خرید عطر و ادکلن اورجینال
عکس دروازه بهشت

دروازه بهشت چین، نزدیک‌ترین زمین به خداوند

صورتی‌ها: در چین در بالای کوهی اثر طبیعی وجود دارد که به مانند یک دروازه است. این دروازه را مردم چین دروازه بهشت نام‌گذاری کرده‌اند و می‌گویند کسی که به بالای دروازه برسد منظره‌ای وصف ناپذیر را مشاهده خواهد کرد. در این مطلب قصد داریم این اثر طبیعی را به صورت کامل به شما معرفی کرده و گالری از عکس‌های آن را نمایش دهیم. پیشنهاد می‌کنیم حتما گالری عکس دروازه بهشت چین را مشاهده کنید.

 

معرفی دروازه بهشت چین

عکس دروازه بهشت چین

دروازه بهشت، در کوه تیانمن واقع شده و برای رسیدن به آن، باید مسیرها و صخره‌هایی را طی کرده، و پس از ۹۹۹ گام به محل مورد نظر رسید.گفته شده است هنگامی که شما به بالا برسید، نمایش فراموش نشدنی را تجربه خواهید کرد.

همانطور که گفتیم دروازه بهشت در کوه تیانمن واقع شده است که در نزدیکی Zhangjiajie، استان هونان قرار دارد. در بالای این کوه یک غار سنگی طبیعی وجود دارد که مانند یک کمان شکل گرفته و منظره‌ی بی‌نظیری ایجاد می‌کند.سوراخ این صخره در حقیقت مشرف به منظره‌ای است که چینی‌ها آن را “نزدیکترین زمین به خداوند” می‌دانند. اگر کسی نخواهد همه این مسیر را پیاده برود، می‌تواند از انواع ماشین‌ها برای رفتن به بالا کمک بگیرد.

البته کمتر کسی از وسایل نقلیه برای بالا رفتن استفاده می‌کند زیرا خود مسیر رسیدن به دروازه بسیار زیبا است و همه از مناظر اطراف لذت می‌برند. اگر به کشور چین سفر کردید حتما دیدن این دروازه را در اولویت خود قرار دهید.

در ادامه گالری از عکس دروازه بهشت چین را مشاهده خواهید نمود:

عکس دروازه بهشت چین

عکس دروازه بهشت چین

دروازه بهشت چین

دروازه بهشت چین

دروازه ی بهشت در چین

دروازه ی بهشت در چین

عکسهای دروازه بهشت چین

عکسهای دروازه بهشت چین

دروازه بهشت چین

دروازه بهشت چین

تصویر دروازه بهشت چین

عکس دروازه بهشت چین

عکس دروازه بهشت چین از نمای پایین

عکس دروازه بهشت

ممنون که با این مطلب همراه ما بودید، لطفا نظرتان را راجع به این مطلب از مجموعه سفر و گردشگری بیان کنید ♥