مجله صورتی‌ها

 
فال روزانه شنبه 26 آبان

فال روزانه شنبه ۲۶ آبان

فال روزانه شنبه ۲۶ آبان:

فال روزانه شنبه 26 آبان

در این مطلب که به صورت روزانه منتشر می شود ، فال هر روزی که در آن هستیم را به تفکیک هر ماه برای شما آماده میکنیم. در ادامه می توانید فال امروز را بخوانید.

برای اونایی که امروز تولدشونه :

دوست عزیزی که ۲۶ آبان به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی مستقل، خلاق، با اعتماد به نفس، عملگرا و منظم هستید. شما بسیار جاه طلب هستید و آرزوی رسیدن به اوج ثروت و شهرت را دارید، اما بهتر است مواظب باشید در این راه نسبت به دیگران و نظراتشان بی تفاوت نباشید. امسال منافع اقتصادی زیادی از منابع مختلف به دستتان خواهند رسید، اما تردیدی که نسبت به شریک خود دارید تمام مدت همچون ابر سیاهی بالای سرتان شما را آزار خواهد داد. اگر نمی خواهید تمام سال ذهنتان درگیر این موضوع باشد بهتر است تکلیف خودتان را روشن کنید. مواظب باشید به کسی بیش از لیاقتش اعتماد نکنید. مدیریت زمان و داشتن برنامه ریزی در راه رسیدن به اهدافتان از اهمیت بسیاری برخوردار است. شما امسال در اجتماع بسیار فعال هستید و در مهمان ها و مراسم ها و فعالیت های اجتماعی مختلفی شرکت خواهید کرد. اگر هنوز مجرد هستید این میزان از فعالیت های اجتماعی به احتمال زیاد شریک راهتان را سر راهتان قرار خواهد داد. اگر هم پیش از این نیمه ی دیگر خود را یافته اید امسال فرصت ازدواج برای شما فراهم خواهد شد. مواظب باشید با بیش از اندازه وقت گذاشتن برای کارتان خانواده تان را از خود نرنجانید.

فال روزانه

فال روزانه فروردین

فال روزانه متولدین فروردین ماه

احتمالا امروز می‌خواهید تا فرصت از دست نرفته به هدف بزنید، اما ممکن است قبل از اینکه به مقصودتان برسید از پا بیفتید. چند ساعت اول صبح را زیاد کار نکنید، برای اینکه ممکن است همین چند ساعت انرژی تان تحلیل رود. بهترین کار این است که آهسته و پیوسته حرکت کنید، حتی اگر باز هم خسته شدید، تا بعد از ظهر احتمالاً موج تازه‌ای از انرژی وارد زندگی تان می‌شود.

فال روزانه شنبه ۲۶ آبان

فال روزانه اردیبهشت

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

هم اکنون که شما احساس خیلی خوبی دارید، حتی اگر حرکتی رو به جلو نداشته باشید، باز هم قادر نخواهید بود دست از کار کردن بردارید. تلاش‌های شما برای اینکه دیگران را سر جای خود نگه دارید دیگر مثمرثمر واقع نخواهد شد. درنهایت همه انسانها می‌خواهند چیزهای جدید را تجربه کنند، پس مانع پیشرفت خود و دیگران نشوید.

فال روزانه خرداد

فال روزانه متولدین خرداد ماه

شما فکر می‌کنید که دیگر وقتی برایتان باقی نمانده است، اما هنوز کارهای خیلی زیادی دارید که انجام نداده‌اید. اما این قضیه در مورد کارهایی که تمام کرده‌اید صدق نمی‌کند، بلکه در مورد کارهایی است که تازه شروع کرده‌اید و یا قرار است انجامشان دهید. از نگاه کردن به گذشته بپرهیزید؛ شما الان نمی‌توانید گذشته را تغییر دهید. در عوض به دور و بر خود و زمان حال توجه کنید. از همین امروز کار شما شروع می‌شود.

فال روزانه تیر

فال روزانه متولدین تیر ماه

امروز صبح قدرت تخیل شما خیلی قوی می‌شود و باید سعی کنید با مهارت تمام آن را تعقیب کنید. پس عجله کنید، برای اینکه این قدرت‌های خلاقانه تا عصر که ماه وارد نشانه تان می‌شود دوام نخواهند آورد. خوشبختانه اگر شما نتوانید هر کاری را همین حالا به پایان برسانید، فردا فرصت دیگری خواهید داشت.

فال روزانه شنبه ۲۶ آبان

فال روزانه مرداد

فال روزانه متولدین مرداد ماه

شما امروز خیلی عجیب شده‌اید! هرچقدر کمه روز جلو می‌رود شما کمتر به دنبال تفریح و لذت بردن می‌روید. امروز شاید ابتدا خیلی فعال و پرانرژی ظاهر شوید، اما بهتر است کمی‌از فعالیت‌تان کم کنید، بدین وسیله می‌توانید بخشی از انرژی تان را برای وقتی که می‌خواهید تفریح کنید ذخیره نمایید.

فال روزانه شهریور

فال روزانه متولدین شهریور ماه

با وجود اینکه شما حرفهای خیلی مهمی برای گفتن دارید، اما بهترین کار این است که آنها را خیلی بزرگ جلوه ندهید. بهتر است که در مورد بعضی از مسائل با احترام و توجه خاصی صحبت بشود، و وقتی رازهای وجود شما و مکنونات قلبی‌تان آشکار می‌شود، نیازی نیست که از بالای یک کوه فریاد بزنید. فراموش نکید که اکنون اگر شما به نرمی و آرام صحبت کنید حرفهایتان تأثیر بیشتری خواهد گذاشت.
فال روزانه مهر

فال روزانه متولدین مهر ماه

در تفکرات‌تان شما وارد جزیره ای شده اید که در وسط دریا قرار دارد و از هیچ سمت و سویی به جایی راه ندارد و شما در این راه تنها هستید. اما تمام این تفکرات زائده ذهن شما است، شما در حال حاضر در بهترین موقعیت قرار دارید فقط کافی است که دست خود را کمی‌جلو برده، خوشبختی و موفقیت‌های واقعی را لمس کنید. زیرا بر عکس تفکری که بر ذهن شما مسلط شده است، شما فردی هستید که اگر بخواهید به راحتی بر افکار خود کنترل و نظارت دارید.
فال روزانه آبان

فال روزانه متولدین آبان ماه

ممکن است امروز روز ترقی و پیشرفت شما نباشد، مخصوصا اگر شخصی از نزدیکان تان چیزی از شما بخواهد که شما قادر نباشید درخواست او را انجام دهید. این تقاضاها ممکن است به خاطر وابستگی شخصیتی که شمادارید یک درگیری شدید ایجاد کند که هیچ برنده‌ای هم نداشته باشد. به جای اینکه تلاش کنید تا یک موقعیت حل نشدنی را تعمیر کنید، قواعد بازی را عوض کنید. تنها هدف واقعی که شما نیاز دارید این است که به سخنانی که دیگران می‌گویند خوب گوش کنید. استدلال‌هایتان را برای وقت دیگری نگاه دارید

فال روزانه شنبه ۲۶ آبان

فال روزانه آذر

فال روزانه متولدین آذر ماه

امروز روز تعطیلی شماست حتی اگر کاری برای انجام دادن داشته باشید اما دنبال راهی هستید که دوستان تان را نیز درگیر کار کنید. خوشبختانه شما این کار را آنقدر خوب انجام می‌دهید که برای دیگران خوشایند به نظر می‌رسد و از رهبری شما استقبال می‌کنند. واقعا مهم نیست که چه کاری انجام می‌دهید؛ این کار یک همدلی تقسیم شده است که امروز را تبدیل به یک روز به یاد ماندنی می‌کند.
فال روزانه دی

فال روزانه متولدین دی ماه

ممکن است امروز در حالی که نشسته‌اید و برای آینده‌تان برنامه ریزی می‌کنید به نظر برسد که دچار گوشه گیری و انزوا شده‌اید. کاری را انجام دهید که که شما را کمک کند که به ذات خود برسید، مانند دعا کردن،‌ قدم زدن در طبیعت یا گوش کردن به یک موسیقی الهام بخش. اما برای اینکه به دیگران توضیح دهید که مشغول چه کاری هستید از راه خود خارج نشوید. این توصیه‌ای برای رسیدن به موفقیت نیست، بلکه درباره پرورش روح است.

فال روزانه بهمن

فال روزانه متولدین بهمن ماه

خواب های شب گذشته تان شما را چنان به خود مشغول می کنند که صبح دلتان نمی خواهد از خواب بیدار شوید و دوست دارید ببینید آخر این رویاها به کجا ختم خواهد شد. به آنچه دیده اید خوب فکر کنید و ببینید چه ارتباطی با واقعیت می تواند داشته باشد. شاید بتوانید از این راه به اطلاعات جدیدی در مورد وضعیت روحی و روانی خود که از آن بی خبر بوده اید پی ببرید. امروز شما بسیار احساساتی و رمانتیک شده اید و دلتان می خواهد ساعاتی را با عشقتان خلوت کنید. شاید در طول روز این فرصت براتان فراهم نشود، اما شب را حتما سعی کنید با همسرتان تنها باشید و احساسات خود را بیان کرده و به روابط زناشوییتان هم رسیدگی کنید.

فال روزانه اسفند

فال روزانه متولدین اسفند ماه

فعالیت های اجتماعی امروز وقت زیادی از شما خواهند گرفت. البته خودتان هم از این وضع کاملا راضی هستید و از این که با دوستانتان، مخصوصا آنهایی که برای مدتی از آنها بیخبر بوده اید، در تماس باشید لذت می برید. شما مکالمات جالبی با هم خواهید داشت و شاید حتی در خلال صحبت هایتان به موضوع جدیدی علاقمند شوید. امروز دیداری که با عشقتان خواهید داشت سرشار از احساسات خواهد بود و در مقابل هم واکنشی که انتظار دارید را از او دریافت خواهید کرد. به طور کلی امروز روز خوبی برای شما خواهد بود، اما باید مواظب باشید خودتان را زیاد خسته نکنید، چون فردا هم کارهای زیادی برای انجام دادن خواهید داشت.

اگر نظر ، انتقاد یا پیشنهادی در مورد این بخش از مجله بانوان صورتی‌ها دارید از طریق کامنت به ما اعلام کنید

اپلیکیشن اندروید صورتی‌ها