بر اطلاعات خودتان نیز افزوده خواهد شد. امروز عصر برای شما روز رمانتیکی خواهد بود. بنابراین بهتر است که با شریک زندگی تان قرار ملاقاتی بگذارید. اگر برای اولین بار می خواهید فردی را ملاقات کنید، زمان خوبی است. آنچه که در این دیدار بر شما خواهد گذشت، شکفت زده تان خواهد کرد.

فال روزانه خرداد

فال روزانه متولدین خرداد ماه

اعتماد به نفس تان فوران کرده و دوست دارید که دست به کاری خارق العاده بزنید. اگر چه دیگران می خواهند شما را از پیشرفت باز دارند اما به آنها توجه نکنید، به خصوص در چنین روزی. شما به تنهایی هم قادرید که هر ایده ای در سر دارید را عملی کنید، به شرطی که به خود و توانایی هایتان اعتماد داشته باشید. شخصی نظر شما را به خود جلب کرده است. بهتر است که حرف دلتان را، اگر نمی توانید رو در رو بزنید، کتبی بنویسید. مطمئنا او هم از شنیدن حرف های شما خوشحال خواهد شد.

فال روزانه تیر

فال روزانه متولدین تیر ماه

ذهن تان امروز باز است، به همین دلیل می توانید در مورد مسائل پیچیده به خوبی فکر کنید و ایده های خوبی به دست آورید. اگر چه اطلاعات زیادی در دست دارید اما بهتر است که آنها را طبقه بندی کنید زیرا همین موضوع می تواند شما را گیج کند. از شروع کردن کارهای بزرگ نترسید. بهترین سیاست برای شما این است که آرامش خود را تحت هر شرایطی حفظ کنید. اگر کار امروز را به فردا موکول کنید، از کیفیت کارتان کاسته خواهد شد، پس با یک برنامه ریزی دقیق، قدم های موفقیت آمیزتان را بردارید.

فال روزانه چهارشنبه ۱۶ آبان

فال روزانه مرداد

فال روزانه متولدین مرداد ماه

امروز سعی کنید خیلی وسط حرف این و آن نپرید. اطرافیان تان در مورد موضوعاتی بحث می کنن که بهتر است درگیر آن نشوید. به کارهای نیمه تمام خودتان برسید و به بیان دیگر سرتان در کار خودتان باشد. امروز شانس این را دارید که یک نفس عمیق و از روی آرامش در رابطه با روابط عاطفی تان بکشید. شما مشکلات زیادی را پشت سر گذاشته اید و حال با تلاش های خودتان، به نتیجه ای مطلوب رسیده اید. سعی کنید که دیگر با اشتباهات کوچک آرامش زندگی تان را از بین نبرید.

فال روزانه شهریور

فال روزانه متولدین شهریور ماه

شما امروز احساسات دو گانه‌ا‌ی دارید. از یک طرف برای شکستن قواعد منظم روزانه آمادگی دارید و سعی می‌کنید کاری کاملاً متفاوت انجام دهید. از طرف دیگر کارهای زیادی دارید که باید انجام دهید و همین مانع می‌شود کارهایی که دوست دارید را انجام دهید. به جای اینکه سعی در حل کردن این مشکل داشته باشید، می‌توانید هردو کار را انجام دهید. شما توانایی روبرو شدن با وظایفتان را دارید، اما می‌توانید بخشی از زمانتان را هم به کارهای دیگر اختصاص بدهید.

فال روزانه مهر

فال روزانه متولدین مهر ماه

مریخ منطقی به صورت مربع دور دو سیاره تصمیم شما یعنی مشتری و نپتون در حرکت است و ذهن شما را به حقایقی که خارج از قلمرو زبا ن وجود دارند باز می‌کند. این می‌تواند اگر امروز سعی کنید که در روابط خود خاص باشید کاملاً گیجتان کند چرا که حتی مفاهیم کلی هم می‌توانند دشوار بشوند. اگر به جزئیات توجه کنید باعث سرخوردگی شما می‌شود. بنابراین سعی کنید این کار را نکنید تا فردا که تمرکز شما برگردد.

فال روزانه آبان

فال روزانه متولدین آبان ماه

حالا که وجود ماه درخشان برج سرطان باعث شده اعتماد شما از این رو به آن رو شود، وقت این رسیده که در برنامه های بزرگ خود تجدید نظر کنید. به جای اینکه با شجاعتی دروغین و بدون توجه به احساسات تان کار کنید، تفکر و تعمق درونی داشته باشید و بدون اینکه وانمود کنید که می دانید واقعاً چه اتفاقاتی افتاده است، در مورد تغییر دیدگاه هایتان راجع به موضوعات اساسی با یکی از دوستانتان صحبت کنید. شاید آنها چیزی که بهش نیاز دارید را بهتان بدهند.

فال روزانه چهارشنبه ۱۶ آبان

فال روزانه آذر

فال روزانه متولدین آذر ماه

شاید امروز مجبور شوید بیشتر زحمت بکشید. اکنون وقت آن است که خواب و خیالات واهی را کنار بگذارید و پا به دنیای واقعیت ها بگذارید. از مردم بیش از حد فاصله گرفته اید، اما اکنون وقت آن رسیده که با دیگران معاشرت کنید و در جمع باشید. بخش مهمی از هر کاری مشارکت و همراهی با سایرین است.

فال روزانه دی

فال روزانه متولدین دی ماه

از تعاملات امروز می توانید برداشت های مختلفی داشته باشید. شاید به دنبال گسترش فضای ذهنی تان هستید یا این که از خودتان سوالات فلسفی می پرسید یا حتی ممکن است به فکر یک سفر دور و دراز باشید. حالا با همه ی این اوصاف چه کار می خواهید بکنید؟ آیا دوست دارید کتاب های فلسفی کانت را بخوانید یا این که بیشتر دل تان می خواهد به سفر چین بروید.

فال روزانه بهمن

فال روزانه متولدین بهمن ماه

چند مدتی است که مدام در فکر احساسات تان بودید و این که چه طور به آن ها جهت دهید. حالا دیگر این مرحله از کار به پایان رسیده و شما هم به خوبی از پس آن برآمدید. اما حالا که فعل و انفعالات کهکشانی به شما اجازه می دهد، دوست دارید که کمی هم تکانه ای تر یعنی بدون برنامه و با تصمیمات آنی عمل کنید

فال روزانه اسفند

فال روزانه متولدین اسفند ماه

امروز دوباره افکار مثبت به ذهن تان هجوم خواهند آورد. امروز با آدم های جدید آشنا خواهید شد و ارتباطات عمیقی را تجربه خواهید کرد. هفته های پیش رو بسیار برای شما مهم است. اوقات خوبی برای لذت بردن در انتظار شماست، پس بگذارید آهنگ زندگی شما را به رقص دربیاورد!

اگر نظر ، انتقاد یا پیشنهادی در مورد این بخش از مجله بانوان صورتی‌ها دارید از طریق کامنت به ما اعلام کنید

اپلیکیشن اندروید صورتی‌ها