عکس‌های جدید مصطفی زمانی به همراه بیوگرافی

عکس های مصطفی زمانی

صورتی‌ها: مصطفی زمانی بازیگر تلویزیون و سینما که سال ۱۳۶۱ در شهر فریدون کنار متولد شد. بدون شک همه‌ی ما مصطفی زمانی را از سریال یوسف پیامبر به خاطر داریم. او با بازی در نقش حضرت یوسف (ع) در مجموعه‌ی یوسف پیامبر فرج‌الله سلحشور (۱۳۸۳) وارد عرصه‌ی بازیگری شد. در این بخش از گالری عکس های بازیگران عکس های مصطفی زمانی را خدمت علاقه‌مندان به این بازیگر و حوزه‌ی سینما آماده کرده‌ایم.

عکس های مصطفی زمانی

عکس های مصطفی زمانی

مصطفی زمانی ۳۰ خرداد ۱۳۶۱ در فریدون‌کنار از پدری مازندرانی و مادری گیلانی متولد شد. مصطفی فرزند سوم خانواده است. او سه برادر به نا نام‌های محمدعلی، محمدحسین، مجتبی و یک خواهر به نام معصومه دارد. کودکی مصطفی تا ۷ سالگی در شهرستان آمل گذشت و مابقی آن در فریدون‌کنار. مصطفی زمانی پس از آن در جوانی خانه و خانواده را ترک کرد و به پایتخت آمد. بازیگر نقش حضرت یوسف، لیسانس مدیریت صنعتی دارد و مقطع فوق‌لیسانس را هم در رشته مدیریت تکنولوژی در دانشگاه آزاد اسلامی گذرانده است. قبل از بازیگر شدن هم مدتی به‌عنوان حسابدار در یک شرکت کوچک مشغول به کار بوده است.

عکس های مصطفی زمانی

مصطفی زمانی می‌گفت: هیچ‌گاه به بازیگر شدن فکر نمی‌کردم و حتی نسبت به بازیگران زیادی که به شهرمان می‌آمدند، بی‌تفاوت بودم . برای گرفتن عکس و امضا و این‌جوری چیزها نمی‌رفتم. البته گاهی در رؤیاهایش به شهرت فکر کرده است. به‌هرحال نوعی شیطنت و استعداد ذاتی در او بود که به سمت بازیگری کشیده شد. او در کودکی علاقه زیادی به تقلید صدای مردم داشته و نقش‌هایی در نمایش‌های مدرسه بازی کرده است. اما بعد از تماشای بازی محمدرضا فروتن در فیلم سینمای قرمز بود که به بازیگری علاقه‌مند شد. آن فیلم و بخصوص کاراکتر فروتن تأثیر زیادی بر روی نگرش مصطفی زمانی نسبت به سینما و بازیگری گذاشت. پس از آن ‌هم در دانشگاه بازی در تئاتر را آغاز کرد. اما همچنان هیچ‌چیز جدی نبود تا اینکه او توسط یکی از دوستانش متوجه یک آگهی در روزنامه شد.

عکس های مصطفی زمانی
مصطفی زمانی از طریق همان آگهی متوجه شد برای سریال «یوسف پیامبر» به دنبال بازیگر می‌گردند و در تست شرکت کرد. ابتدا هیچ شانسی برای خود قائل بود. حتی استرس روز اول تست باعث شد تا دیالوگ‌ها از یادش برود. سعی کرد در این مدت مطالعاتی هم در مورد حضرت یوسف داشت باشد تا روز دوم با توپ پرتر در آزمون شرکت کند. او سربلند از تست دوم بیرون آمد و قراردادی ۶ ماهه امضا کرد. جالب اینجاست که در قراردادش قید شده بود که اگر بازیگری با چهره مناسب‌تر پیدا کرند، او از پروژه کنار رود. به‌هرحال فرج‌الله سلحشور و تیمش گزینه‌ای بهتر از مصطفی زمانی پیدا نکردند و مجموعه تلویزیونی «یوسف پیامبر» در سال ۱۳۸۷ از شبکه یک سیما پخش شد. مجموعه‌ای که به یکی از پرهزینه‌ترین و همین‌طور پرطرفدارترین مجموعه‌های ایرانی تبدیل شد. نام مصطفی زمانی هم ‌به‌اندازه خود سریال مطرح شد و بر سر زبان‌ها افتاد. اما همه‌چیز به همین آسانی‌ها نصیب زمانی جوان نشد. او برای ایفای بهتر این نقش دوره‌های فشرده سوارکاری، بدن‌سازی و بازیگری را گذراند. زمانی حتی ۲ بار به خاطر فشارهای حاکم بر فضای کار و بر خود شخص او ۲ بار تا پای انصراف هم رفت. او می‌گوید دوره میان امضای قرارداد و اولین حضورش جلوی دوربین، سخت‌ترین دوران زندگی‌اش بوده است. مصطفی زمانی در مدت حضورش در آن پروژه اجازه همکاری با اثر دیگری را نداشت و کارهای شاخصی ازجمله «قلب یخی» را رد کرد. بعد از پخش اثر هم انتقادات زیادی به جانبش روانه شد. خیلی‌ها او را بازیگر شانس خواند. خیلی‌ها زیبایی چهره‌اش را دلیل انتخابش برای این نقش دانستند. جالب است بدانید مصطفی زمانی از بین ۳۰۰۰ داوطلب برای ایفای نقش حضرت یوسف برگزیده شد که در میان آن‌ها داوطلبانی غیر ایرانی هم دیده می‌شد. ما مصطفی زمانی را با گریمی سنگین و هیبتی متفاوت به نسبت چهره واقعی‌اش دیدیم.
عده‌ای از مردم ابراز علاقه عجیب‌وغریبی بعد از بازی در سریال یوسف پیامبر نسبت به مصطفی زمانی داشتند. او می‌گوید: خیلی به خاطر نقش یوسف می‌آمدند و به من دست می‌کشیدند که شفا بگیرند و کاملا هم به این کار اعتقاد داشتند!

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

مطلب پیشنهادی برای شما:

هر آنچه که باید از زندگی شهاب حسینی بدانید

[/box]

عکس های مصطفی زمانی

سریال حضرت یوسف آن‌قدر در کارنامه مصطفی زمانی سنگینی می‌کند که داشت یادمان می‌رفت، او آثار دیگری هم در کارنامه خود دارد و یوسف تنها شروع دوران هنری او بوده است. یوسف از کاراکترهایی است که هیبتش همیشه بر آوازه مصطفی زمانی خواهد ماند. هرچند که در میان باقی آثار او هم آثار ارزشمند و قابل دفاع زیاد دیده می‌شود. اصلا گویی مصطفی زمانی ساخته شده برای سریال‌های بزرگ و پرسروصدا. زمانی برای دومین بار در مجموعه باشکوه و چندین ساله مسعود جعفری جوزانی یعنی در چشم باد دیده شد. بعد از آن‌هم در سال ۹۴ به شهرزاد پیوست و نزدیک به سه سال است همکاری‌اش با آن مجموعه ادامه پیدا کرد. مجموعه شهرزاد در سه سری ساخته‌شده و بدون شک می‌توان گفت پرطرفدارترین سریال شبکه خانگی تاکنون بوده است. قصه عشق فرهاد و شهرزاد تا مدت‌ها جز مکالمات عامه مردم و خانواده‌ها بود. مصطفی زمانی همچنین در سال ۱۳۹۷ برای بازی در مجموعه موسی (ع) توسط جمال شورجه انتخاب شد.

عکس های مصطفی زمانی
فیلم سینمایی آل به کارگردانی بهرام بهرامیان، اولین حضور سینمایی مصطفی زمانی بود که در سال ۱۳۸۸ اکران شد. زمانی که پس از یوسف با پیشنهاد‌های زیادی روبه‌رو شده بود، چند سال پرمشغله را در سینما گذراند و بعد از ۹۰ گزیده کارتر شد. او در سال ۱۳۸۹ با حضور در ۵ فیلم سینمایی تبدیل به یکی از پرکارترین ستاره‌های سینما شد. کیفر، قصه پریا، ملکه، خط ویژه، سارا و آیدا از جمله مهم‌ترین آثار سینمایی با نقش‌آفرینی مصطفی زمانی است. چشم‌رنگی آرام سینمای ایران برای بازی در فیلم قصه عشق پدرم و جیب‌بر خیابان جنوبی برنده جایزه بهترین بازیگر مرد جشن خانه سینما شد.

در ادامه عکس های مصطفی زمانی را به صورت گالری خدمت طرفداران این بازیگر خوب سینما و تلویزیون آماده کرده‌ایم.

عکس های مصطفی زمانی

عکس های مصطفی زمانی

گالری عکس های مصطفی زمانی

گالری عکسهای مصطفی زمانی

عکس های جدید مصطفی زمانی

عکس های جدید مصطفی زمانی

عکس های مصطفی زمانی

عکس های مصطفی زمانی

تصاویر مصطفی مصطفی زمانی

تصاویر مصطفی مصطفی زمانی

عکس مصطفی زمانی

عکس مصطفی زمانی

عکس جدید مصطفی زمانی

عکس جدید مصطفی زمانی

گالری تصاویر مصطفی زمانی

گالری تصاویر مصطفی زمانی

عکس های مصطفی زمانی

عکس های مصطفی زمانی

گالری عکسهای مصطفی زمانی

گالری عکسهای مصطفی زمانی

عکس های جدید مصطفی زمانی

عکس های جدید مصطفی زمانی

عکس های مصطفی زمانی

عکس های مصطفی زمانی

عکس جدید مصطفی زمانی

عکس جدید مصطفی زمانی

ممنون که با گالری تصاویر و بیوگرافی اینبازیگر معروف نیز همراه ما بودید. منتظر نظراتو انتقادات شما در این باره هستیم.

3 دیدگاه برای “عکس‌های جدید مصطفی زمانی به همراه بیوگرافی

  1. ترلان گفته:

    تیم صورتی چرا بیوگرافی سردار آزمون به همراه عکس های جدیدش رو نمیزارین ممنون میشم اگه بزارین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.