مجله صورتی‌ها

 
فال روزانه دوشنبه 15 مرداد

فال روزانه دوشنبه ۱۵ مرداد

فال روزانه دوشنبه ۱۵ مرداد:

فال روزانه دوشنبه 15 مرداد

در این مطلب که به صورت روزانه منتشر می شود ، فال هر روزی که در آن هستیم را به تفکیک هر ماه برای شما آماده میکنیم. در ادامه می توانید فال امروز را بخوانید.

برای اونایی که امروز تولدشونه :

دوست عزیزی که ۱۵ مرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال برنامه ریزی و توانایی های مدیریتی شما در سطح بسیار بالایی قرار دارند، اما اگر حواستان را جمع نکنید حالت های متغیر و ذهن بعضا آشفته تان باعث می شود آنهایی که تحت کنترلتان قرار دارند اعتماد خود را نسبت به شما از دست بدهند. امسال شرکتی که در آن کار می کنید تغییرات بسیاری را پی رو خواهد داشت. این تغییرات برای شما بسیار سودآور خواهند بود، اما در برنامه ی روزانه تان تغییراتی را ایجاد خواهند کرد. درست است که وضعیت اقتصادیتان خوب شده است، اما باید امسال سعی کنید بیشتر از سال گذشته پس انداز کنید. امسال رژیم غذایی خود را با دقت تمام رعایت کنید و در صورت بروز هر مشکلی در وضعیت سلامتی خود به پزشک مراجعه کنید. آنهایی که در زمینه ی تجارت فعالیت دارند فرصت های خوبی برای کسب درآمد بالا در کوتاه مدت خواهند داشت. ماه های شهریور و آبان و بهمن برای شما اهمیت بسیار زیادی خواهند داشت و اتفاقی که مدت ها منتظرش بوده اید به احتمال زیاد در یکی از این ماه ها پیش خواهد آمد. آنهایی که قصد بچه دار شدن دارند همین امسال برای این کار اقدام کنند!

فال روزانه

فال روزانه فروردین

فال روزانه متولدین فروردین ماه

امروز به جای این که علامت سوال های مهمی که بالای سرتان قرار گرفته اند را خط بزنید، سوال هایی که ذهنتان را به خود درگیر کرده اند با دیگران مورد بحث قرار دهید. شاید شما فکر کنید که هیچ کس به خوبی خودتان نمی تواند برای مشکلات موجود در این دنیا راه حل پیدا کند، اما در اشتباه هستید، پس با دیگران در این مورد صحبت کنید و ببینید آنها در این مورد چه نظری دارند. امروز دوستانتان حتی اگر فقط از طریق تشویق کردن شما به دنبال کردن رویاهایتان هم که باشد، به حمایت از شما خواهند آمد. شاید فکر کنید که آنها دارند در مورد توانایی های شما اغراق می کنند و یا می خواهد دلتان را خوش کنند، اما به نفعتان است که حرف هایشان را باور کنید.
فال روزانه اردیبهشت

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

فال روزانه دوشنبه ۱۵ مرداد

امروز بال هایتان را باز کرده اید و احساس می کنید که امروز انرژی فوق العاده ای برای تغییر و تحول در خود دارد. شما اکنون این فرصت را دارید که در راه رسیدن به هر چیزی که می خواهید قدم هایی بزرگ تر از همیشه بردارید. شاید وقت آن رسیده باشد که تغییرات جدی در برنامه ها و همچنین نگرش خود ایجاد کنید. تفاوت هایی که در نگرش و عقاید شما و دیگران وجود دارند را با روی باز پذیرا باشید. وقتی به یک مسئله از زوایای مختلف نگاه کنید آن را خیلی بهتر درک خواهید کرد. با وجود این که دلتان می خواهد امروز در مورد کار به خودتان زیاد سخت نگیرید مسئولیت هایی که به عهده دارید و انتظارات دیگران شما را راحت نخواهند گذاشت.
فال روزانه خرداد

فال روزانه متولدین خرداد ماه

امروز مسائل روانی و عاطفی برایتان از اهمیت بیشتری برخوردار هستند و ذهنتان را بیشتر به خود مشغول می کنند. سعی نکنید مشکلات را موشکافی کنید، زیرا این کار تنها باعث بیشتر شدن و پیچیده تر آنها خواهد شد. درگیر جزئیات نشوید و با آنها به عنوان یک چیز کلی روبرو شوید. امروز شاید در خیالتان فکر کنید که بودن در کنار دوستان صمیمی باعث خواهد شد که حالتان بهتر شود، اما وقتی در کناران هستید خواهید دید که همچنان بیقرار هستید. شاید بهتر باشد برای رهایی از این حالت فعالیت هایی را در برنامه ی امروز خود جای دهید که ماجراجویی و شور و هیجان بیشتری را در بر می گیرند، مثلا ورزش کردن!
فال روزانه تیر

فال روزانه متولدین تیر ماه

امروز وقتی دارید با جدیت تمام تلاش می کنید که به اوضاع سر و سامان بدهید و همه چیز را در حالت تعادل نگه دارید، فراموش نکنید که از وقتتان لذت هم ببرید و کمی هم خوش بگذرانید. احساس خوشحالی، به ویژه در چنین روزی، یکی از عناصر مهم زندگی است. هر چقدر انرژی مثبت بیشتری داشته باشید راحت تر خواهید توانست با موقعیت هایی که در برابرتان قرار می گیرند روبرو شوید. یک لبخند ساده می تواند شما را از هر دری که بخواهید عبور دهد. دلتان می خواهد راه پنهانی که آتش عشق و صمیمیت را در رابطه تان افروخته خواهد نمود پیدا کنید، اما متاسفانه نقشه ای برای این کار وجود ندارد و خودتان باید راهتان را پیدا کنید.

فال روزانه دوشنبه ۱۵ مرداد

فال روزانه مرداد

فال روزانه متولدین مرداد ماه

افرادی در محیط بیرون برای شما نقشه‌هایی را در سر می‌پرورانند که نقشه‌های خوبی به نظر نمی‌رسد، با احتیاط بیشتری رفتار کنید زیرا ممکن است مال، سلامتی، خانواده تان یا… به نحوی آسیب ببینند. هیجانات درونی تان را کنترل کنید، هر صحبتی را در هر مکانی مطرح نسازید زیرا در غیر این صورت دشمنان زیادی را برای خودتان ترتیب خواهید داد.

فال روزانه شهریور

فال روزانه متولدین شهریور ماه

ممکن است شخصی از اطرافیان شما شخصیت واقعی خود را نشان ندهد یا حداقل این طور به نظر می‌رسد. ذهن شما بدنبال کشف چیزهایی است که نمی‌دانید. شاید به سرانجام کارهایی می‌اندیشید که دیگران برضد شما انجام می‌دهند. این لزوما یک بیماری روحی روانی نیست و به آن بدی هم که شما فکر می‌کنید به نظر نمی‌رسد. حتی با بهترین مقاصد نیز ممکن است امروز واقعیتات تبدیل به مجموعه‌ای از پیچیدگی‌ها شود. خوشبختانه شما قادر هستید که با کمی‌تمرکز به کارهایتان سروسامان دهید.
فال روزانه مهر

فال روزانه متولدین مهر ماه

امروز با وجود اینکه افراد دیگر فکر می کنند که شما خیلی به خودتان اطمینان دارید، اما در حقیقت شما با چهره بی تفاوتی که به خود گرفته اید قصد پنهان کردن ضعف های خود را دارید. عجیب اینکه عنوان کردن شک هایی که به خودتان دارید بیشتر از پنهان کردنشان قدرت شخصیتی شما را بالا می برد. حتی اگر دیگران گوش شنوا ندارند، از صحبت کردن در مورد حقیقت نهراسید. در نهایت اگر شما نسبت به احساس خود صادق باشید، نگرش شما نسبت به جهان بیرون قدرتمندتر خواهد شد.

فال روزانه آبان

فال روزانه متولدین آبان ماه

شما می‌توانید بدون اینکه تلاش زیادی برای پنهان کردن احساسات تان کنید این کار را براحتی انجام دهید و احساسات خود را در دل تان نگه دارید. شما حتی نیازی ندارید که لباس مبدل یا ماسک بر چهره بگذارید. هر طور که شما خودتان را ببینید،‌ دیگران نیز همانطور شما را خواهند دید. شما مشغولتر و گرفتارتر از همیشه به نظر می‌رسید و این به شما کمک می‌کند تا کار اضافی انجام ندهید. به جای اینکه هاله‌ای از خیالات واهی در اطراف خود ایجاد کنید، حد و مرزی برای خود ایجاد کنید و آن را به دیگران منتقل کنید؛ برایشان توضیح دهید که چه کاری را می‌توانید انجام دهید و چه کاری را نمی‌توانید

فال هر روز – فال روزانه دوشنبه ۱۵ مرداد

فال روزانه آذر

فال روزانه متولدین آذر ماه

باوجود اینکه شما در مورد مسائل عشقی همیشه اهل عمل بوده‌اید، ولی اکنون دوست دارید کمی در محیط‌های هیجان‌انگیز قرار بگیرید. خوشبختانه ذهن شما بیشتر تجربی عمل کرده است و شما همیشه از سیر و سفر کردن در سرزمین رویاها لذت برده‌اید. اما نباید زیاد هم ریسک بکنید، رویاهای شما تحقق نمی‌یابند، مگر اینکه شما اطمینان حاصل کنید مسیری که در پیش گرفته‌اید واقعاً همان چیزی است که می‌خواسته‌اید
فال روزانه دی

فال روزانه متولدین دی ماه

امروز شما نیاز دارید که با دوستان نزدیک و یا خانواده‌تان در مورد احساسات خود صحبت کنید و البته این کار کار راحتی نیست. ماه در چهارمین خانه خصوصی شما مربوط به اصول زندگی قرار دارد و شما درحالیکه در منزل به سر می‌برید هم احساس امنیت و هم رضایت می کنید. لازم نیست تمام دنیا را فتح کنید!! فقط باید بدانید روشی که به واسطه آن در مورد نقاط ضعف خود با دیگران تبادل نظر می‌کنید می‌تواند دعوتی برای رابطه‌ای عاشقانه باشد
فال روزانه بهمن

فال روزانه متولدین بهمن ماه

روابط اجتماعی امروز شما می تواند روی آینده ی تان اثر داشته باشد. اکنون دوستان و اطرافیان تشویق تان می کنند که محدودیت ها را کنار بزنید و یک کار جدید را شروع کنید. جالب است که بدانید امروز مهم نیست که آیا می توانید رویاهای تان را به واقعیت تبدیل کنید یا نه. هیجان انگیز است که می بینید افکارتان آزادانه به این سو و آن سو می روند و فرصت های آینده را پیش چشمان تان قرار می دهند. امروز بهتر است به رویاهای تان بپردازید و واقگی کردن آن ها را به روز دیگری موکول کنید.

فال روزانه اسفند

فال روزانه متولدین اسفند ماه

اکنون در ذهن تان در حال مجسم کردن همه ی فرصت هایی هستید که می توانید در آینده به دست آورید. جزییات نقشه های تان را باید با دقت برنامه ریزی کنید. می خواهید کاری کنید که توانایی های تان را به همه نشان دهید. بزرگ فکر کنید، اما به شرط این که نقشه های تان را به تدریج پیش ببرید.

اگر نظر ، انتقاد یا پیشنهادی در مورد این بخش از مجله دخترانه صورتی‌ها دارید از طریق کامنت به ما اعلام کنید

اپلیکیشن اندروید صورتی‌ها