مجله صورتی‌ها

 
فال روزانه شنبه 20 بهمن

فال روزانه شنبه ۲۰ بهمن

فال روزانه شنبه ۲۰ بهمن:

فال روزانه شنبه 20 بهمن

در این مطلب که به صورت روزانه منتشر می شود ، فال هر روزی که در آن هستیم را به تفکیک هر ماه برای شما آماده میکنیم. در ادامه می توانید فال امروز را بخوانید.

برای اونایی که امروز تولدشونه :

دوست عزیزی که ۲۰ بهمن به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی مقتدر، عملگرا، منظم، هوشیار و اجتماعی هستید. شما عاشق ماجراجویی هستید و از پذیرش چالش های جدید لذت می برید، اما باید به بی قراری ها و حسادت های گاه و بیگاه خود غلبه کنید. امسال در زمینه ی حرفه ای موفقیت ها و پاداش های بسیاری را تجربه خواهید کرد. در برابر به دست آوردن این موفقیت ها خودتان هم به خود پاداش داده و پول و زمان زیادی را به تفریح و رفاه خود اختصاص خواهید داد. درآمد شما افزایش پیدا خواهد کرد و در نتیجه ای این افزایش درآمد برخی سرمایه گذاری های بلند مدت انجام خواهید داد. امسال روابط عاطفی شما پیشرفت قابل توجهی خواهند داشت و درک بهتری از عشق خود پیدا خواهید کرد و از هر لحظه از زمانی که در کنار هم می گذرانید لذت خواهید برد. نگرانی هایی در مورد وضعیت سلامت والدین خود خواهید داشت، اما خطر خاصی آنها را تهدید نخواهد کرد. در اواخر سال از لحاظ معنوی حال بهتری خواهید داشت و این معنویت باعث خواهد شد از فشار کاری و استرسی که به شما وارد می شود کاسته شود. اردیبهشت، مرداد و بهمن مهم ترین ماه های سالی که پیش رو دارید خواهند بود.

فال روزانه

فال روزانه فروردین

فال روزانه متولدین فروردین ماه

امروز به نظر می رسد که هر کس مشغول لذت بردن از زندگی اش است، اما به نظر می رسد که شما در تنگنا گیر افتاده اید. اگرچه این موقعیت ممکن است دارای پیچیدگی های نامحسوسی باشد، اما شما باید بین تغییر و ماندن در موقعیت کنونی یکی را انتخاب کنید. اگرچه نشانه ها حاکی از روند رو به رشد مسایل دارد، اما برای شما سخت است که از آن وضعیت نجات یابید. به یاد داشته باشید که لازم نیست زندگی تان را خراب کنید؛ فقط با گام های کوچک اما پی در پی رو به جلو حرکت کنید.

فال روزانه شنبه ۲۰ بهمن

فال روزانه اردیبهشت

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

شما امروز نسبت به فردی که خوب از توانایی‌هایش استفاده می‌کند، برداشت اشتباهی دارید. بنابراین وظایفتان را در خانه انجام بدهید و قبل از اینکه فقط ارزش ظاهری کلمات را درک کنید به دنبال فهمیدن حقیقت باشید. اگر شما پول و وقتتان را برای موضوعی صرف کرده‌اید که اکنون می‌دانید نقشه‌ای بیش نبوده است، افراد دیگر را به خاطر آن سرزنش نکنید. بخشی از وجود شما حالا می‌خواهد آنچه را که می‌گویید باور کند، بنابراین با تقلید کورکورانه از یک راهنما خودتان را به دردسر نیندازید.

فال روزانه خرداد

فال روزانه متولدین خرداد ماه

شما امروز وقتی وارد بحثی می‌شوید که همیشه مثل طاعون ازش فراری بودید خودتان هم شگفت زده خواهید شد. شاید شما دوست دارید بحثی راجع به سیاست و یا راجع به ارتباط بین مذهب و حکومت را آغاز کنید. اگر بحث بالا گرفت، فقط به خاطر اینکه یک بار مورد بی‌اعتنایی قرار گرفتید عقب نشینی نکنید.

فال روزانه تیر

فال روزانه متولدین تیر ماه

ممکن است شما امروز احساس کنید اگر زمان را نگه دارید، با کمی انعطاف پذیری می توانید دیگران را تشویق کنید که طبق روش شما عمل کنند. در عوض، شما نیاز دارید که خودتان را سازگار با آنها کنید حتی اگر تغییر کردن روز شما برایتان دشوار باشد. خودتان را آماده کنید که اگر فرشته نگهبان شما سر رسید و خواست به شما یاری رساند بله بگویید. اجازه ندهید که غرور شما مانع رسیدن شما به موفقیت شود.

فال روزانه شنبه ۲۰ بهمن

فال روزانه مرداد

فال روزانه متولدین مرداد ماه

رویدادهای غیر منتظره ای که در محل کار اتفاق افتاده است شما را نسبت به آینده تان بیمناک کرده است، اما اگر شما تازگیها سخت کار کرده باشید نباید در مورد این موضوع نگران باشید. حتی اگر شما در تنگنا قرار گرفته اید، تغییراتی که شما آرزویش را داشته اید بدون هیچ پافشاری کردنی اتفاق خواهد افتاد. وقتتان را با فکر کردن به اینکه چه کاری درست است تلف نکنید؛ حتی اگر این تحولات دقیقاً به شکلی که شما تصور می کرده اید نیستند فقط خودتان را با آنها وفق بدهید.

فال روزانه شهریور

فال روزانه متولدین شهریور ماه

امروز شما به هیچ وجه برای در پیش گرفتن ساده ترین راه های ممکن وسوسه نمی شوید. درست است که همه ی ما گاهی وسوسه می شویم این راه را در پیش گرفته و خودمان را راحت کنیم ، اما شما از آن دسته آدم هایی نیستید که به راحتی تسلیم این وسوسه ها می شوند، به ویژه امروز که شرایط کیهانی موجود قدرت لازم برای در پیش گرفتن بهترین راه ممکن را در اختیار شما قرار داده اند و می توانید با تمام توان خود گام های لازم برای رسیدن به مقصد را یکی یکی بردارید و طولانی بودن راه به هیچ وجه باعث نخواهد شد که از میدان به در شوید. اگر همراهانتان سعی کردند شما را قانع کنند که خودتان را با این کار خسته نکنید، موضع خود را حفظ کنید و تسلیم نشوید.

فال روزانه مهر

فال روزانه متولدین مهر ماه

امروز عمل گرایی و داشتن برنامه برای انجام کارهایتان به شما کمک زیادی خواهد کرد. شما در زمان بسیار خوبی برای مورد بررسی قرار دادن وضعیت مالی خود قرار دارید. آیا در موقعیتی قرار دارید که دلتان می خواسته است؟ آیا برای ادامه راهتان برنامه ای در سر دارید؟ آیا به اندازه ی کافی پول و منابع مادی دراختیار دارید؟ به جواب این سؤال ها خوب فکر کنید و با خودتان صادق باشید. به این فکر کنید که چطور می توانید وضعیت فعلی خود را بهبود ببخشید و برای آینده ی خود برنامه ریزی کنید. می توانید در این راه با افراد موفقی که مورد اعتمادتان هم هستند مشورت کرده و در انتخاب راه درست از آنها راهنمایی بگیرید. البته فراموش نکنید که تصمیم گیرنده نهایی خودتان باشید.

فال روزانه آبان

فال روزانه متولدین آبان ماه

امروز برای تصمیم گیری در مورد مسائل مختلف فرصت بسیار خوبی خواهد بود. وقتی پای تصمیم گیری در مورد مسائل مهم و جدی در میان باشد، شما گاهی دچار تردید می شوید و روند انتخاب و تصمیم گیریتان بیش از اندازه طول می کشد. از انرژی فوق العاده ای که شرایط کیهانی فعلی در اختیارتان قرار داده است استفاده کنید و لیستی از مسائل مختلفی که در زمینه های حرفه ای، شخصی و عاطفی باید در مورد آنها تصمیم گیری کنید برای خود تهیه نمایید و سپس یکی یکی آنها را مورد برسی قرار داده و تصمیم خود را در موردشان بگیرید. از این که اشتباه کنید و بعدا از انتخاب خود پشیمان شوید هم هیچ هراسی به دلتان راه ندهید.

فال روزانه شنبه ۲۰ بهمن

فال روزانه آذر

فال روزانه متولدین آذر ماه

امروز روز فوق العاده ای برای عملی کردن برخی از ایده هایی که مدتی است در سرتان می چرخند و ذهنتان را به خود مشغول کرده اند خواهد بود. شجاعتی که برای برداشتن این گام های ریسک آمیز نیاز دارید را امروز با توجه به شرایط کیهانی فعلی در اختیار دارید. تنها کاری که لازم است انجام دهید به کار گرفتن توانایی ها موقعیت هایتان است. اگر افکارتان آشفته و در هم و برهم هستند کمی وقت گذاشته و ایده هایتان را روی کاعذ پیاده کنید و سر حوصله به آنها فکر کنید و ببینید چه قدم هایی در راه تحقق بخشیدن به این ایده ها باید بردارید؛ اما وقت خود را بیش از اندازه هم در این مرحله هدر ندهید و اجازه ندهید ترس و عدم اعتماد به نفس جلویتان را بگیرد.

 

فال روزانه دی

فال روزانه متولدین دی ماه

سمبل ماه تولد شما بزکوهی است و یک بزکوهی هرچقدر که راه سخت و ناهموار شود هم از میدان نبرد خارج نمی شود و راه خود را با جدیت بیشتری ادامه می دهد. انگار هرچقدر راه سخت تر می شود و موانع بزرگتر می شوند، قدرت و توان شما هم بیشتر می شود و انگیزه تان برای رسیدن به مقصد افزایش می یابد. شاید دیگران با سخت تر شدن اوضاع اهداف خود را مورد بازبینی قرار داده و حتی تغییر دهند و با آنچه که هست کنار بیایند، اما شما بالاخره راهی برای رسیدن به قله پیدا خوهید کرد و تسلیم شدن هرگز جزء گزینه هایتان نیست. امروز هم با همین جدیت به سوی اهداف خود گام بردارید و نگذارید حرف ها و قضاوت های دیگران نظرتان را تغییر دهند.

 

فال روزانه بهمن

فال روزانه متولدین بهمن ماه

امروز به حل مشکلی که بین دو نفر از اطرافیانتان پیش آمده و به بحث و شاید حتی درگیری بین آنها منجر شده است فکر می کنید. بهتر است مواظب باشید، چون اگر احتیاط نکنید ناگهان خواهید دید که خودتان هم درگیر این بحث و جدال شده اید. اگر دیدید به این مرحله رسیده اید عاقلانه ترین کار این است که خیلی آرام خودتان را از این میدان جنگ کنار بکشید، چون در غیر این صورت یکی از این دو طرف در نهایت از دست شما ناراحت خواهد شد و از آنجایی که هر دوی آنها برایتان عزیز هستند اصلا از بروز چنین حالتی خوشحال نخواهید شد. سر خودتان را با کارهای مهم تری که برای انجام دادن دارید گرم نگه دارید و روز تعطیل خودتان را خراب نکنید.

فال روزانه اسفند

فال روزانه متولدین اسفند ماه

امروز شما خیلی پرانرژی و سر حال هستید و این فرصت بسیار خوبی در اختیارتان قرار خواهد داد تا خانه تان را یک نظافت درست و حسابی کرده و به همه گوشه و کنارهای آن نظم ببخشید. حتی آن کمدهایی که از باز کردنشان وحشت دارید، انباری داخل پارکینگ و یا هر جای دیگری که از نظافت آن وحشت دارید هم امروز خیلی راحت تمیز و مرتب خواهند شد. شاید در ابتدا نسبت به شروع این کار کمی تنبلی کنید، اما همین که دست به کار شوید و موتورتان گرم شود دیگر هیچ چیزی جلویتان را نخواهد گرفت. به این فکر کنید که وقتی کارهایتان تمام شده اند و دارید با خیال راحت یک فنجان چای گرم می نوشید چه حال خوبی خواهید داشت!

اگر نظر ، انتقاد یا پیشنهادی در مورد این بخش از مجله بانوان صورتی‌ها دارید از طریق کامنت به ما اعلام کنید

اپلیکیشن اندروید صورتی‌ها