تصاویر و عکس‌های اینستاگرامی سمیرا حسینی

عکس های جدید سمیرا حسینی

سمیرا حسینی بازیگر زن ایرانی، متولد آبان ماه سال ۱۳۶۳ در تهران می‌باشد که در ادامه عکس های جدید سمیرا حسینی را جهت آشنایی بیشتر با این بازیگر خدمت شما آماده کرده‌ایم.

عکس های اینستاگرامی سمیرا حسینی

عکس‌های جدید سمیرا حسینی

صورتی‌ها: سمیرا حسینی فارغ‌التحصیل رشته تئاتر و گرایش ادبیات نمایشی در مقطع کارشناسی از دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد می‌باشد.

او همانند بسیاری از بازیگران کشور، کار بازی را از نوجوانی و دوران دبیرستان آغاز کرده و آن را به صورت حرفه‌ای از سال دوم دانشگاه ادامه داده است.

اولین حضور پررنگ او که در قاب تلویزیون به سال ۸۵ باز می‌گرد. او در آن سال برای بازی در سریال صاحبدلان بسیار خوش درخشید و شناخته شد. اما پیش از آن نیز در یک سریال مناسبتی برای ماه محرم حضور داشت اما آن‌طوری که باید، دیده نشد. سمیرا حسینی علاوه بر فعالیت در زمینه بازیگری، دستی به قلم دارد و نویسندگی نیز انجام می‌دهد.

وی در زمینه کارگردانی نیز کارهایی را انجام داده از جمله فعالیت‌های او در زمینه کارگردانی می‌توان به مستند علمی عمل لیزیک چشم در سال ۸۷، فیلم کوتاه چیکو در سال ۹۰، تله فیلم چند کوچه پایین‌تر در سال ۹۲، تله فیلم مرغ تخم طلا بازی در سال ۹۲، سریال قاب خاطره در سال ۹۲ و ساخت چند نماهنگ اشاره کرد. او بازیگری است که در سال‌های اخیر بسیار کم کار شده است اما در سال بین سال‌های ۸۵ تا ۸۹ فعالیت‌های متعددی را از او به خاطر داریم.

او تنها یک کار سینمایی در کارنامه بازیگری خود داشته است. تنها بازی سینمایی او به سال ۸۴ در فیلم گیس بریده برمی‌گردد. از درخشان ترین حضورهای او در تلویزیون می‌توان به سریال صاحبدلان، آسمان همیشه ابری نیست و سریال دیوار شیشه‌ای اشاره کرد.

در ادامه جهت آشنایی بیشتر با این بازیگر عکس های جدید سمیرا حسینی را خدمت شما ارائه می‌دهیم.

عکس های جدید سمیرا حسینی

عکس‌های جدید سمیرا حسینی

عکس جدید سمیرا حسینی با لباس ورزشی

سمیرا حسینی

عکس سمیرا حسینی در خارج از کشور

عکس سمیرا حسینی

تصاویر سمیرا حسینی

تصاویر سمیرا حسینی

عکس زیبای بازیگر جوان و زیبای ایرانی، سمیرا حسینی

سمیرا حسینی 96

عکس های جدید سمیرا حسینی

عکس‌های جدید سمیرا حسینی

عکس هنری سمیرا حسینی

سمیرا حسینی

عکس سمیرا حسینی

عکس سمیرا حسینی

عکس های جدید سمیرا حسینی

تصاویر سمیرا حسینی

عکس اینستاگرامی سمیرا حسینی

سمیرا حسینی 96

تمامی تصاویر درج شده در این بخش، از صفحه شخصی این بازیگر در شبکه‌های اجتماعی می‌باشد. امیدوارم از مشاهده تصاویر و عکس های جدید سمیرا حسینی لذت برده باشید.

14 دیدگاه برای “تصاویر و عکس‌های اینستاگرامی سمیرا حسینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.