ویدئو آموزش کشیدن خط چشم با قاشق

طرز كشيدن خط چشم با قاشق

صورتی‌ها: کشیدن خط چشم برای خیلی از خانم‌ها کار بسیار مشکل و وقت‌گیری است ولی بعد از یادگیری و تمرین کردن، زمان‌گیر و سخت نخواهد بود. شاید برایتان جالب باشد که می‌توانید با کمک قاشق خط چشم بکشید! در این مطلب از مجله بانوان و دخترانه صورتی‌ها، قصد داریم طرز کشیدن خط چشم با قاشق را از طریق ویدئو را برایتان آموزش دهیم. طرز کشیدن خط چشم با قاشق

 تاثیر خط چشم در زیبایی

طرز کشیدن خط چشم با قاشق

چشم‌ها تاثیر زیادی در زیبایی چهره دارند و این بدیهی است که یک آرایش چشم بی‌نقص، زیبایی چشمان شما را دوچندان کند. مدل‌های زیادی برای آرایش چشم وجود دارد که شما باید از بین مدل‌های گسترده، آرایش چشمی را انتخاب کنید که با حالت چشمان شما مطابقت داشته باشد و حالت چشمان شما را زیباتر از آن چه هست نشان دهد. معمولا آرایش چشم شامل سایه، خط چشم، ریمل و مداد چشم است که هم می‌توانید همه را در آرایش خود به کار ببرید و هم از بین آن‌ها انتخاب کنید.

خط چشم یک وسیله آرایشی است که در زیبایی چشم‌ها نقش بسیار پررنگی را بازی می‌کند. ولی همانطور که گفتیم کشیدن خط چشم برای بسیاری از بانوان کار مشکلی است. برای حل این مشکل روش‌های زیادی ابداع شده است که همگی مراحل خط چشم کشیدن را ساده می‌کند.

یکی از این روش‌ها، استفاده از قاشق است که در ادامه ویدئویی برای طرز کشیدن خط چشم با قاشق مشاهده می‌کنید:

طرز کشیدن خط چشم با قاشقدانلود فیلم آموزش حرکات صحیح درمان قوز پشت

همانظور که در این ویدئو مشاهده می‌کنید با قسمت انتهایی قاشق می‌توان خط چشم کشید. ابتدا با کمک یک طرف قاشق، خط کوچکی به صورت زاویه دار در انتهای چشم کشیده و سپس مانند ویدئو مشاهده شده، یک خط کوچک زاویه دار دیگر در نقطه اتمام خط قبلی، کشیده و به هم وصل کرده و در نهایت با قرار دادن قاشق بالای چشم، خط چشم اصلی را می‌کشید.

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

مطلب پیشنهادی برای شما:

آموزش کشیدن خط چشم مایع با کمک کاغذ!

[/box]

 

از قاشق به عنوان فرکننده مژه نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد، همچنین با کمک قاشق می‌توانید از مشکل پخش شدن ریمل روی چشم نیز جلوگیری کنید. با چند بار تمرین شما هم می‌توانید خط چشم زیبایی بکشید. ممنون که با مطلب “طرز کشیدن خط چشم با قاشق” همراه ما بودید.

7 دیدگاه برای “ویدئو آموزش کشیدن خط چشم با قاشق

  1. مهنا بانو گفته:

    به نظرم خط چشم تنها نوع ارایشیه که ادمارو عوض میکنه از نظر قیافه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.